ارز دیجیتال داگ‌ویف‌هت (WIF) با رشدی ۲۰ درصدی در روز جمعه، جایگاه خود را به عنوان برترین توکن با مضمون «میم» بر بستر بلاکچین سولانا تثبیت کرد. این افزایش قیمت، WIF را به بالاترین سطح قیمتی خود یعنی ۴ دلار رساند. پیش از این، WIF در اواسط اسفندماه به بالاترین قیمت قبلی خود دست یافته بود.

با رسیدن به ارزش بازار ۴ میلیارد دلاری، داگ‌ویف‌هت توانست از نظر ارزش بازار از توکن پپه پیشی بگیرد. در زمان نگارش این متن، ارزش بازار پپه با افزایش هفتگی تنها ۶ درصد، در حدود ۳.۳ میلیارد دلار قرار دارد.

قیمت فعلی WIF حدود ۳.۶۳ دلار است که نسبت به پایین‌ترین قیمت ثبت‌شده‌ی آن در اواسط آذرماه ۱۴۰۲ (۰.۰۰۱۵۵۵ دلار)، افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد.

جهش قیمتی دوج‌کوین

رشد اخیر داگ‌ویف‌هت، آن را پشت سر رهبران باسابقه‌ی این حوزه یعنی شیبا اینو و دوج‌کوین قرار داده است.

قیمت دوج‌کوین (DOGE) نیز روند صعودی قابل قبولی داشته و با عبور از مرز ۰.۲ دلار به ۰.۲۲ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال با مضمون سگ، در ۳۰ روز گذشته بیش از ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

این افزایش قیمت در حالی رخ داده است که خوش‌بینی به راه‌اندازی احتمالی معاملات آتی دوج‌کوین در صرافی کوین‌بیس، منجر به ثبت رکوردی جدید در مبالغ شرط‌بندی بر آتی دوج‌کوین (حدود ۲.۲ میلیارد دلار) شده است.

کوین‌بیس اخیراً اعلام کرده است که معاملات آتی را برای دوج‌کوین، بیت‌کوین کش و لایت‌کوین راه‌اندازی خواهد کرد.

منبع: CoinJournal