خرید وینک (WIN)

ارز دیجیتال وینک (WINk) یکی از پلتفرم‌هایی است که برای بازی‌های غیر متمرکز طراحی شده است. ارز دیجیتال وینک در سال 2019 در بازار ارزهای دیجیتال لیست شد اما قادر به حفظ قیمت خود نبود و با کاهش قیمت روبه‌رو شد. در حال حاضر هم این ارز در صرافی رمزینکس قابل خرید و فروش است.

خرید وینک

درباره وینک

این ارز دیجیتال یک پلتفرم بلاکچینی برای بازی است. ارز دیجیتال وینک بر اساس برنامه‌های کاملاً غیرمتمرکز ساخته شده است. مطابق گزارش های منتشر شده این ارز دیجیتال از نظر تعداد کاربر، تراکنش‌ها و حجم، یکی از محبوب‌ترین برنامه ها در جهان است.

این پلتفرم، اولین برنامه غیر متمرکزی بود که در شبکه ترون به راه انداخته شده بود. این پلتفرم سرانجام در سال 2019، به وینک (Wink) تغییر نام داد و با عرضه اولیه کوین (ICO) خود، با نام وین (WIN)، با جذب بالغ بر 6 میلیون دلار سرمایه، عملکرد موفقی در لانچ پد بایننس داشت و در لیست ارز های دیجیتال این صرافی قرار گرفت. توکن های وین (WIN) با پیروی از الگوریتم TRC-20 در اکوسیستم بلاک چین ترون کار میکنند.

اصلی ترین هدف این پلتفرم برقراری ارتباطی آسان و با امنیت بالا، بین سیستم های مالی بزرگ و نمونه های کوچک تر آن ها در معاملات و تراکنش ها، است.

آمار و اطلاعات بازار وینک
وکتور پس زمینه
x
IRR
مقدار
0.01
قیمت
IRR
0
قیمت کل
IRR
0

تاریخچه قیمت وینک

ارز دیجیتال وینک توانسته است از زمان ظهور تا به الان، عملکرد موفقیت آمیزی از خود به نمایش بگذارد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. حمایت هایی که وینک از جانب شبکه های بزرگ عرصه ارز های دیجیتال مانند بایننس به خود جلب کرده، یک نقطه نظر مثبت و قوی در رابطه با آینده آن تلقی می شود.

قیمت ارز دیجیتال وینک در سال 2021 بیش از 300 برابر شد و در حال حرکت به سمت اهداف بالاتر است. با توجه به روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال، احتمالاً سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال وینک به دنبال این هستند که در آینده قیمت وینک به 1 دلار برسد.

شاخص بازدهی سالانه سرمایه در ارز دیجیتال وینک بیش از 400 درصد است و پیش بینی می‌شود که این مقدار سال آینده وینک به 700 درصد می‌رسد. احتمالاً دلیل این افزایش زیاد در سال 2021 به دلیل رشد تراکنش‌های شبکه ترون و قرار گرفتن در سیستم بازی‌های مبتنی بر ترون است.

راهنمای خرید و فروش وینک در رمزینکس

خرید وینک از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. وینک در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال وینک هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال وینک مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید وینک هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید وینک

برای خرید وینک در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار وینک مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز وینک می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید وینک خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع وینک سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید وینک تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش وینک

فرایند فروش ارز دیجیتال وینک در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش وینک و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

کارمزد خرید و فروش وینک در صرافی رمزینکس

کارمزد معاملات خرید وینک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

کارمزد سفارش‌دهنده

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/3 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/15 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/12 درصد

کارمزد سفارش‌پذیر

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/32 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/25 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/18 درصد

کامزد انتقال به کیف پول وینک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال وینک به کیف پول، 200 وینک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول درباره ارز دیجیتال وینک

1 ارز دیجیتال وینک چیست؟
2 از کجا وینک بخریم؟
3 بهترین کیف پول ارز دیجیتال وینک کدام است؟
4 آیا برای خرید وینک نیاز به احراز هویت داریم؟
5 آینده ارز دیجیتال وینک چگونه است؟

پاسخ

وینک خود را به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای بازی و تعاملات اجتماعی معرفی می کند که با استفاده از آن، کاربران می توانند در چندین اکوسیستم بلاکچینی مشارکت داشته باشند. این پلتفرم علاوه بر اینکه یک تجربه عالی در زمینه بازی را در اختیار کاربران قرار می دهد، امکان ایجاد برنامه های غیرمتمرکز جدید را نیز برای سایر توسعه دهندگان فراهم کرده است.

اینستاگرام 2توییتر 2آپارات 2تلگرام 2