پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال تتا (Theta)؛ بروزرسانی

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال تتا (Theta)؛ بروزرسانی

پیشرفته

14:24

10 دقیقه


نمودار قیمت تتا در روزهای اخیر به شدت در حال حرکت به سمت سطوح پایین بوده است. در ادامه با تحلیل تکنیکال آدا با ما همراه باشید.

تحلیل زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی بر پایه خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۳۱ تیر بروزرسانی شده است.

در ادامه حملات فروشندگان، قیمت توانست با استفاده از حجم زیاد ورود خریداران به بازار از سطح حمایتی ۳/۸ دلاری بریک اوت کند. با این حال، این رمز ارز امروز یک کندل صعودی روزانه قوی را نشان داد و بلافاصله قیمت را از سطح شکسته باز گرداند. بنابراین، معامله گران باید با صبر و حوصله منتظر بمانند زیرا بسته شدن این کندل تصمیم خواهد گرفت که آیا این شکست یک بریک اوت (شکست قیمت) جعلی است یا خیر.

در ادامه حملات فروشندگان، قیمت توانست با استفاده از حجم زیاد ورود خریداران به بازار از سطح حمایتی 3/8 دلاری بریک اوت کند. با این حال، این رمز ارز امروز یک کندل صعودی روزانه قوی را نشان داد و بلافاصله قیمت را از سطح شکسته باز گرداند. بنابراین، معامله گران باید با صبر و حوصله منتظر بمانند زیرا بسته شدن این کندل تصمیم خواهد گرفت که آیا این شکست یک بریک اوت (شکست قیمت) جعلی است یا خیر. در مورد میانگین های متحرک باید گفت که تتا زیر همه آنها از 20 گرفته تا 200 معامله می‌شود، که نشان دهنده شکل گیری روند نزولی قوی است. علاوه بر این، نمودار قیمت یک کراس اوور صلیب مرگ را نیز نشان می‌دهد که می‌تواند فروشندگان بیشتری را به بازار این رمز ارز جذب کند. عدد شاخص مقاومت نسبی (RSI) هم بر روی 31 قرار دارد که نشان دهنده تمایل شدید نزولی در بازار است. با این حال، تنها با یک کندل بزرگ سبز، این شاخص می‌تواند دوباره به بالای منطقه میانی رسیده و مقداری از قدرت پنهان موجود در سمت خریداران را نشان ‌دهد.

نمودار ۴ ساعته لونا

در مورد میانگین های متحرک باید گفت که تتا زیر همه آنها از ۲۰ گرفته تا ۲۰۰ معامله می‌شود، که نشان دهنده شکل گیری روند نزولی قوی است. علاوه بر این، نمودار قیمت یک کراس اوور صلیب مرگ را نیز نشان می‌دهد که می‌تواند فروشندگان بیشتری را به بازار این رمز ارز جذب کند.

عدد شاخص مقاومت نسبی (RSI) هم بر روی ۳۱ قرار دارد که نشان دهنده تمایل شدید نزولی در بازار است. با این حال، تنها با یک کندل بزرگ سبز، این شاخص می‌تواند دوباره به بالای منطقه میانی رسیده و مقداری از قدرت پنهان موجود در سمت خریداران را نشان ‌دهد.

برای خرید ارز دیجیتال تتا میتوانید با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، وارد بستر معاملاتی همتا به هما شوید و با دیگر کاربران به طور مستقیم وارد معامله خرید یا فروش رمز ارز تتا شوید.