ریوین
ریوین(rev)

خرید و فروش ارز ریوین (REVAIN) + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

41IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00USDT

تغییر قیمت

7.89 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

ریوین

ریوین

بازارهای معاملاتی ریوین

 • ریوین

  ریوین

  (rev)

  41 irr

  7.89 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز ریوین (revain)

بسیاری از پروژه‌های ارز‌ دیجیتال به قصد حل یک مسئله یا دغدغه‌ شروع به کار می‌کنند. اگر نوع فعالیت این ارزها خوب باشد، سرمایه گذاری روی آن‌ها تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد. ریوین از جمله ارزهایی است که توانسته جایگاه خوبی به دست آورد. در ادامه با ماهیت ارز ریوین و شیوه خرید و فروش آن در صرافی رمزینکس بیشتر آشنا می‌شویم. ارز دیجیتال ریوین در سال ۲۰۱۸ توسط گروهی از کارشناسان فناوری در مسکو ایجاد شد و موسس و مدیر فعلی آن شخصی به نام رینات ارسلانوف است. ارسلانوف یک سرمایه گذار و کارآفرین ریسک پذیر است که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در صنعت بلاک چین دارد. 

 

ارز ریوین چیست؟ 

 

ریوین نوعی پلتفرم بررسی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که از طریق آن توسعه دهندگان می‌توانند بازخورد پروژه‌های خود را دریافت کنند. از سوی دیگر کاربران و نویسندگان به نوشتن نظرات باکیفیت تشویق می‌شوند. درواقع این شبکه بر نظرات و بازخورد کاربران درباره محصولات و خدمات نظارت می‌کند و در ازای نظراتی که می‌دهند به آن‌ها پاداش ارائه می‌کند. ریوین مشابه پلتفرم‌های Yelp و Trip Advisor است و نویسندگان را به نوشتن و ارتقای رتبه ترغیب می‌کند. پیش از این بسیاری از سایت‌های نقد و بررسی وجود داشته‌اند اما ریوین اولین پلتفرمی ‌است که ویژگی‌ها و قابلیت‌های این نوع سایت‌‌ها را با فناوری بلاک‌چین ترکیب کرده است. همانطور که گفتیم ریوین نویسندگان را به نوشتن نظرات تاثیرگذار و واقعی ترغیب می‌کند؛ در همین راستا دو توکن بومی به نام‌های RVN و REV را ارائه کرده است. 

 • REV: توکن ابزاری شبکه است که کاربران را به ارائه نظرات و بازخورد تشویق کرده و به برداشت RVN از صرافی‌ها کمک می‌کند. 
 • RVN: نوعی استیبل کوین وابسته به دلار است که در شبکه برای ارائه پاداش یا جریمه کاربران و شرکت‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که این توکن در بازار آزاد معامله نمی‌شود و در صورت نیاز باید آن را به توکن REV تبدیل کرد. 

آنچه ریوین را از سایر شبکه‌های بلاک چین متمایز می‌کند، استفاده از دو توکن برای افزایش کارایی است. همچنین ادغام ریوین با IBM Watson Tone Analyzer به ارزیابی و اصلاح لحن در ارتباطات متنی کمک می‌کند. علاوه بر این‌ها نویسندگانی که نظرات موفقیت آمیز با لایک و کامنت بالا بنویسند، به عنوان پاداش "امتیاز تجربه" دریافت می‌کنند. در صورت بالا رفتن امتیازها، نویسندگان به وظایف، خدمات و پاداش‌های بیشتری دسترسی خواهند داشت. ارز دیجیتال ریوین این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد که معیارهایی برای ارزیابی نقد‌ها و نظرها تعیین کنند. به عنوان مثال ممکن است برخی از شرکت‌ها برای افزایش اعتبار از کاربران خود مدارکی را بخواهند؛ اگرنویسندگان به این قوانین بی توجهی کنند، در معرض رد شدن توسط پروتکل قرار می‌گیرند. 

 

آینده ارز دیجیتال ریوین 

 

درباره آینده ارز دیجیتال ریوین پیش‌بینی‌های مختلفی انجام شده است. قیمت این ارز در آینده به عوامل مختلفی از جمله اخبار،‌ توسعه‌های جدید شبکه، وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال و... بسنتگی دارد. بنابراین توصیه می‌شود پیش از خرید ارز دیجیتال ریوین و هر نوع ارز دیجیتال دیگر، تمامی عوامل تاثیرگذار به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرند. 

 

کاربرد‌های ارز ریوین (REV) 

 

در صورت استفاده از ارز دیجیتال ریوین می‌‌توان به سه قابلیت زیر دسترسی داشت: 

 • پلتفرم ریوین: مجموعه‌ای از نظرات و رتبه بندی شرکت‌ها و خدمات آن‌ها 
 • ویجت ریوین: ابزاری برای ادغام نظرات ریوین با سایت شرکت‌ها 
 • آکادمی ریوین: یک منبع آموزشی برای تازه واردان صنعت بلاک‌ چین و ارز دیجیتال 

علاوه بر این‌ها دلایل مختلفی برای استفاده از این پلتفرم وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم: 

 • این شبکه با کمک سیستم‌های هوش مصنوعی پیشرفته IBM توسعه یافته است. 
 • ارز دیجیتال داخلی این پلتفرم، یعنی RVN نوعی استیبل کوین است و از نوسانات شدید برخوردار نیست. 
 • با وجود فناوری بلاک‌‌‌چین و به ويژه اتریوم، امکان حذف یا تغییر تمامی نظرات وجود ندارد. 
 • کاربران پس از گذر از مرحله فیلترسازی، با درج نظر در این شبکه، به عنوان پاداش توکن دریافت می‌کنند. 
 • برای بررسی تمامی متون و نظرات از نوعی سیستم فیلترسازی خودکار استفاده شده و تمامی مطالب نامربوط حذف می‌شوند. 
 • این سیستم از شفافیت بالایی برخوردار است. به طوریکه کاربران می‌توانند تمامی نظرات را مشاهده کنند و به آن‌‌ها دسترسی داشته باشند. 

خرید ارز دیجیتال ریوین از رمزینکس 

 

برای خرید ارز ریوین و فروش آن را در صرافی رمزینکس، در قدم اول نیاز است که ثبت نام و احراز هویت انجام شود. با تکمیل مرحله احراز هویت،‌ سطح طلایی فعال شده و خرید و فروش ارز دیجیتال با استفاده از ریال امکان پذیر می‌شود. رمزینکس برای خرید ارز دیجیتال ریوین و سایر ارزهای دیجیتال، راه‌های مختلفی را پیش روی کاربر قرار داده است؛ یکی از سریع‌ترین روش‌ها،‌ خرید از طریق سفارش بازار است. سفارش محدود، روش دیگری است که رمزینکس برای خرید ارز ریوین پیش روی کاربران قرار داده است. با استفاده از آن، زمانی که قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق پیدا کند، سفارش تکمیل می‌شود. در خرید به روش حد زیان کاربران می‌توانند با درج قیمت فعال‌سازی، از انجام شدن سفارششان در آن قیمت مطمئن شوند. علاوه بر قیمت فعال سازی، کاربران مقدار ارز و قیمت مد نظر خود را در فیلدهای دیگر وارد می‌کنند. روش دیگر خرید oco نام دارد که در آن می‌توان دو نوع سفارش محدود و حد زیان را ثبت کرد. زمانی که یکی از این دو سفارش انجام شود، سفارش دیگر به صورت خودکار لغو می‌گردد. 

 

نحوه فروش ارز ریوین 

 

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی رمزینکس از مراحل یکسانی برخوردارند. کاربران برای فروش ارزهای خود می‌توانند از چهار روشی که پیش از این توضیح دادیم استفاده کنند و به آسانی ارز دیجیتال ریوین خود را به ریال یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنند. به طور کلی در حال حاضر ریوین نوعی ارز دیجیتال رو به رشد محسوب می‌شود و برنامه‌های زیادی برای توسعه خود در آینده دارد. با این اوصاف سرمایه گذاران با انجام تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال و استفاده از ابزارهای تحلیل، می‌توانند روند قیمت ارز ریوین را متوجه شوند و به سودهای مناسبی دست پیدا کنند.

کارمزد خرید و فروش ریوین

کارمزد معاملات خرید ریوین در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ریوین

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ریوین به کیف پول، 1000 ریوین می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

همانطور که در متن اشاره کردیم به طور قطع نمی‌توان درباره سوددهی یا عدم سوددهی ارزهای دیجیتال نظر داد. اما به طور کلی طبق نظر بسیاری از تحلیلگران، در شرایط فعلی بازار سرمایه گذاری در این ارز مناسب به نظر می‌رسد.

کارمزد برداشت ارز دیجیتال ریوین در صرافی رمزینکس برابر است با 1/900 REV.

در حال حاضر مقدار توکن‌های در گردش ارز ریوین برابر است با ۸۵/۰۶۱/۴۸۵/۶۹.

امکان خرید و معامله ارز ریوین از صرافی‌های معتبر، از جمله صرافی رمزینکس وجود دارد.

تغییرات قیمت ریوین

بیشترین قیمت

38irr

کمترین قیمت

42irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال ریوین

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال ریوین در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال ریوین همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط ریوین برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت‌نام
Become Member