صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
کسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنماکارت هدیه
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

درباره رمزینکس

رمزینکس چیست؟

رمزینکس یک پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و به نحوی می‌توان آن را صرافی ارزهای دیجیتال در نظر گرفت.

فرقی نمی‌کند در چه زمینه‌ای از ارزهای دیجیتال در حال فعالیت هستید، در هر صورت یکی از نیازهای مهم شما حضور در بازارهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود. در واقع چه استخراج کننده باشید چه یک تریدر حرفه‌ای، نیاز به خرید و فروش ارز دیجیتال دارید.

ماهیت غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال، نقش امنیت در حضور در این بازار را دوچندان می‌کند. رمزینکس یک پلتفرم پیشرفته با امکانات زیادی است که توسط جمعی از دانش‌آموخته‌های دانشگاه شریف فعال در حوزه رمز ارزها و بلاکچین توسعه داده شده است.

رمزینکس به عنوان یک سامانه مبادلاتی آنلاین در حوزه رمز ارز توانسته است با ایجاد سرعت، بالا بردن امنیت معامله و حذف واسطه‌ها، موانع و تهدیدهای پیش روی ایرانیان از جمله خطر بلوکه شدن سرمایه در صرافی‌های خارجی و خطر معامله با افراد ناشناس را برطرف کند و با ایجاد بستری بی واسطه و معاملات همتا به همتا قیمتی شفاف بر اساس پول ملی کشور ایران برای کاربران مهیا کند.

در رمزینکس شما با دو بازار فروشگاهی و بازار معاملاتی همتا به همتا سر و کار دارید. در بازار فروشگاهی شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را مستقیماً از رمزینکس خریداری می‌کنید.

گزینه بهتر، اما بازار معاملاتی همتا به همتا است. در این بازار دیگر نگران خدمات ندادن صرافی به دلایل مختلفی نخواهید بود. شما مستقیماً با دیگر کاربران وارد معامله می‌شوید. قیمت در این بازار توسط خود کاربران و بر اساس قیمت جهانی تعیین می‌شود.

 

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.