صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

چگونه در رمزینکس ثبت‌نام کنیم؟

فرایند ثبت‌نام در رمزینکس، به‌عنوان بزرگ‌ترین بستر معاملاتی ارزهای دیجیتال در داخل کشور یکی از ساده‌ترین‌ها در نوع خود است.

برای شروع وارد وب‌سایت رسمی رمزینکس می‌شویم. دقت کنید که باید از صحت آدرس وب‌سایت رمزینکس (www.Ramzinex.com) اطمینان حاصل کنید زیرا وب‌سایت‌های زیادی به ظاهری مشابه اقدام به کلاهبرداری کرده‌اند.

بعد از ورود به صفحه اصلی سایت، مطابق شکل زیر در منوی بالا سمت راست روی گزینه «ثبت‌نام» می‌زنیم.

بعد زدن روی این گزینه فرایند ثبت‌نام شروع می‌شود. وارد صفحه‌ای مطابق شکل زیر می‌شوید. برای ثبت‌نام می‌توانید از ایمیل یا شماره تلفن همراه با نام خود استفاده کنید. برای راحتی توصیه ما این است که از شماره موبایل استفاده کنید. بعد از وارد کردن شماره موبایل یا ایمیل روی گزینه «ادامه» بزنید.

در گام بعدی، یک کد تأیید به شماره تلفن همراه یا ایمیل شما ارسال خواهد شد. مطابق شکل زیر، آن را در کادر موردنظر وارد کنید و روی گزینه «ادامه» بزنید.

بعد از تأیید ایمیل یا شماره تلفن همراه، در صفحه بعدی مطابق شکل زیر باید رمز عبور مطمئنی برای خود انتخاب کنید.

 

ترجیحاً از رمز عبور قوی که ترکیبی از علائم، حروف و اعداد است، استفاده کنید. میزان قوی بودن رمز عبوری که انتخاب کرده‌اید، در زیر کادر مطابق شکل زیر مشخص می‌شود. برای نمونه رمز عبور انتخابی من همان‌طور که با فلش زرد رنگ نشان داده شده است، یک رمز قوی محسوب می‌شود.

دقت کنید که در این مرحله می‌توانید کد معرف خود را هم وارد کنید.

بعد از زدن روی گزینه «ادامه» ثبت‌نام شما تمام و وارد صفحه اصلی پنل معاملاتی خود می‌شوید.

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.