صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

خرید ارز دیجیتال در رمزینکس چگونه انجام می‌شود؟

 

خرید ارز دیجیتال از طریق اپلیکیشن رمزینکس فرایند بسیار ساده‌ای دارد که تنها نیازمند چند مرحله کوتاه است. برای ادامه، ابتدا وارد اپلیکیشن رمزینکس شده و مطابق تصویر زیر روی گزینه بازارها کلیک می‌کنیم.
البته برای سادگی بیشتر کاربر، مسیرهای مختلفی برای ورود به بخش بازار و شروع به خرید و فروش در نظر گرفته شده است.
 پس از ورود به بازارها، رمزارز موردنظر را پیدا و انتخاب می‌کنیم. در صورتی که در پیدا کردن ارز دیجیتال موردنظر، با مشکل مواجه شدید می‌توانید از طریق گزینه جستجو در قسمت بالا، مطابق تصویر استفاده کرده و رمزارز را پیدا کنید.
 به عنوان نمونه برای ادامه رمزارز سولانا را انتخاب می‌کنیم.
 پس از ورود به صفحه رمزارز موردنظر، مطابق تصویر روی گزینه خرید در پایین صفحه می‌زنیم.
 در بالای صفحه، پایین گزینه خرید، گزینه سفارش محدود را می‌بینیم، مطابق شکل زیر روی آن می‌زنیم.
 برای خرید رمزارز دو گزینه «سفارش محدود» و «سفارش بازار» در مقابل ما قرار دارد. در سفارش محدود شما خود قیمت خرید را مشخص می‌کنید. برای مثال پیش‌بینی می‌کنید که سولانا کاهش پیدا خواهد کرد و بنابراین سفارش خرید خود با قیمتی کمتر از قیمت به‌روز آن ثبت خواهید کرد. البته ممکن است که تحلیل درست پیش نرود و قیمت سولانا هیچ‌وقت به قیمت سفارش خرید ثبت شده شما نرسد و متعاقباً سفارش خرید شما هم پر نشود. البته در سفارش خرید محدود با انتخاب دقیق قیمت و حجم می‌توان به میزان زیادی از تکمیل شدن سفارش اطمینان حاصل کرد.
در سفارش بازار هم، خرید شما در سریع‌ترین زمان ممکن و به قیمت بازار تکمیل خواهد شد.
 به عبارتی در سفارش بازار، خریدار تنها می‌تواند مقدار ارز دیجیتال را وارد کند و قادر خواهد بود به قیمت روز بازار رمزارز موردنظر را خریداری کند.
در ادامه آموزش ثبت سفارش خرید محدود را شرح داده‌ایم.
 
سپس ابتدا قیمت موردنظر را مطابق شکل زیر وارد کنیم.
 
حالا باید مقدار رمزارز را مطابق تصویر زیر وارد کنیم.
 
با استفاده از گزینه زیر نیز می‌توانیم مقدار رمزارز را با توجه به درصد دارایی، انتخاب کنیم. به‌عنوان‌مثال 50 درصد را انتخاب می‌کنیم.
 در ادامه برای تکمیل فرایند خرید نیز، مطابق شکل زیر روی گزینه خرید می‌زنیم.
 سپس باید فرایند خرید را مطابق تصویر تأیید کنیم.
 
پس از تأیید خرید با استفاده از فلش دایره مانند، مطابق شکل زیر صفحه را به‌روزرسانی می‌کنیم.
 پس از به‌روزرسانی، سفارش جدید برای ما نمایش داده می‌شود و در صورت تمایل نیز می‌توانید با استفاده از گزینه لغو، سفارش موردنظر را مطابق شکل زیر لغو کنید.
 
در سفارش محدود خرید، باید منتظر عرضه رمزارز با قیمت موردنظر باشید. بسته به شرایط بازار و حجم سفارشی که ثبت کرده‌اید این کار ممکن است در لحظه صورت گیرد و ممکن است که با نوسان شدید بازار سفارش شما اصلاً پر نشود. پس دقت داشته باشید سفارش خرید خود را تا پر شدن کامل زیر نظر داشته باشید.
 

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.