صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

کیف پول در رمزینکس چیست و شامل چه قسمت‌هایی می‌شود؟

 

برای ورود به کیف پول رمزینکس، ابتدا وارد اپلیکیشن شده و سپس مطابق تصویر زیر روی گزینه کیف پول در پایین صفحه می‌زنیم.
 پس از ورود به کیف پول گزینه‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید. در بالای صفحه با استفاده از گزینه چشم مانند، مطابق تصویر زیر، می‌توانید دارایی‌های خود را پنهان کنید.
 همچنین با استفاده از گزینه زیر نیز مانند تصویر، می‌توانید تاریخچه واریز و برداشت را مشاهده کنید.
 همان‌طور که از نامش مشخص است در قسمت برداشت، تراکنش‌هایی را مشاهده می‌کنید که به سایر کیف پول‌ها ارسال کرده‌اید و در قسمت واریز نیز جزئیات تراکنش‌هایی را مشاهده می‌کنید که از سایر کیف پول‌ها به شما ارسال شده است.
دوباره باز می‌گردیم به کیف پول! در تصویر زیر، در قسمتی که مشخص شده، کل دارایی‌های رمز ارز خود را به ریال و همچنین دلار مشاهده خواهید کرد.
 پایین قسمت دارایی‌ها گزینه واریز و برداشت را مشاهده می‌کنید. با استفاده از گزینه برداشت می‌توانید به دلخواه دارایی‌های رمز ارز خود را به سایر کیف پول‌ها ارسال کنید.
 همچنین با استفاده از گزینه واریز نیز می‌توانید از سایر کیف پول‌ها یا آدرس‌ها، به مقدار دلخواه رمز ارز به کیف پول رمزینکس ارسال کنید. علاوه بر این، می‌توانید از این گزینه برای واریز ریال به کیف پول نیز استفاده کنید.
 علاوه بر این، با کمک گزینه جستجو نیز می‌توانید ارز دیجیتال موردنظر را به راحتی در میان سایر رمز ارزها پیدا کنید.
 
در پایین بخش جستجو، دو گزینه «پنهان کردن دارایی‌های کوچک» و «مرتب سازی بر اسا ارزش» نیز در دسترس است.
در بالای قسمت جستجو مطابق تصویر زیر گزینه «تبدیل موجودی‌های کوچک» را مشاهده می‌کنید. دارایی‌های کوچک در واقع باقیمانده آ دسته از رمزارزهای شما هستند که قبلاً اقدام به فروش کل آن‌ها کرده اید اما به دلایلی درون شبکه ای مقدار بسیار کمی از آن‌ها همچنان در کیف پول شما به جای مانده است. این مقدار کم را نمی‌توان به روش معمول فروخت یا به آدرس‌های دیگر ارسال کرد و کاملاً بلااستفاده است.
توجه داشته باشید که موجودی رمزارزهای کمتر از 100 هزار تومان به عنوان دارایی کوچک در نظر گرفته می‌شود.
به‌این‌ترتیب، با استفاده از این گزینه می‌توانید این رمزارزها را به ریال تبدیل کرده و دوباره از آن‌ها برای خریدوفروش استفاده کرد. برای تبدیل موجودی‌های کوچک، مطابق تصویر زیر روی این گزینه می‌زنیم.
 
در پایین صفحه نیز رمز ارزهایی را که خریداری کرده‌اید، مشاهده می‌کنید و پایین‌تر از دارایی‌های خود، رمز ارزهای موجود برای خریدوفروش در رمزینکس را مشاهده می‌کنید.
با کلیک کردن روی یکی از این رمز ارزها وارد صفحه مربوطه می‌شوید. به‌عنوان نمونه روی فایل کوین می‌زنیم و جزئیات مختلف این رمز ارز را مشاهده می‌کنیم.
در بالای صفحه اطلاعات مختلفی مانند مقدار قابل استفاده، رمزارزهای در حال معامله، مقدار کل و معادل ریالی در لحظه را مشاهده می‌کنید.
 در تصویر زیر، نمودار جزئیات برداشت و واریز دارایی رمز ارز موردنظر خود را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد چه مقدار از این دارایی را خرید یا فروش کرده‌اید.
 با کلیک روی گزینه «جزئیات بیشتر رمز ارز فایل»، مطابق تصویر زیر، می‌توانید جزئیات و نمودار این رمز ارز را مشاهده کرده و همچنین به قسمت خریدوفروش رفته و این توکن را خریداری کرده یا بفروشید.
 پایین صفحه نیز دوباره با گزینه برداشت و واریز روبرو می‌شویم. مطابق تصویر زیر با کلیک روی گزینه برداشت می‌توانید این رمز ارز را به سایر آدرس‌ها ارسال کنید.
 همچنین با زدن روی گزینه واریز، مانند تصویر زیر نیز می‌توانید این ارز دیجیتال را از سایر آدرس‌ها به آدرس کیف پول رمزینکس ارسال کنید.
 

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.