آیا دوج‌کوین می‌تواند به قیمت یک دلار برسد؟ - مجله رمزینکس

آیا دوج‌کوین می‌تواند به قیمت یک دلار برسد؟ تحلیل تکنیکال نشان از پتانسیل صعودی دارد.

یک دوج‌کوین در دست با پس‌زمینه‌ی اسکناس‌های دلار
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / تاریخ بروزرسانی: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

علی مارتینز، تحلیلگر بازار ارز دیجیتال، چشم‌اندازی خوش‌بینانه برای دوج‌کوین (DOGE)، پیشرو ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم، ارائه کرده است. بر اساس تحلیل اخیر وی، احتمال قابل توجهی وجود دارد که دوج‌کوین زودتر از آنچه تصور می‌شود به قیمت یک دلار برسد.

مارتینز در پستی در پلتفرم X (شبکه اجتماعی سابق توییتر) بر خروجی نشانگر TD Sequential در نمودار روزانه دوج‌کوین که حاکی از سیگنال خرید است، تأکید کرد. به گفته‌ی این تحلیلگر، این رویداد می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک «روند صعودی یک تا چهار روزه» برای این میم کوین باشد. مارتینز در تحلیل بعدی خود در پلتفرم X، با ابراز خوش‌بینی بیشتر نسبت به DOGE، اشاره کرد که روند صعودی می‌تواند با قدرت بیشتری ادامه یابد.

وی خاطرنشان کرد که DOGE «دوباره الگوی کلاسیک خود را نشان می‌دهد» زیرا «پس از خروج از یک الگوی مثلث نزولی، در حال حاضر در حال تثبیت قیمت است.» مارتینز بر اساس روندهای گذشته، پیش‌بینی کرد که دوج‌کوین ممکن است «در هفته‌های آتی به سمت سطح قیمتی یک دلار حرکت کند.» تحلیل مارتینز به مجموع نظرات خوش‌بینانه‌ی تحلیلگران پیرامون پتانسیل دوج‌کوین برای دستیابی به چنین سطوح قیمتی دامن می‌زند.

تحلیلگران دیگری از جمله میکای‌بول کریپتو، آلت‌کوین شرپا و دون‌آلت نیز پیش‌بینی کرده‌اند که دوج‌کوین در طول این دوره صعودی به قیمت یک دلار برسد. با این حال، تحلیل مارتینز حاکی از آن است که صعود DOGE به یک دلار قریب‌الوقوع بوده و ممکن است زودتر از آنچه پیش‌بینی می‌شود رخ دهد.

یکی از عوامل مهمی که می‌تواند دوج‌کوین را در آینده‌ی نزدیک به این سطح قیمتی برساند، علاقه‌ی فزاینده‌ی نهادهای مالی به این ارز دیجیتال است. انتظار می‌رود با راه‌اندازی قراردادهای آتی دوج‌کوین توسط صرافی کوین‌بیس برای مشتریان نهادی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت، این علاقه افزایش یابد. بسته به میزان خوش‌بینی این سرمایه‌گذاران نهادی، آن‌ها می‌توانند نقدینگی قابل توجهی را به این اکوسیستم تزریق کنند که منجر به افزایش بیشتر قیمت آن شود.

مایلز جی، تحلیلگر ارز دیجیتال، در پلتفرم X گفت که به احتمال زیاد دوج‌کوین به کف قیمتی خود رسیده است و با اطمینان اعلام کرد که این پایین‌ترین قیمتی است که بازار تا به حال برای این ارز دیجیتال شاهد خواهد بود. این موضوع نشان می‌دهد که DOGE از این نقطه به بعد برای ادامه‌ی مسیر صعودی خود آماده است.

کوین (قبلا یومی او.جی)، یکی دیگر از تحلیل‌گران ارز دیجیتال، اخیراً به رالی دیگری برای دوج‌کوین در آینده اشاره کرده است. او پیشنهاد کرد که این میم‌کوین هنوز «چندین هفته‌ی دیگر رشد قیمتی در پیش دارد تا به این نقطه عطف در بازار صعودی برسد.»

کوین در پست اخیر خود در X تأکید کرد که برای تأیید این حرکت صعودی، دوج‌کوین باید به سطح قیمتی بالاتر از ۰.۱۶ دلار در پایان ماه برسد. او بیان کرد که چنین وضعیتی «بازآزمایش کامل محدوده‌ی انباشت بازار نزولی قبلی را تأیید می‌کند» و به شدت «مومنتوم ماهانه برای افزایش قیمت بیشتر» را تعیین می‌کند.

بر اساس داده‌ها، دوج‌کوین در زمان نگارش این متن، با افزایش قیمت در ۲۴ ساعت گذشته، در حدود ۰.۱۶ دلار معامله می‌شود.

منبع: Bitcoinist

هومن شالچی
درباره هومن شالچی
فارغ‌التحصیل رشته‌ی MBA گرایش مارکتینگ از دانشگاه خوارزمی تهران. بیش از ۷ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و سئو و تولید محتوا. علاقه‌مند و فعال در حوزه کریپتو و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری و دنبال‌کننده ترندهای روز بازار رمزارز مانند آلت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌ها.
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر می دهید