زمان مطالعه : ۴ دقیقه

بسیاری از افراد به منظور کسب درآمد زیاد در بازه ی زمانی کوتاه، وارد بازار ارزهای دیجیتالی و بیت کوین می شوند. اما کسب درآمد از بیت کوین به صورتیکه که فکر می کنید هم راحت و آسان نیست. برای به حداکثر رساندن سودآوری در این بازار باید با مباحثی همچون تحلیل، استخراج یا بسیاری دیگر از موارد آشنایی داشته باشید تا بتوانید به همان میزانی که فکر می کنید درآمد کسب کنید. با این حال به دلیل افزایش درخواست شما عزیزان مبنی بر معرفی روش های کسب درآمد از بیت کوین در این پست منحصراً در مورد راه هایی که می توانید بیت کوین را بطور رایگان کسب کنید صحبت شده است. در ادامه برای آشنایی با این روش ها با رمزینکس همراه باشید.

کسب درآمد از بیت کوین

روش های کسب بیت کوین

کسب بیت کوین به صورت آنلاین وقت و هزینه زیادی می گیرد و ارزش وقت تلف کردن و فکر کردن را ندارد. با این حال روش های کسب درآمد از بیت کوین عبارتند از:

 • درآمد خرد
 • faucet
 • کمپین های امضایی
 • مبادله بیت کوین
 • برنامه های وابسته
 • شرط بندی
 • نوشتن درباره بیت کوین
 • خدمات مرتبط با بیت کوین
 • استخراج بیت کوین
 • وام بیت کوین
 • فورک بیت کوین

کسب درآمد از بیت کوین چگونه است؟

مردم تمایل دارند که فکر کنند چون بیت کوین شکل جدیدی از ارز است، یک روش جادویی وجود دارد که می توان بیت کوین را به صورت رایگان بدست آورد یا به راحتی از آن درآمد کسب کرد. اما متاسفانه روش کسب و درآمد از طریق بیت کوین هم دقیقاً مانند سایر ارزهای موجود است. بنابراین هیچ راه جادویی برای کسب بیت کوین وجود ندارد.

در حالی که به طور کلی ارزهای دیجیتالی ممکن است برخی از فرصت های جدید را برای تولید درآمد در اختیار داشته باشند، اما اصول اولیه یکسانی دارند، برای پول درآوردن نیاز به سرمایه گذاری زمان یا پول دارید. در ادامه به روش های مختلف برای کسب درآمد بیت کوین اشاره شده است. هر روشی که پوشش داده می شود با توجه به فاکتورهای ارائه شده در ادامه رتبه بندی می شود:

چقدر تلاش برای استفاده از این روش لازم است؟

با این روش چقدر می توان درآمد کسب کرد؟

این روش چقدر خطرناک است؟

چگونه بیت کوین کسب کنیم؟

در ادامه به روش های کسب درآمد از بیت کوین پرداخته شده است:

درآمد خرد (Faucets, PTC, Micro jobs)

این روش ها نیاز به تلاش زیادی دارد اما درآمد و ریسک حاصل از آن کم می باشد.

یکی از ارزانترین، ساده ترین، اما وقت گیرترین راه ها برای کسب بیت کوین، از طریق درآمد خرد است. این بدان معناست که شما با انجام کارهای کوچک و زمانگیر، ارز دیجیتالی کمی دریافت می کنید. برخی از سایتهای مشهور درآمد خرد عبارتند از:

بیت کوین faucets: سایت هایی که هر چند دقیقه برای دریافت مقدار کمی از سکه از آنها بازدید می کنید. faucets در واقع زیرمجموعه وب سایت های PTC هستند، PTC به معنی “پرداخت کلیکی” است. وب سایت های PTC معمولاً برای درآمدزایی از فروش آگهی، به ازای کلیک روی تبلیغ، وجه کمی به کاربران می دهند. در صورتیکه همواره روی دکمه ها کلیک کنید، به ازای هر کلیک بین ۵ تا ۴۰ سنت در ساعت به طور متوسطداده می شود. این مقدار مطمئنا ارزش مصرف برق را در طول این مدت زمان ندارد.

faucet

این روش نیاز به زمان زیادی دارد اما درآمد و ریسک حاصل از آن کم تا حد متوسط است.

در حالی که شرکت کردن به عنوان یک کاربر faucet ممکن است پول زیادی برای شما نداشته باشد، داشتن faucet شخصی یک داستان کاملا متفاوت است. امروزه می توانید یک faucet  ارزهای دیجیتال را به راحتی ایجاد کرد و از فروش تبلیغات در آن درآمد کسب کنید.

متناسب با تبلیغاتی که از آنها استفاده می کنید و میزان ترافیکی که دارید، می توانید حداکثر ۱۰۰۰ دلار در ماه برای اجرای یک faucet کسب کنید.
با این وجود، اجرای یک faucet به زمان و تلاش معقول نیاز دارد. لازم است وب سایت خود را راه اندازی کنید، کاربران را مدیریت کنید، از سرقت و مشکلات امنیتی جلوگیری کنید و همچنین مقداری سرمایه اولیه برای شروع این کار تهیه کنید.

مبادله ارزهای دیجیتالی

برای اینکه یک مبادله گر شوید نیاز به زمان و تلاشی در حد متوسط تا زیاد می باشد و در پی آن درآمد و ریسک زیادی کسب خواهید کرد.

یکی از سریعترین، آسانترین و خطرناک ترین راه هایی که می توانید با بیت کوین درآمد کسب کنید، مبادله آن است. در واقع شما سعی می کنید وقتی بیت کوین قیمت پایین تری دارد خریداری کنید و زمانیکه قیمت بیت کوین افزایش یافت بفروشید.

مبادله بیت کوین شانسی یا از روی حدس و گمان نیست. افرادی که سود قابل توجهی از این راه کسب می کنند، زمان زیادی را صرف یادگیری نحوه مبادله و چگونگی غلبه بر بسیاری از خطرات ناشی از آن می کنند. مبادله گران موفق می دانند که ممکن است در کوتاه مدت پول خود را از دست بدهند، اما آنها به عنوان سرمایه گذاری به آنها نگاه می کنند، زیرا آنها برای بلند مدت هدف دارند.

اگر می خواهید یک معامله گر شوید ، اطمینان حاصل کنید که زمان و سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در آموزش مبادله را به خوبی دارید.

 

کسب درآمد از بیت کوین

برنامه های وابسته به بیت کوین

این کار نیاز به زمان و وقت زیادی دارد، درآمد حاصل از آن زیاد و ریسک بسیار کمتری نسبت به دیگر روش های کسب درآمد بیت کوین دارد.

محصولات و خدمات دارای برنامه ای وابسته هستند که در آن می توانید ثبت نام کنید. شما می توانید برای ارتقاء آن محصول یا خدمات ، لینک وابسته منحصر به فرد خود را بدست آورید. البته راه های بسیاری برای ارتقاء لینک وابسته خود وجود دارد، می توانید آن را در فیس بوک به اشتراک بگذارید، کمپین های تبلیغاتی را در وب سایت های مختلف اجرا کنید یا حتی سایت اطلاعاتی خود را راه اندازی کنید و لینک های خود را درون آن را ارتقا دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید