ورود به دنیای ربات‌ها با API رمزینکس

مستندات رمزینکس، راهنمایی‌ست برای معامله‌گرهای حرفه‌ای، با استفاده از API رمزینکس قادر خواهید بود تا به روش خودکار و مبتنی بر کد علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت‌ها و وضعیت بازار رمزارزها در ایران، اقدام به مدیریت حساب رمزینکس خود نمایید.

diagram-mobile

خدمات و امکانات ما

مستندات API

مستندات API

دسترسی زنده به اطلاعات به روز بازار

اطلاعات بیشتر
SDK API

SDK API

با نصب SDK فرآیند اجرای معاملات خودکار را راحت‌تر انجام دهید

سوالات متداول

common-questions

مستندات رمزینکس راهنماییست برای معامله‌گرهای حرفه‌ای، توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان، که تا با استفاده از ای پی آی‌های فراهم شده، بیشترین بهره را از حساب کاربری رمزینکس خود ببرند.

با استفاده از کلید API ایجاد مى‌شود و هر ۱۰ دقیقه آپدیت می‌شود. برای دسترسی به ای پی آی‌ها، نیاز به کلید خصوصی و توکن خصوصی است.

در قسمت واریز و برداشت‌ها، با ثبت درخواست برداشت ارز و سپس تایید برداشت، می‌توان برداشت کرد. (لینک به واریز و برداشت داک)
در رمزینکس دو نوع کلید ای پی آی وجود دارد:
Bearer Token .1
Secret API Key .2
کسانی که به مورد اول دسترسی داشته باشند، تا زمانی که این توکن تغییر نکند دسترسی خواهند داشت.
در مورد دوم، اگر کسی به آن دسترسی داشته باشد، باز هم دسترسی خواهد داشت. پس نباید هیچکدام از این‌ها را در اختیار کسی قرار دهیم.
توجه داشته باشید که اگر کسی به توکن ساخته شده توسط سکرت کی دسترسی پیدا کند، حداکثر ۱۰ دقیقه امکان دسترسی خواهد داشت.
همچنین توجه داشته باشید که توکن نوع دوم توسط سکرت کی ساخته می‌شود.

اطلاعات عمومی بازار، اطلاعات کیف پول، شبکه‌های واریز و برداشت، گزارشات معاملات، پاداش‌ها و کمیسیون‌های کاربر، ارسال و ثبت انواع سفارش‌ها، ادیت و همچنین بروز رسانی کلید خصوصی.

بله، برای عمومی ۶۰تا درخواست در دقیقه و خصوصی ۲۰تا در دقیقه.

اگر شما از سرویس ای پی آی نوع دوم استفاده کنید، یعنی با استفاده از سکرت کی و اگر هنگام ساخت کلید، آی پی‌های مورد اعتماد را تعیین کرده باشید، فقط از آن آی پی‌ها می‌توانید برای دسترسی استفاده کنید. در غیر اینصورت، سایر روش‌ها امکان دسترسی از هرجایی را دارند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

پشتیبانی اختصاصی تیم رمزینکس

ارتباط با متخصصین ما