صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

درباره ما

صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

درباره ما

درباره رمزینکس

با بالا گرفتن تب و تاب دنیای رمزارزها در سال ۱۳۹۶، مجموعه‌ای از دانشجویان نخبه دانشگاه شریف در صدد فراهم کردن بستری به‌منظور پاسخگویی به نیاز کاربران ایرانی بر آمدند.بستری که بتواند پا به پای دنیای پر جنب و جوش رمزارزها حرکت کند و از قافله عقب نیفتد این گونه بود که رمزینکس کار خود را شروع کرد به امید اینکه کاربران ایرانی بدون هیچ گونه دغدغه‌ای بابت مشکلات حضور در صرافی‌های غیربومی، بتوانند از طریق رمزینکس وارد دنیای جذاب رمزارزها شوند در سال‌هایی که واسطه‌ها حضور پر رنگی میان کاربران و دنیای رمزارزها داشتند، رمزینکس متولد شد که واسطه‌ها را حذف کند. پلتفرم همتا به همتای رمزینکس بستری برای ارتباط مستقیم و بدون واسطه کاربران با یکدیگر است. اکنون که چند سالی از فعالیت آن می‌گذرد، رمزینکس با داشتن بیش از 100 رمزارز و و بیش از 140 بازار معاملاتی با پشتیبانی تیم فنی و امنیتی خود توانسته است به بزرگ‌ترین بازار معاملاتی کشور تبدیل شود.

ارزش‌های رمزینکس

رضایت مشتریان
رضایت مشتریان

در رمزینکس تمام تلاش ما برای جلب رضایت مشتریان و رفع هرچه بهتر و سریعتر نیازهای آنان است ما این اصل را سرلوحه کار خود قرار داده و در همه ی تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌های روزانه‌مان همواره به آن توجه می‌کنیم.

رعایت امانت
رعایت امانت

در رمزینکس ما با اطلاعات و داده‌های غالباً مالی مشتریان سروکار داریم و این امر لزوم تعهد ما به رعایت امانت و حفظ داده‌های شرکت را دوچندان می‌کند لذا به امانت‌داری اهمیت بسیاری می‌دهیم.

 تیمی همدل و نتیجه‌گرا
تیمی همدل و نتیجه‌گرا

در رمزینکس وظایف اعضا در قالب تیم‌های مختلف تعریف شده و تمامی تلاش‌های یک تیم در وهله اول به ارتقاء سطح خروجی‌های آن تیم و در وهله بعدی به پیشرفت شرکت منجر خواهد شد ما از یکدیگر برای یادگیری،کسب تجربه‌های جدید در راستای اهداف شرکت حمایت وپشتیبانی می‌کنیم.

تیم رمزینکس

ما جمعی از فارغ التحصیلانِ مالی، امنیت و ام بی ای دانشگاه صنعتی شریف و تهران در راستای حذف واسطه و تجارت آزاد ارزهای دیجیتال بر آن شدیم‌، بکوشیم بستری ایمن راحت و پیشرفته را به شما معرفی کنیم؛ در همین راستا با خرید و فروش ارزهای دیجیتال پا به این عرصه گذاشته‌ایم. دوست دارید به تیم رمزینکس ملحق شوید؟

تیم پشتیبانی ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما می‌باشد.