ارزش کل قفل‌شده شبکه شیباریوم ۱۷۰ درصد افزایش یافت - مجله رمزینکس

ارزش کل قفل‌شده (TVL) شبکه شیباریوم (Shibarium) وابسته به شیبا اینو (SHIB) طی دو روز ۱۷۰ درصد افزایش یافت

ارزش کل قفل‌شده شبکه شیباریوم طی تنها دو روز ۱۷۰ درصد افزایش پیدا کرد.
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۴۰۳

داده‌های درون-زنجیره‌ای حاکی از رشد قابل توجه فعالیت و پذیرش در شبکه شیباریوم، راهکار لایه ۲ اکوسیستم شیبا اینو، است. ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در این شبکه طی دو روز گذشته با جهشی ۱۷۰ درصدی به ۳.۸۵ میلیون دلار رسیده است.

افزایش TVL شیباریوم با ظهور بازیگران جدید

معرفی قابلیت‌های جدید در اکوسیستم شیبا اینو به رشد TVL شیباریوم دامن زده است. عرضه اخیر توکن میم‌کوین DAMN در صرافی غیرمتمرکز ووف‌سواپ (Woofswap) بر هیجان پیرامون میم‌کوین‌ها در سراسر بلاک‌چین‌های مختلف افزوده است.

در میان این توکن‌ها، DAMN با جلب توجه قابل توجه از سوی جامعه شیبا و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، به عنوان رقیبی جدی مطرح شده است. قابلیت متمایز DAMN امکان سوزاندن توکن گس اختصاصی شیباریوم، یعنی بون شیبا سواپ (BONE)، است که بر جذابیت آن می‌افزاید.

لوسی، تحلیلگر بازار شیبا اینو، ماهیت DAMN را «مردم‌محور، به ویژه برای دارندگان توکن BONE و جامعه شیباریوم» توصیف کرد:

«ما منابعی را صرف بازاریابی نمی‌کنیم؛ این یک تلاش جمعی برای برجسته‌سازی اکوسیستم ما است. تلاش اندک هر یک از ما می‌تواند به دستاوردهای بزرگی منجر شود. بیایید متحد شویم و با هم پیشرفت کنیم.»

شایان ذکر است که از زمان عرضه، قیمت DAMN روندی صعودی را تجربه کرده و منجر به افزایش قابل توجه حجم معاملات در صرافی غیرمتمرکز ووف‌سواپ شده است. این امر به طور غیرمستقیم بر TVL شیباریوم تأثیر گذاشته است، به گونه‌ای که در حال حاضر این صرافی غیرمتمرکز تقریباً ۶۴ درصد از کل فعالیت اکوسیستم شیباریوم را به خود اختصاص داده است.

افزایش قیمت توکن شیبا اینو (SHIB)

داده‌های اخیر بازار نشان‌دهنده‌ی همبستگی صعودی قیمت توکن میم‌کوین شیبا اینو با گسترش اکوسیستم آن است. قیمت SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲.۴۵ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۲۷۹۱ دلار رسیده است. این روند صعودی، ادامه‌ی رشد قابل توجهی است که در ماه گذشته از مرز ۱۹۳ درصد عبور کرد.

گفتنی است این جهش با افزایش تعداد سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت که اقدام به خرید SHIB کرده‌اند، همسو است. طبق گفته‌ی تحلیلگران IntoTheBlock، این دسته از سرمایه‌گذاران طی ۳۰ روز گذشته موفق به انباشت ۶۴ تریلیون توکن شده‌اند.

اسلیم ددی، یکی از تحلیلگران IntoTheBlock، خاطرنشان کرد: «تعداد معامله‌گران شیبا اینو که دارایی‌های آن‌ها کمتر از یک ماه قدمت دارد، با افزایش چشمگیری روبرو شده است. این رقم در ۳۰ روز گذشته، شاهد رشدی ۲۷۸ درصدی بوده است

منبع: BeInCrypto

به این مقاله امتیاز دهید
هومن شالچی
درباره هومن شالچی
فارغ‌التحصیل رشته‌ی MBA گرایش مارکتینگ از دانشگاه خوارزمی تهران. بیش از ۷ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و سئو و تولید محتوا. علاقه‌مند و فعال در حوزه کریپتو و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری و دنبال‌کننده ترندهای روز بازار رمزارز مانند آلت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌ها.
درباره هومن شالچی بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر می دهید

بنر نصب اپ