درباره رمزینکس

شرکت نوآوران تجارت الکترونیک رمزینه (سهامی خاص)، با نام تجاری رمزینکس، نوعی صرافی رمز ارز دانش بنیان بوده که با همکاری جمعی از دانش آموختگان دانشگاه‌های شریف و تهران ایجاد شده است. رمزینکس با ارائه ابزارهای حرفه‌ای، کیف پول اختصاصی و... معاملات را برای کاربران ساده‌تر می‌سازد. سرمایه‌گذاران می‌توانند به معامله بیش از ۱۳۰ رمز ارز با کارمزد کم بپردازند و با در اختیار داشتن رمزباکس، به صورت حرفه‌ای سود ببرند. رمزینکس برای جلب اعتماد و رضایت بیشتر کاربران، امکان مراجعه حضوری و پشتیبانی ۲۴ ساعته را فراهم کرده است.

team-header
team-perks

مزایا و ارزش‌های ما

امن و مطمئن

تیم رمزینکس از به روزترین و امن‌ترین روش های موجود مانند کیف پول سرد، تایید دوعاملی گوگل و ... در جهت محافظت از دارایی کاربران استفاده می‌کند .

همه جا در هر لحظه

نسخه‌های وب اپلیکیشن، اندروید و ios رمزینکس به شما این امکان را می‌دهد که در هر لحظه به راحتی به پلتفرم معاملاتی خود دسترسی داشته باشید.

24 ساعته 7 روز هفته

تیم حرفه‌ای پشتیبانی رمزینکس شبانه روزی هر روز هفته به صورت تلفنی، چت آنلاین و ... همواره در تلاش است در سریع‌ترین زمان به سوالات کاربران پاسخ داده و موجب رفع ابهامات آنان شود تا کاربران با خیالی راحت در پلتفرم معملاتی خود فعالیت کنند.

تیم ما

ghasemi

محمد قاسمی

مدیر ارشد تیم مارکتینگ

keshavarz

محمدحسین کشاورز

مدیر ارشد تیم فنی

hakimi

محمد حکیمی

مدیر عامل

radmanesh

علیرضا رادمنش

رئیس هیئت مدیره

molavidust

علی مولوی‌دوست

مدیر ارشد تیم پشتیبانی

balikhani

زاوش بالیخانی

مدیر تیم طراحی محصول

abedi

سمانه عابدی

مدیر تیم روابط عمومی

razaghi

مهسا رزاقی

مدیر تیم منابع انسانی

همکاری با ما

در رمزینکس بسیاری از فارغ التحصیلان مالی و MBA دانشگاه‌های تهران و صنعتی شریف در تلاش هستند تا بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را در اختیار کاربران قرار دهند. اگر خود را فردی مشتاق یادگیری و علاقه‌مند به فعالیت در محیطی پویا می‌دانید جای شما کنار ما خالی است. در این بخش می‌توانید فرصت‌های شغلی که آماده پذیرش شما هستیم را مشاهده کنید.

فرصت‌های شغلی
team-work
0
سال تاسیس
+0M
تعداد کاربران
+0
تعداد کارکنان