قیمت بایننس کوین در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی - مجله رمزینکس

قیمت بایننس کوین در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی قرار دارد

تعدادی زیادی بایننس کوین به زمین می‌ریزد
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ / تاریخ بروزرسانی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

قیمت بایننس کوین با وجود موانع پیش رو، در حال نزدیک شدن به ثبت یک رکورد تاریخی جدید است و با حمایت سرمایه‌گذاران، به نظر می‌رسد آماده‌ی جهش قیمتی باشد.

در حال حاضر، BNB با قیمت ۵۹۷ دلار معامله می‌شود و در الگوی مثلث صعودی قرار گرفته است. برای عبور موفقیت‌آمیز از این الگو، توکن بومی بایننس به حمایت قوی سرمایه‌گذاران نیاز دارد. خوشبختانه، نشانه‌هایی از خوش‌بینی سرمایه‌گذاران با توجه به افزایش نوسانگر چایکین (Chaikin Oscillator) مشاهده می‌شود. این شاخص نشان‌دهنده‌ی افزایش فشار خرید است که شرایط مطلوبی را برای انباشت بیشتر BNB ایجاد می‌کند.

علاوه بر این، بایننس کوین با نسبت شارپ (Sharpe Ratio) 2.71، یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب به شمار می‌رود. این معیار با مقایسه‌ی بازده‌ی دارایی با نوسانات آن، بازده‌ی تعدیل‌شده‌ی ریسک را نشان می‌دهد. با توجه به این که نسبت شارپ بالاتر، عملکرد تعدیل‌شده‌ی ریسک بهتر را نشان می‌دهد، BNB به احتمال زیاد سرمایه‌گذاران جدیدی را که به دنبال بازدهی مطلوب در عین کنترل ریسک هستند، جذب خواهد کرد.

با پیش‌بینی یک جهش قیمتی، در حال حاضر قیمت BNB در الگوی مثلث صعودی قرار دارد که با یک خط مقاومت افقی و یک خط روند صعودی مشخص می‌شود. این الگوی ادامه‌ی روند صعودی، نشان‌دهنده‌ی افزایش فشار خرید و زمینه‌ساز یک جهش قیمتی احتمالی است.

در صورت وقوع جهش، قیمت هدف BNB حدود ۷۶۴ دلار پیش‌بینی می‌شود که نشان‌دهنده‌ی یک افزایش قابل توجه ۲۱ درصدی است. با این حال، یک چشم‌انداز محتاطانه‌تر حاکی از آن است که قیمت کوین BNB با تقویت توسط نشانه‌های غالب بازار، از بالاترین رکورد قبلی خود یعنی ۶۷۶ دلار عبور خواهد کرد و راه را برای ثبت رکوردهای جدید هموار می‌کند.

از طرف دیگر، اگر BNB نتواند سطوح مقاومت را بشکند و به زیر ۶۵۶ دلار سقوط کند، در معرض شکستن خط روند پایین الگو قرار می‌گیرد که به طور بالقوه منجر به کاهش قیمت به ۵۷۵ دلار می‌شود. از دست دادن بیشتر این سطح می‌تواند چشم‌انداز صعودی را باطل کند و باعث سقوط قیمت به ۵۵۰ دلار شود.

منبع: BeInCrypto

هومن شالچی
درباره هومن شالچی
فارغ‌التحصیل رشته‌ی MBA گرایش مارکتینگ از دانشگاه خوارزمی تهران. بیش از ۷ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و سئو و تولید محتوا. علاقه‌مند و فعال در حوزه کریپتو و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری و دنبال‌کننده ترندهای روز بازار رمزارز مانند آلت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌ها.
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر می دهید