داگ ویف هت
داگ ویف هت(wif)

خرید و فروش داگ ویف هت با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای داگ ویف هت WIF

آخرین قیمت به ریال

971,274IRR

آخرین قیمت به تتر

1.67USDT

تغییر قیمت

2.78 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

داگ ویف هت

داگ ویف هت

بازارهای معاملاتی داگ ویف هت

 • داگ ویف هت

  داگ ویف هت

  (wif)

  971,274 irr

  2.78 %
  arrow_drop_up
 • داگ ویف هت

  داگ ویف هت

  (wif)

  1.5005 usdt

  0 %

معرفی ارز داگ ویف هت (dogwifhat)

میم کوین‌ها در بازار ارز دیجیتال یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای جذب کاربران جدید محسوب می‌شوند و بلاکچین سولانا در این بخش رقیبی جدی برای شبکه‌های قدیمی محسوب می‌شود. داگ ویف هت یکی از میم کوین‌های مبتنی بر طراحی سگ‌های فانتری روی بلاکچین سولانا است که با هدف رقابت جدی با میم کوین‌های مشابه مثل دوج کوین و شیبا به بازار عرضه شد. این میم کوین از زمان عرضه رشد قابل‌توجهی در جذب کاربران جدید داشت و یکی از فاکتورهای مهم افزایش شهرت بلاکچین سولانا بود. اگرچه رقبایی جدی برای داگ ویف هت در بلاکچین‌های دیگر فعال هستند، ارز دیجیتال WIF هم موفق به کسب سهم خوبی از بازار شد. اگرچه میم کوین‌ها سرمایه‌گذاری‌هایی با ریسک بالا در دنیای ارز دیجیتال هستند، طرفداران خاص خود را هم دارند. آن‌ها فرصتی برای افرادی هستند که آشنایی کمتری با دنیای رمزارز دارند و به بهانه شوخی‌ها و فانتزی‌های طراحی، راهی جدید برای ورود به این دنیا پیدا کرده‌اند. خرید داگ ویف هت برای کاربرانی که به آینده میم کوین‌ها آن هم روی بلاکچین سولانا اعتماد دارند، یک سرمایه‌گذاری مناسب به نظر می‌رسد.

داگ ویف هت (Dogwifhat) چیست؟

سگ ارز داگ ویف هت (WIF) و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

طراحی میم کوین‌ها با ظاهر سگ‌های جذاب و بامزه هیچگاه کهنه نمی‌شود. بسیاری از میم کوین‌های موفق بازار با همین طراحی عرضه و توزیع شدند و سهم خوبی هم از نقدینگی بازار را به خود اختصاص دادند. ارز داگ ویف هت با نماد WIF یک میم کوین روی بلاکچین سولانا بوده که از طراحی یک سگ با نژاد شیبا و ظاهری با یک کلاه بافتنی صورتی الهام گرفته است. برخلاف بسیاری از میم کوین‌ها که به مرور پیشرفت‌های فنی و اضافه کردن سرویس‌های متعدد را به برنامه خود اضافه می‌کنند، داگ ویف هت هیچ ادعایی ندارد. درواقع ارز داگ ویف هت خود را تنها یک میم کوین ساده با کمترین کاربردهای ممکن معرفی می‌کند. نماد ارز دیجیتال WIF هم خود یک شوخی با کلمه with انگلیسی است. درواقع در نماد ارز داگ ویف هت هم شوخی و کاربردهای طنز دیده می‌شود.

باوجود سادگی و کم ادعا بودن ارز داگ ویف هت، این میم کوین موفق به جلب توجه بسیار زیادی در کامیونیتی ارز دیجیتال شد. در مدت زمان کمی پس از عرضه رسمی، ارز دیجیتال WIF موفق به پشت سر گذاشتن میم کوین‌های معروف از لحاظ حجم مبادله‌ها و مارکت کپ شد. موفقیت داگ ویف هت نشانه‌ای دیگر از قدرت فرهنگ میم کوین و کامیونیتی طرفداران بوده است. طرفدارانی که همیشه ارزش خلاقیت و شوخی و طنز را در دنیای میم کوین درک می‌کنند.

تیم توسعه‌دهنده و طراحان ارز داگ ویف هت، آن را در نوامبر ۲۰۲۳ به بازار عرضه کردند. همان‌طور که گفته شد، این میم کوین هیچ ادعایی ندارد و در وب‌سایت رسمی، فقط توضیح ساده «یک سگ ساده با یک کلاه بامزه» را منتشر کرده است.

فرهنگ میم کوین و داگ ویف هت

فرهنگ میم کوین در دنیای ارز دیجیتال فرهنگ جدیدی نیست. رفتاری که از سال‌ها پیش و با ظهور اولین میم کوین یعنی داج کوین شکل گرفت. علاقه‌مندان به این فرهنگ همیشه به دنبال شکل دادن اجتماعی از طرفدارها با سبک فکری مشابه هستند که اغلب سود گرفتن از بازار را به‌عنوان هدف اصلی دنبال می‌کنند. آن‌ها خود را متعلق به کامیونیتی میم کوین می‌دانند و با گروه‌های متعدد کاربری، افزایش شهرت ارز دیجیتال خود را پیگیری می‌کنند. در کامیونیتی داگ ویف هت هم مجموعه‌ای از کاربران علاقه‌مند به طراحی سگ‌های شیبا و از آن مهم‌تر، بلاکچین سولانا، کنار هم جمع شده‌اند.

در دنیای ارزهای دیجیتال، کارشناسان و فعالان متعددی میم کوین‌ها را خلاف مسیر ارزش و کاربرد رمزارزها می‌دانند. درواقع عدم حضور یک زیرساخت فنی یا نقشه راه مشخص، منجر به این انتقادها می‌شود. در سوی دیگر، کامیونیتی طرفدار میم کوین اعتقاد دارد این نوع از ارزهای دیجیتال، نمادی برای نشان دادن علاقه و اعتقاد به یک فرهنگ و باور هستند. درواقع آن‌ها ارزش مالی یا فنی یک ارز دیجیتال مثل WIF را مهم نمی‌دانند. استفاده کردن از ارز داگ ویف هت و ارزهای مشابه، فقط نمادی از سرگرمی و ترکیب آن با اقتصاد خرد است. رویکردی که شاید بسیاری از کاربران ناآشنا به دنیای بلاکچین را به تفکر درباره فلسفه این فناوری تشویق کند.

باوجود همه جذابیت‌هایی که فرهنگ میم کوین دارد، خرید داگ ویف هت و سرمایه‌گذاری در این ارز یا میم کوین‌های مشابه، همیشه پرریسک محسوب می‌‌شود. این ارزهای دیجیتال به طور ذاتی وابسته به فعالیت‌های اجتماعی هستند و نوسان‌های شدیدی در قیمت آن‌ها دیده می‌شود. در مجموع قبل از سرمایه‌گذاری در WIF یا هر میم کوین دیگر، ریسک‌های ذاتی آن را حتما مدنظر داشته باشید.

نوسان‌ها و عوامل موثر بر قیمت WIF

سگ داگ ویف هت (Dogwifhat) با پس زمینه نمودارهای قیمتی و لوگوی صرافی رمزینکس

اغلب میم کوین‌هایی که جامعه طرفداران جدی دارند، پس از رونمایی رشدهای شدیدی را تجربه می‌کنند. پس از معرفی ارز داگ ویف هت به بازار این ارز یک رشد سرسام آور را تجربه کرد. حتی گذشته و زیرساخت مبهم این میم کوین هم مانعی برای رشد قیمت آن نبود. درواقع قیمت رمز ارز WIF در ابتدا شبیه به میم کوین‌های موفق دیگر مثل شیبا و فلوکی (که هیچ پس‌زمینه یا نقشه راه خاصی نداشتند) و تنها با تکیه بر جامعه طرفداران، رشد کرد. کمی پس از رونمایی، قیمت ارز داگ ویف هت با یک رشد ۱٬۱۵۰ درصدی رکوردشکنی کرد و به قیمت ۲/۴۶ دلار رسید. رشدی که کمی بعد دچار اصلاح شد و قیمت را به نزدیکی ۲ دلار کاهش داد.

افزایش قیمت ارز داگ ویف هت پس از رونمایی، تحت تاثیر چند فاکتور مهم بود. یکی از آن‌ها شایعه‌ای بود که لیست شدن ارز دیجیتال WIF در صرافی‌های معتبر را مطرح می‌کرد. این شایعه‌ها همیشه راهی مناسب برای جذب خریداران جدید هستند. درنتیجه همین شایعه‌ها، تقاضا برای خرید داگ ویف هت بسیار بالا رفت و رشد انفجاری را به همراه داشت.

عامل موثر دیگر روی افزایش قیمت ارز دیجیتال WIF، همان فرهنگ میم کوین و جذابیت ذاتی آن بود. اثر دومینویی که با جذابیت اولیه یک ارز دیجیتال میم کوین ایجاد می‌شود، همیشه رشدهای سریع را در چارت قیمتی به همراه دارد. مسیری که قبلا در میم کوین‌هایی مثل شیبا و فلوکی دیده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه «تحلیل ارز داگ ویف هت» را از دست ندهید.

مقایسه ارز دیجیتال WIF با میم کوین‌های دیگر

در دنیای میم کوین‌ها رقابت با فاکتورهای متنوعی مشخص می‌شود. هر میم کوین با قابلیت‌ها و انگیزه‌هایی که به کاربران معرفی می‌کند، سهم بازار خود را افزایش می‌دهد. ارز داگ ویف هت نسبت به رقبای خود برخی مزیت‌ها دارد که شاید در رشد آتی آن تاثیر داشته باشد. مهم‌ترین تفاوت داگ ویف هت نسبت به دوج کوین و شیبا، استفاده از بلاکچین سولانا به‌عنوان شبکه زیرساختی است. استفاده از این بلاکچین یعنی سرعت پردازش تراکنش‌ها در داگ ویف هت هم بیشتر خواهد بود و کاربران استفاده آسان‌تری از اکوسیستم خواهند داشت.

نکته متمایز دیگر ارز دیجیتال WIF نسبت به رقبا در کامیونیتی طرفداران آن دیده می‌شود. در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳، طرفداران بلاکچین سولانا تلاش زیادی برای افزایش محبوبیت این شبکه داشتند. میم کوین‌های متعدد ازجمله ارز داگ ویف هت هم در این مسیر نقش مهمی داشتند. درواقع این میم کوین از کامیونیتی طرفداران سولانا هم بهره می‌برد.

اگرچه ارز داگ ویف هت هیچ ادعایی برای کاربردی بودن و نقشه راه توسعه ندارد، اما به گزینه‌ای جذاب برای تبادل پول و ارزش تبدیل شد. سرعت بالای تراکنش‌ها در اکوسیستم WIF و همچنین ادعای سادگی، منجر به افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال شد. نکته مهم دیگر، حداکثر میزان مینت و توزیع ارز داگ ویف هت بود که برابر با ۹۹۸/۹ میلیون توکن WIF در نظر گرفته شده است. این طراحی نسبت به میم کوین‌های رقیب که سقف توزیع ندارند، تاحدی ارز دیجیتال WIF را متمایز می‌کند.

در مجموع می‌توان سادگی و عدم ادعای خاص را از عوامل موثر بر قیمت داگ ویف هت دانست. این میم کوین هیچ برنامه‌ای برای استیک کردن یا سوزاندن توکن‌ها ندارد و تنها یک ابزار برای نشان دادن طرفداری از یک کامیونیتی یا یک ابزار برای انتقال سریع پول به حساب می‌آید. درنهایت می‌توان خرید داگ ویف هت را با نگاهی عمیق و دقیق به ریسک‌های ذاتی میم کوین‌ها، یک سرمایه‌گذاری نسبتا مناسب با حجم پایین دانست.

از کجا ارز داگ ویف هت (WIF) بخریم؟

نماد ارز دیجیتال WIF در کنار لوگوی صرافی رمزینکس با پس زمینه نمودارهای قیمتی

ارز دیجیتال داگ ویف هت با نماد WIF در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز WIF در ایران با پرداخت ریال از صرافی ارز دیجیتال رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال WIF با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال مانند شیبا، اتریوم ETH یا کاردانو ADA  را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش داگ ویف هت

کارمزد معاملات خرید داگ ویف هت در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول داگ ویف هت

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال داگ ویف هت به کیف پول، 40 داگ ویف هت می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

داگ ویف هت یک میم کوین روی شبکه سولانا است که با هدف شکل دادن یک کامیونیتی طرفداران و افزایش محبوبیت سولانا معرفی شد.

داگ ویف هت هیچ نقشه راه خاصی برای توسعه و ارائه قابلیت‌های جدید ندارد و تنها خود را یک میم کوین ساده با هدف تبادل ارزش می‌داند.

حداکثر میزان توزیع ارز دیجیتال WIF برابر با ۹۹۸/۹ میلیون توکن در نظر گرفته شده است که هیچ برنامه‌ای هم برای افزایش ندارد.

اکوسیستم داگ ویف هت هیچ برنامه استیک یا درآمد ثابت ندارد و تنها با خرید و نوسان‌گیری می‌توان از آن درآمد کسب کرد.

برای خرید ارز دیجیتال WIF از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.