صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
کسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنماکارت هدیه
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

برداشت ریال از کیف پول رمزینکس

 

برای برداشت ریال باید اول از همه وارد حساب کاربری خود شوید. در گام بعدی در منوی سمت راست مطابق شکل زیر وارد بخش برداشت می‌شوید.

مطابق شکل زیر، در کادر مشخص شده با فلش زرد رنگ باید مقدار مبلغ برداشت را مشخص کنیم.

در مرحله بعد باید کارت مقصد خود را از میان حساب‌هایی که به رمزینکس اضافه کرده‌اید، انتخاب کنید. مطابق شکل زیر، بعد از زدن روی کادر مربوط به آدرس حساب بانکی، حساب‌هایی که به رمزینکس اضافه کرده‌ایم ظاهر می‌شوند و از میان آن‌ها باید یکی را انتخاب کنیم.

البته کاربر به غیر از حساب‌های بانکی که ثبت کرده است، می‌تواند به صورت دستی شبای مورد نیاز خود را در کادر وارد کند.

بعد از انتخاب حساب مقصد مورد نظر، روی گزینه «ثبت» می‌زنیم. با زدن روی گزینه ثبت، رمزینکس با پیامی به صورت زیر از ما می‌خواهد که مشخصات تراکنش برداشت خود را مجدداً بررسی کنیم. بعد از بررسی و اطمینان از صحت اطلاعات روی گزینه «تأیید» می‌زنیم.

بعد از زدن روی گزینه «تأیید»، باید تراکنش برداشت خود را تأیید کنیم. برای این کار مطابق شکل زیر به دو کد نیاز داریم. یک کد به شماره تلفن همراه یا ایمیلی که هنگام ثبت‌نام وارد کرده‌ایم، ارسال می‌شود. یک کد هم در واقع به گوگول آتنتیکیتور (Google Authenticator) مربوط می‌شود.

بعد از وارد کردن کدها و زدن روی گزینه «ثبت»، برداشت با موفقیت صورت خواهد گرفت و با پیامی به صورت زیر مواجه خواهیم شد.

در صفحه زیر می‌توانید جزئیات مربوط به تراکنش برداشت خود را مشاهده کنید. برای این کار باید روی گزینه جزئیات که با فلش زرد رنگ نشان داده شده است، بزنید.

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.