دوستانتان را دعوت کنید

با معرفی دوستانتان تا 30 درصد از کارمزد هر معامله پاداش بگیرید

کسب درآمد راحت و بی دردسر با دعوت از دوستانتان

با دعوت از دوستانتان به رمزینکس، می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. کد دعوت، کدی است که پس از ثبت نام در رمزینکس به شما اختصاص داده می‌شود تا برای دوستانتان ارسال کنید و آنها را به ثبت نام و معامله در رمزینکس دعوت کنید و مقداری از کارمزد معاملاتی آنها را از رمزینکس پاداش بگیرید.مراحل دعوت از دوستان به شرح زیر است:

دریافت لینک دعوت

دریافت لینک دعوت

لینک دعوت اختصاصی خود را با دوستان و یا در شبکه‌های اجتماعی، به اشتراک بگذارید.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

با اشتراک‌گذاری لینک دعوت خود با دوستانتان در شبکه‌های مجازی از رمزینکس پاداش دریافت کنید.

کسب درآمد

کسب درآمد

با هر معامله دوستانتان تا 30 درصد از کارمزد آن‌ها به شما تعلق می گیرد.

قوانین دعوت دوستان

تا اینجا با نحوه‌ی ساخت کد و دعوت از دوستان آشنا شدیم. قوانین استفاده از این طرح به شرح زیر است:

 • fiber_manual_record
  هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد زیرمجموعه‌های شما یا تعداد افرادی که به رمزینکس دعوت می‌کنید وجود ندارد.
 • fiber_manual_record
  مسئولیت اطمینان از ثبت کد دعوت برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و رمزینکس مسئولیتی در قبال عدم ورود کد دعوت توسط فرد معرفی شده ندارد.
 • fiber_manual_record
  جهت دریافت پاداش، الزامی است تا دوستان شما با کد دعوتی که شما برایشان ارسال کرده اید ثبت نام کنند. چنانچه بدون کد دعوت شما یا به صورت مستقیم ثبت‌نام کنند هیچ یک از طرفین شامل پاداش نخواهند شد.
 • fiber_manual_record
  همه پاداش‌های دعوت از دوستان (چه پاداشی که توسط دعوت کنندگان دریافت می‌شوند و چه پاداش افراد دعوت شونده) به صورت اتوماتیک و آنلاین براساس رمز ارز( کوین) دریافتی معامله‌گر محاسبه و در لحظه‌ی انجام هر معامله به حساب افراد در رمزینکس واریز خواهد شد.
 • fiber_manual_record
  رمزینکس برای راحتی بیشتر شما کاربران در نقد کردن کارمزدهای کسب شده، امکان تبدیل موجودی‌های کوچک را تعریف کرده است. شما قادر خواهید بود که موجودی‌های کوچک خود اعم از کارمزدهای دریافتی را آسان و سریع به ریال تبدیل کنید.

تذکر

 رمزینکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان، به دلیل تغییر شرایط بازار، خطر کلاهبرداری یا هر عامل دیگری، قوانین طرح دعوت از دوستان را تغییر دهد.

سوالات متداول

common-questions

شما کاربران گرامی می‌توانید با دعوت دوستان و آشنایان خود به رمزینکس، ۳۰درصد از کارمزد هر معامله را پاداش بگیرید.

دعوت از دوستان و آشنایان به رمزینکس هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و شما می‌توانید با خیال راحت آنهارا به رمزینکس دعوت نمایید.

با مراجعه به قسمت کسب درآمد رمزینکس، شما باید لینک دعوت اختصاصی خود را به‌سادگی بسازید و سپس آن‌را در با دوستان خود یا در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. لازم بذکر است صرفا در صورتی که دوستان شما با لینک یا کد دعوت شما در رمزینکس ثبت‌نام بکنند این پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.

شما کاربران می‌توانید با دعوت تعداد بیشتری از دوستان خود، درآمد خود را افزایش دهید؛ به این معنی که شما با هر تراکنش دوستان دعوتی خود، ۳۰درصد از کارمزد هر معامله آنهارا پاداش می‌گیرید، پس هرچه تعداد دوستان دعوتی شما بیشتر باشد و آنها بیشتر معامله بکنند، درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

برای دریافت درآمد حاصله، شما کاربران نباید کار خاصی انجام دهید. بعد از هر معامله دوستان دعوتی شما، ۳۰ درصد از کارمزد تراکنش شما بطور خودکار به کیف‌پول شما منتقل می‌شود.