فرصت‌های همکاری

رمزینکس معتبرترین پلتفرم دانش بنیان خرید و فروش ارزهای دیجیتال

موقعیت‌های شغلی

مزایای کار در رمزینکس

بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی

تسهیلات بانکی و شرکتی

تسهیلات بانکی و شرکتی

امکان دورکاری

امکان دورکاری

ساعت کاری آزاد و شناور

ساعت کاری آزاد و شناور

هزینه آموزشی

هزینه آموزشی

میان وعده

میان وعده

صبحانه

صبحانه

هدایای مناسبتی

هدایای مناسبتی

قاب رمزینکس

فرآیند استخدام در رمزینکس

path

امانتداری و تمرکز بر رضایت کاربران

امانتداری در قبال سرمایه کاربران؛ بزرگترین مسئولیت ما در رمزینکس است. تمام تلاش ما در راستای ارائه محصول با کیفیت و بالا بردن کیفیت کاربری در رمزینکس متمرکز شده است. اگر به فراخور نقشمان در شرکت به اطلاعاتی از کاربران دسترسی داریم، آن را محرمانه تلقی میکنیم و از به اشتراک‌گذاری آن با سایر همکاران، دوستان و سایر اشخاص به هر نحوی خودداری می‌کنیم. همواره سعی داریم محصولاتی طراحی و پیاده‌سازی کنیم که بالاترین کیفیت ممکن را داشته و برای داشتن بهترین عملکرد به افراد وابسته نباشد.

در تمام لحظه‌ها با شما هستیم

بنا به مقتضیات کسب ‌و کارمان و برخلاف سیستم سنتی بانکداری و یا صرافی‌ها، در تمام ساعات شبانه‌روز و حتی تعطیلات در کنار شما هستیم. با توجه به ماهیت فعالیت و اهمیت خدمت‌رسانی در هر لحظه از شبانه‌روز، در مواقع حساس و ضروری در دسترسیم و تمام تلاش خود را برای ارائه محصولی بی‌نقص انجام می‌دهیم.

چابک هستیم

برای رسیدن به اهداف مورد‌نظر حداکثر تلاشمان را می‌کنیم. در عین چابکی، از کیفیت یا کمیت کار کم نمی‌کنیم؛ چون همواره در تلاشیم بهترین خودمان باشیم. ما به این باور داریم که با تمام وجود در محیط کار حاضر باشیم. وقتی صاحب تخصص یا نظری هستیم سعی می‌کنیم با استفاده از تجربه و دانش خود راه‌حل‌هایی برای توسعه نقاط قوت یا حل مشکلاتمان ارائه دهیم. در هر نقشی همواره سعی می‌کنیم فرآیندها را در کنار تسهیل و تسریع کردن بهبود ببخشیم و بهترین خودمان باشیم.

پیشرو در دنیای رمز ارزها و تکنولوژی

ما در مرز تکنولوژی شروع به فعالیت کردیم و همواره تلاش می‌کنیم انتخاب اول کاربران باشیم. در رمزینکس با در نظر گرفتن تمرکز بر امانت‌داری و افزایش رضایت کاربران، از ایده‌های جدید استقبال کرده و به‌دنبال روش‌هایی خلاقانه برای بهبود کیفیت محصولات و خدماتمان هستیم. همواره رشد کردن برایمان مهم است و از یاد گرفتن نرم افزارهای جدید، تکنولوژی‌های جدید و ابزارهای جدید استقبال می‌کنیم. ما با بازخورد دادن به یکدیگر کمک می‌کنیم یک فضای کاری سازنده و در حال رشد داشته باشیم.

Resume
Resume

جای شما در تیم ما خالیست

برای دیدن همه فرصت‌های شغلی روی دکمه زیر کلیک کنید.

موقعیت‌های شغلی‌