James Howells  32 ساله ی مغز کامپیوتر، در سال 2009 و زمانی که بیت کوین کمتر از 1$ بود، 7500 بیت کوین را از دست داد. قطعا برایتان جالب خواهد بود که داستان جیمز را بدانید و از یکی از بزرگترین از دست دادن سرمایه در این حوزه مطلع شوید. با رمزینکس همراه باشید;

همه ی اتفاقات از 2009 شروع شد. زمانی که هاولز شروع به ماینینگ بیت کوین با استفاده از GPU  ها و تجهیزات ساده نمود و تنها در یک هفته 7500 بیت کوین استخراج کرد. در سال 2013 زمانی که لرزش هر بیت کوین به 100$ رسید، به دنبال هارد درایو کوچکی که اطلاعات و private key  های 7500 بیت کوین را در آن نگهداری می کرد، بود و اشتباها هارد درایوی که پیدا کرده بود خالی بود و دیگری که حاوی اطلاعات بود را دور انداخت. همانطور که به new York post  گفته است;

“من در سال 2009 بیش از 7500 بیت کوین را در یک هفته استخراج کردم. هم زمان با من فقط 5 نفر دیگر بودند که این کار را انجام میدادند.4  سال بعد، من 2 هارد درایو یک شکل داشتم که یکی از آن ها خالی بود و دیگری حاوی کدهای بیت کوین بود و بعد از بررسی درایو، زمانی که میخواستم هارد خالی را دور بیاندازم اشتباها هارد حاوی اطلاعات را دور انداختم.”

هاولز بعد از این اتفاق و فهمیدن اینکه میلیون ها دلار را به دور انداخته ، دچار بیماری می شود.

“بعد از چند روز که فهمیدم چه اتفاقی افتاده سریعا حساب کردم و دیدم که قریب به 3 میلیون دلار را از دست داده ام. چند ماه بعد به 10 میلیون دلار رسید!! مریضی های روحی و جسمی بسیاری گریبان گیر من شد و زمانی که این اتفاق را به بقیه میگفتم به من به چشم یک دیوانه نگاه میکردند.

میلیون ها بیت کوین هستند که به صورت های مختلف گم شده اند. اما این مورد را میتوان یکی از منحصر به فردترین و بزرگترین این اتفاقات دانست.

 

در حال حاضر نظری وجود ندارد.