زمان مطالعه : ۳ دقیقه

امروزه GPU های مختلفی در بازار وجود دارد. برخی به طور ویژه برای رندر و برخی دیگر برای بازی طراحی شده اند. پس حتما سوال می کنید که چطور می توان با استفاده از کارت گرافیکی استخراج کرد؟ در طول این مقاله، رمزینکس قصد دارد به شش نمونه از بهترین GPU های موجود در بازار بپردازد. این امر به شما کمک می کند تا به سرعت مشخصات هر پردازنده گرافیکی را ببینید و دریابید که بهترین GPU استخراج ارز دیجیتالی برای شما کدام است.

 

بهترین کارت گرافیک های ماینینگ

بهترین کارت گرافیک های ماینینگ

در ادامه به چندین مدل از بهترین کارت گرافیک های ماینینگ موجود در بازار پرداخته شده است:

AMD Radeon VII

AMD در سال ۲۰۱۷ با انتشار کار گرافیکی AMD Vega 64، تیتر اصلی اخبارهای فناوری شد؛ زیرا این کارت گرافیک نه تنها در بازی بی نظیر است بلکه به سرعت قادر به استخراج ارزهای دیجیتالی نیز می باشد. AMD Radeon VII میزان هش Vega 64 را به ۹۰ مگاهرتز در ثانیه می رساند. این کارت گرافیک نسبت به تمامی کارت گرافیک های موجود در بازار حتی Nvidia Titan V بقدرتمندتر است.

ویژگی های AMD Radeon VII

کلاک هسته: ۱،۴۰۰MHz

حافظه: ۱۶ گیگابایت HBM2

اتصالات برق:  ۲ x 8- pin

کلاک حافظه: ۴Gbps

قیمت: ۷۷۰.۹۸ دلار آمریکا

Nvidia GeForce GTX 1070

Nvidia GeForce GTX 1070 فقط یک کارت گرافیک عالی برای بازی کردن، نیست بلکه یک پردازنده گرافیکی عالی برای استخراج است. چرا که نرخ هش بالا، در حدود ۳۰ mh/s را بدون نیاز به قدرت بالا، کنترل می کند. به یاد داشته باشید، هر چه GPU به قدرت بیشتری احتیاج داشته باشد، اجرای آن گران قیمت تر خواهد شد و از این رو سود حاصل از استخراج ارزهای دیجیتالی کاهش می یابد. اما متاسفانه یکی از بزرگ ترین مشکلات کارت گرافیکی GTX1070 این است که از جمله گران قیمت ترین کارت های گرافیکی در بازار است.

 

ویژگی های Nvidia GeForce GTX

کلاک هسته: ۱،۵۰۶MHz

حافظه: ۸ گیگابایت GDDR5

مموری کلاک: ۸Gbps

اتصالات برق: ۱ x 8-pin

AMD Radeon RX580

AMD Radeon RX580 یکی از برجسته ترین GPU ها برای استخراج است، علاوه بر این، ارزان تر از کارت گرافیک GTX 1070 می باشد و نرخ هش آن بسیار عالی بوده و حدود ۲۹ mh / s می باشد علاوه بر آن مصرف برق این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه ها بسیار پایین است.

ویژگی های AMD Radeon RX580

کلاک هسته: ۱،۲۵۷MHz

حافظه: ۸ گیگابایت GDDR5

مموری کلاک: ۸Gbps

اتصالات پاور: ۱x 8-pin، ۱ x 6-pin

قیمت: ۲۱۸ دلار آمریکا

 

Nvidia GeForce GTX 1060

Nvidia’s GTX 1060 جدیدترین مورد در فهرست بهترین کارت گرافیک های ماینینگ است. این کارت گرافیک نیز قیمت بسیار خوبی برای خرید دارد و عملکرد آن نسبت به قیمت اش مناسب است. این کارت گرافیکی به خصوص برای آن دسته از کاربرانی که در کشوری زندگی می کنند که هزینه برق بسیار گران قیمت است توصیه می شود. این امر به این دلیل است که تنها به ۱۲۰ وات برای استخراج نیاز دارد.

ویژگی های Nvidia GeForce GTX 1060

کلاک هسته: ۱،۵۰۶MHz

حافظه: ۶ گیگابایت GDDR5

کلاک مموری: ۸Gbps

اتصالات برق: ۱ x 6-pin

قیمت: ۱۴۴.۹۹ دلار آمریکا

 

بهترین کارت گرافیک استخراج برای آب و هوای سرد، AMD Radeon RX Vega 56

AMD Radeon RX Vega 56  یکی از بهترین کارت گرافیک های استخراج در بازار است. معیارهای سنجش کارت گرافیک تایید کردند که این گرافیک از  Nvidia GTX 1070 سریعتر است. یکی از اشکالات احتمالی AMD Radeon RX Vega 56 هزینه خرید آن است. فقط یکی از این واحدهای GPU مبلغ ۸۰۰ دلار خواهد داشت. اگر در جایی زندگی می کنید که هزینه ی برق کم است، این کارت گرافیکی یکی از پردازنده های گرافیکی عالی است. این کارت گرافیک در زمان اجرا بسیار داغ می کند و از این رو برای مناطقی که آب و هوای بسیار سردی دارند، مناسب است.

ویژگی های AMD Radeon RX Vega 56

حافظه:  ۸GB GDDR5

کلاک هسته: ۱,۱۵۶MHz

کلاک مموری: ۸۰۰MHz

اتصالات برق:  ۲ x 8 pins

 

بهترین کارت گرافیک های ماینینگ

نتیجه گیری

در این مقاله به بهترین کارت گرافیک های ماینینگ اشاره شد. تیم رمزینکس امیدوار است اطلاعات گفته شده بتواند تاثیر خوبی در روند انتخاب کارت گرافیکی مناسب تان داشته باشد.

در نهایت، بهترین GPU برای استخراج بستگی به شرایط دقیق مکانی و زندگی شما دارد. آیا در جایی زندگی می کنید که دارای هزینه ی برق گران قیمت است؟ آیا می خواهید واحدهای زیادی را در کنار یکدیگر اجرا کنید و نگران گرمای استخراج شده از این دستگاه ها هستید؟ آیا سرمایه زیادی دارید و تمایل دارید که سرمایه گذاری زیادی در استخراج ارزهای دیجیتالی انجام دهید؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید