Worldcup 2022Worldcup 2022

رمزگیفت؛ کارت هدیه رمزینکس

رمزگیفت هدیه ای به وسعت یک سرمایه گذاری

ساخت کارت هدیه

ساخت کارت هدیه

مزایای خرید و هدیه دادن کارت هدیه

/images/giftcards/variety

تنوع کارت های هدیه

کارت دلخواه خود را در طرح ها و ارزهای متنوع هدیه دهید. کارت های هدیه رمزینکس برای بیش از بیست نوع ارز قابل سفارش است.

/images/giftcards/free-delivery

ارسال رایگان برای تازه واردان به رمزینکس

کاربران میتوانند با هدیه دادن رمزگیفت به آن دسته از افرادی که در رمزینکس حساب کاربری ندارند و از طریق کارت هدیه رمزینکس (رمزگیفت) اقدام به ثبت نام می کنند، از امکان ارسال رایگان کارت هدیه بهره مند شوند.

/images/giftcards/ramzgift

رمزگیفت، هدیه ای مدرن

ارزهای دیجیتال یکی از داغ ترین اتفاقات دنیای امروز است، شما می توانید با استفاده از رمزگیفت به دوستان خود هدیه ای مدرن دهید.

/images/giftcards/delivery

امکان ارسال فیزیکی و مجازی

شما می توانید کارت هدیه (رمزگیفت) دلخواه خود را به صورت فیزیکی و یا مجازی به آنهایی که دوستشان دارید هدیه دهید.

کارت هدیه رمزینکس (رمزگیفت) کارت هدیه حاوی ارز دیجیتال است. شما می توانید در طرح ها متنوع و متن های مناسبتی، ارز دیجیتال دلخواه خود را به دوستان خود هدیه کنید. رمزینکس این کارت را بر دو نوع فیزیکی و مجازی ارائه میکند.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای ایجاد کارت هدیه(رمزگیفت) 100 هزار تومان است. حداکثر مبلغ ممکن برای ایجاد کارت‌های هدیه(مجموعا) برای کاربران احراز نشده( بدون سطح) مبلغ 300 هزار تومان و برای کاربران سطوح برنزی و طلایی 10 میلیون تومان است.

شما می توانید با مراجعه به قسمت راهنمای ساخت رمزگیفت، آموزش کامل تصویری ساخت رمزگیفت را ببینید.

رمزینکس محصول کارت هدیه (رمزگیفت) خود را بر دو نوع مجازی و فیزیکی ارائه میکند. کاربران هنگام ساخت گیفت کارت حق انتخاب بین گیفت کارت فیزیکی و مجازی را دارند. هنگامی که ترجیح شما با دریافت کارت به صورت فیزیکی باشد، آدرس و مشخصات گیرنده را ثبت می کنید و کارت هدیه را در اسرع وقت درب منزل دریافت می کنید.

رمزگیفت های مجازی می توانند در قالب یک لینک و از بسترهایی مانند ایمیل، تلگرام، واتساپ و … برای مخاطب ارسال شوند. رمز‌گیفت های فیزیکی، پس از ثبت سفارش و تکمیل آدرس گیرنده، از طریق پست، در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مقصد ارسال می شود.

در حال حاضر امکان ارسال کارت هدیه فیزیکی صرفا برای کاربران تهرانی ممکن است و کاربران گرامی سایر شهرستان ها میتوانند از ارسال کارت هدیه به صورت مجازی استفاده کنند. هزینه ارسال و صدور کارت فیزیکی 30 هزار تومان است. چنانچه شماره همراه که به هنگام دریافت کارت هدیه ثبت میکنید (شماره همراه دریافت کننده هدیه) کاربر رمزینکسی نبوده باشد و به واسطه کارت هدیه رمزینکس ثبت نام و احراز هویت کند، این هزینه رایگان خواهد بود. از ثبت سفارش کارت هدیه فیزیکی رمزینکس تا رسیدن کارت به دست شما کاربر تهرانی حداکثر سه روز کاری زمان میبرد.

امنیت کارت های هدیه رمزینکس با 3 روش ممکن است: 1. امنیت کارت از طریق شماره تلفن همراه شخص هدیه گیرنده. در این روش شخص هدیه دهنده با وارد کردن شماره تلفن همراه شخص هدیه گیرنده، میتواند تضمین کند که کارت هدیه فقط با شماره تلفن شخص هدیه گیرنده باز شود. شخص هدیه گیرنده نیز به محض اقدام برای واریز موجودی کارت هدیه به کیف پول خودش، یک کد از طریق SMS دریافت میکند که میتواند با آن کد، موجودی کارت را دریافت کند. 2. امنیت کارت از طریق کد: با فعال کردن این نوع امنیت، هدیه دهنده به محض اتمام فرآیند ثبت و سفارش کارت هدیه یک کد دریافت میکند. هدیه گیرنده میتواند با وارد کردن کد در قسمت مربوطه موجودی کارت را دریافت کند. 3. امنیت 14 مرحله ای: شخص هدیه گینده با فعال کردن این نوع امنیت و در انتهای پروسه ثبت و سفارش کارت، یک عبارت شامل 14 کلمه رندوم فارسی دریافت میکند که آنرا باید در اختیار هدیه گیرنده قرار دهد. هدیه گیرنده نیز با انتخاب کلمات و ترتیب درست میتواند موجودی کارت را دریافت کند. تذکر: لازم به ذکر است که محدودیت ثبت کارت هدیه با امنیت نوع دوم و سوم، تا سقف 300 هزار تومان است.

پس از دریافت کارت هدیه، ابتدا وارد حساب کاربری رمزینکس خود شوید و یا نسبت به ایجاد حساب کاربری رمزینکس از طریق وب یا اپلیکیشن اقدام کنید، سپس در صفحه کارت هدیه وارد قسمت دریافت کارت هدیه شوید. در این مرحله شما باید کد 16 رقمی روی کارت را وارد کنید و سپس با توجه به نوع امنیت کارت، مرحله امنیتی را گذرانده تا موجودی کارت هدیه به کیف پول شما واریز شود.

پس از انسداد کارت هدیه به هر دلیلی از جمله تکرار بیش از حد رمز نادرست، با پشتیبانی رمزینکس تماس بگیرید.

پس از نهایی شدن سفارش ها و کسر مبلغ از حساب رمزینکس شما، امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.