صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

آشنایی با تمام ویژگی‌های امنیتی رمزینکس

 

رمزینکس به منظور بهبود حداکثری سطح امنیتی حساب کاربران، طیف گسترده‌ای از امکانات امنیتی را در نظر گرفته است.

برای دسترسی به همه امکانات امنیتی رمزینکس باید وارد بخش امنیت شوید. برای این کار اول از همه مانند تصویر زیر وارد بخش امنیت شوید.

 

در میزکار هم مانند تصویر زیر وارد تنظیمات مربوط به «امنیت» شوید.

 

با ورود به بخش امنیت، صفحه مطابق تصویر زیر باز می‌شود. 

 

ویژگی‌های امنیتی رمزینکس به شرح زیر هستند:

شناسایی دو مرحله‌ای با گوگل آتنتیکیتور که فعال‌سازی آن الزامی است.

فعال‌سازی رمز دو عاملی  با ارسال پیامک یا ایمیل که کارکردی مشابه گوگل آتنتیکیتور دارد با این تفاوت که رمز از طریق پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می‌شود. این مورد الزامی نیست.

امنیت با قفل دستگاه هم به شما امکان می‌دهد که با هر بار بیرون آمدن از برنامه، اپلیکیشن خود را قفل کنید به صورتی که باز کردن مجدد آن نیازمند استفاده از قفل دستگاه باشد که اغلب همان حسگر اثر انگشت است. فعال‌سازی این مورد توصیه می‌شود.

امنیت با کد پین که کارکردی مشابه با مورد قبلی دارد و برای باز کردم مجدد اپلیکیشن به جای حسگر اثر انگشت باید یک کد پین 4 رقمی وارد کنید.

فعالیت‌های محافظت شده منظور فعالیت‌هایی هستند که در صورت اجرا از سوی شما، صرافی رمزینکس به منظور حصول اطمینان از صحت اطلاعات و همچنین جلوگیری از کلاهبرداری‌های احتمال، از شما درخواست وارد کردن کدهای امنیتی ارسال شده را خواهد کرد.

 

دستگاه‌های متصل هم در واقع فهرستی از دستگاه‌ها (موبایل، لپ‌تاپ یا کامپیوتر رومیزی) را نشان می‌دهد که به حساب کاربری شما متصل هستند. توصیه می‌شود از دستگاه‌های نامشخص خارج شوید.

 

آدرس‌های مورد علاقه هم در واقع شامل آن دسته از آدرس‌های واریز و برداشت می‌شود که شما بیشتر از همه با آن‌ها سر و کار دارید. ذخیره این آدرس‌ها در این بخش دیگر نیازی به وارد کردن هر باره آدرس در هنگان واریز یا برداشت نیست و به همین دلیل هم احتمال اشتباه در وارد کردن آدرس را کاهش می‌دهد.

 

در قسمت امنیت رمزینکس هم توضیحات جامعی در خصوص راهکارها و سطوح امنیتی رمزینکس ارائه شده است.

درخواست تغییر رمز عبور که با انتخاب آن یک لینک تغییر کلمه عبور برای شما ارسال می‌شود.

 

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.