شرایط استفاده و قوانین

مجموعه‌ی رمزینکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بستری برای تبادل ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دلار تتر، اتریوم، ریپل و لایت‌کوین در بازار های ریالی و تتر می‌باشد؛ هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد

تعهدنامه فعالیت در بستر تبادل دارایی های دیجیتال رمزینکس

استفاده از رمزینکس به معنای مطالعه‌ی تمام و کمال قوانین و شرایط استفاده از رمزینکس و پذیرش آنها می‌باشد. برای استفاده از خدمات رمزینکس لازم است هویت کاربران برای مجموعه‌ی رمزینکس مشخص شود؛بدین کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگذاری نمایند؛در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و رمزینکس حق توقف ارائه خدمات و ارجاع موارد تخلف به مراجع مربوط را خواهد داشت؛ از طرف دیگر مجموعه‌ی رمزینکس خود را امین و مسئول اطلاعات بارگذاری شده‌ی اطلاعات شما، کاربران گرامی خواهد بود.

رمزینکس بستری امن ، سریع و بی واسطه برای خرید و فروش (ترید)دارایی های دیجیتالی بوده و مسئولیتی در قبال ریسک سرمایه گذاری و نوسانات قیمتی دارائی های کاربران و سود و زیانشان طبیعتاً نخواهد داشت.

هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله رمز عبور کاربر، به عهده‌ی شخص کاربربوده و رمزینکس هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت؛ البته ورود های شما کاربران بواسطه ی تلگرام و همچنین ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود که در صورت مغایرت با اقدام شما جهت ورود سریعا با پشتیبانی رمزینکس در تماس باشید.

مجموعه‌ی رمزینکس خود را مسئول دارایی های کاربران می‌داند و تمامی تمهیدات لازم را برای حفط امنیت دارایی های دیجیتال اندیشیده است.

در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی رمزینکس نخواهد بود.

درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی (پایا، ساتنا) مراجعه فرمایید

اگر تحت شرایطی رمزینکس، اشتباهاً وجوه یا ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص رمزینکس نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، رمزینکس حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد رمزینکس از هر جهت از خود ساقط می‌نماید

هزینه‌ها و کارمزدها

هزینه خدمات و کارمزد تراکنش‌های مالی انجام شده در رمزینکس مطابق با توضیحات ارائه شده در صفحه ی کارمزد ها قابل مشاهده خواهد بود.

فرآیند تایید هویت

به منظور پیروی از قوانین ضد پول‌شویی نیاز است تمام کاربران نسبت به تایید هویت خود اقدام کنند. برای این منظور لازم است وارد صفحه ی ثبت نام شوید، ایمیل خود را وارد کنید؛ سپس وارد ایمیل خود شوید و با انتخاب لینک فعالسازی رمزینکس، حساب کاربری خود را فعال کنید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و اطلاعات هویتی و تماسی خود را تکمیل کنید به نحوی که کارت ملی وعابر بانکتان در یک دست(بصورتی که شماره ی CVV2 پنهان و اسم و تصویرتان در کارت ملیتان شفاف است) ، از خود سلفی بگیرید.سپس با تکمیل اطلاعات تماسی خود وارد فرآیند معامله خواهید شد.

تغییر در قوانین

هرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت رمزینکس به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اپلیکشین موبایل رمزینکس تریدر برای اندروید در دسترس است: