صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

برداشت رمزارز از کیف پول رمزینکس

 

برای برداشت رمزارز از رمزینکس، بعد از ورود به حساب کاربری خود باید مطابق شکل زیر وارد بخش مربوط به «برداشت» شوید.
در صفحه‌ای که باز می‌شود با دو گزینه برداشت ریال و برداشت رمزارز مواجه هستیم که در شکل زیر هم مشهود است و متعاقباً باید روی تب مربوط به «برداشت ارز دیجیتال» بزنیم.
در این بخش اول از همه چیز باید رمزارزی موردنظر را انتخاب کنید. در زیر کادر مربوط به انتخاب رمزارز یا همان «دارایی»، دو گزینه «بازدیدهای اخیر» و «پربازدیدها» در دسترس هستند.
بازدیدهای اخیر در واقع رمزارزهایی را نشان می‌دهد که شما اخیراً آن را در پلتفرم رمزینکس بررسی کرده‌اید و پربازدید هم منظور آن رمزارزهایی است که در میان کاربران رمزینکس بیشتر موردتوجه هستند.
بعد از انتخاب رمزارز موردنظر که در این مثال «تتر» است، به مانند شکل زیر جزئیات مربوط به آن را در سمت مقابل مشاهده می‌کنید.
شبکه انتقال از اصول مهم برداشت و واریز رمزارز است و باید با دقت و احتیاط انتخاب شود. دقت کنید در وهله اول شبکه انتقال مبدأ و مقصد باید یکسان باشند و در وهله دوم هم ترجیحاً از شبکه‌های انتقال با کارمزد پایین مانند شبکه ترون (TRC20) استفاده کنید.
در گام بعدی برداشت باید مطابق شکل مقدار رمزارزی که قصد برداشت آن را دارید را مشخص کنید.
حداکثر موجودی قابل برداشت شما در زیر همان کادر نشان داده شده است.
بعد از وارد کردن مقدار موردنظر برای برداشت، نوبت به مرحله مهم وارد کردن آدرس مقصد می‌رسد.
بعد از وارد کردن آدرس شبکه مقصد، کارمزد برداشت مقدار رمزارز در زیر همان کادر به شما نشان داده می‌شود که در شکل زیر مشهود است.
نکته مهم دیگر برداشت رمزارزها در شبکه BEP2 توجه به تگ یا ممو کیف پول مقصد است.
همان‌طور که در شکل بالا نیز مشخص است، برداشت رمزارزها از رمزینکس در شبکه BEP2 به وارد کردن تگ یا ممو (Memo) کیف پول مقصد در بخش مربوطه لازم است.
در صورتی که نیاز به تگ باشد، بعد از فعال کردن گزینه «همراه با تگ/ممو» که در تصویر بالا با فلش زرد رنگ مشخص شده است، کد تگ یا ممو را در کادر موردنظر وارد می‌کنید.
در آخر هم مطابق شکل زیر بعد از اطمینان از درست بودن آدرس شبکه انتقال و یکسان بودن شبکه مبدأ و مقصد و استفاده از شبکه با کارمزد پایین روی گزینه «ثبت» می‌زنیم.
بعد از تأیید برداشت و وارد کردن کدهای تأیید (کد ارسال شده به تلفن همراه و کد گوگل آتنتیکیتور)، تراکنش برداشت شما مطابق شکل زیر در قسمت پایین یعنی «برداشت‌های اخیر» قابل مشاهده است.
مدت زمان لازم برای تأیید نهایی تراکنش برداشت به رمزارز و نوع شبکه‌ای که انتخاب کرده‌اید متغیر خواهد شود.
در صورت هر گونه مشکل و ابهام در خصوص فرایند برداشت رمزارز موردنظر می‌توانید مطابق شکل بالا وارد جزئیات تراکنش مورد شوید و از طریق گزینه «پیگیری» مشکل خود را مطرح کنید.
 

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.