چندی پیش بود که خبرهایی در خصوص توقف فعالیت صرافی های ارز دیجیتال داخلی مطرح شد. خبرهایی که با نامه ای در خصوص مسدود شدن درگاه پرداخت اینترنتی سایت های  فعال در زمینه خرید و روش ارزهای دیجیتال ادامه یافت.

به دنبال انتشار این اخبار جو سنگینی بر بازار ارزهای دیجیتال داخل کشور حاکم شد و بسیاری از کاربران شروع به خارج کردن سرمایه های خود کردند. در این راستا دست اندرکاران و اتحادیه های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاکچین نیز اعتراض خود را به این نامه ابراز کردند.

به گزارش رمزینکس و به نقل از ایبنا، در جریان نشست دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رییس کل بانک مرکزی مقرر شد در خصوص «رمز ارزها» تا پایان فروردین ماه، پس از نهایی‌شدن و تصویب آئین نامه ها، دستورالعمل لازم برای صدور مجوز تأسیس صرافی‌های دیجیتال در مناطق ابلاغ شود.

امید می رود که در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال ۱۴۰۰، «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» شرایط هر چه بهتر به منظور فعالیت کاربران ایرانی در دنیای ارزهای دیجیتال فراهم شود.

3 دیدگاه‌ها

  1. من سه روز مداوم دارم با پشتیبانی تماس میگیرم و از همه راهها وارد شدم و هیچکس جوابگو نیست. این چه وضعشه؟ شاید یکی به مشکل خورده و پولشو نیاز داره.مثل منکه ۲۲ میلیون تومان پولم بین زمین و هوا مونده و هیچکس هم جوابگو نیست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید