صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

فروش و خرید فایلfil

4.22 %

2,800,015IRR

بالاترین قیمت

$5.59

$5.34

پایین‌ترین قیمت

$5.27

خرید فایل
14Dislikes
71Likes

قیمت لحظه‌ای فایل

قیمت فایل به یورو

آمار ارز دیجیتال فایل کوین

نام ارزفایل کوین
علامت اختصاریFIL
مرتبه32
قیمت جهانی$5.54
حجم جهانی165.773 M
تغییر قیمت
4.45 %
حجم رمزینکس2,492,960,020
دامیننس0.34 %
ارزش کل بازار$2,272,989,722.8
قیمت در رمزینکس2,981,531 IRR

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

فایل


قیمت تقریبی

2,800,015

IRR

درباره فایل

پروژه فایل کوین در واقع یک شبکه بلاکچین پیچیده است که با هدف غیر متمرکز کردن ذخیره سازی داده‌ها و اطلاعات ایجاد شد. فایل کوین یک پروژه پیچیده است که می‌تواند آینده روشنی داشته باشد. در حال حاضر برای خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) در صرافی رمزینکس به عنوان بزرگترین بازار معاملاتی داخل کشور ممکن است.

شبکه فایل کوین یک محیط برای خرید و فروش حافظه برای ذخیره سازی داده و اطلاعات است، اما با سیستم‌های ذخیره سازی معمول و سنتی تفاوت‌های مهمی دارد. غیر متمرکز بودن (Decentralized) شبکه بلاکچین فایل کوین، اصلی ترنی تفاوت آن با سیستم‌های رایج است.

سیستم فایل‌های بین سیاره‌ای (IPFS) در شبکه فایل کوین به کار گرفته می‌شود. هدف اصلی این سیستم تغییر در توزیع و دسترسی تمام اطلاعات و داده‌ها می‌باشد. سیستم فایل‌های بین سیاره‌ای (IPFS) رقیب اصلی سیستم HTTP است.

توکن اختصاصی شبکه فایل کوین یعنی فیل (FIL) در سال 2017 به صورت عرضه اولیه وارد بازار شد. یکی از موفق‌ترین عرضه اولیه سکه‌ها در بازار ارزهای دیجیتال متعلق به همین توکن بود. در طی این عرضه اولیه، بیش از 256 میلیون دلار در عرض 1 ساعت برای این پروژه جذب شد.

تعداد توکن‌های فایل کوین محدود است. در کل حدود 2 میلیارد از این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت. حدود 200 میلیون توکن فایل کوین به عرضه اولیه آن اختصاص پیدا کرده بود.

در شبکه فایل کوین کاربران به سه گروه مشتریان ( Clients)، ماینرهای ذخیره سازی (Storage Miners) و ماینرهای بازیابی (Retrieval Miners) تقسیم می‌شوند. مشتریان در شبکه فایل کوین به دنبال فضایی در بلاکچین هستند که اطلاعات خود را در آن ذخیره و هزینه آن را پرداخت کنند.

کاربران دسته ذخیره سازی نیز در واقع ماینرهایی هستند که فضای ذخیره سازی را در اختیار شبکه قرار می‌دهند و به ازای آن پاداشی را دریافت می‌کنند. ماینرها می‌توانند در هر زمان فضایی ذخیره سازی را که در اختیار شبکه فایل کوین قرار داده‌اند را تغییر دهند.

شبکه فایل کوین از الگوریتم اجماع اثبات تکثیر (Proof Of Replication) استفاده می‌کند که در واقع ترکیبی از الگوریتم‌های اجماع اثبات فضا یا (Proof Of Space) و اثبات ذخیره سازی یا (Proof Of Storage) است. بخش دیگر سازوکار شبکه فایل کوین، الگوریتم اجماع فضا/زمان (Proof of Spacetime) است.تاریخچه قیمت فایل

فایل کوین کار خود را از اواخر سال 2017 شروع کرد. در دسامبر سال 2017 ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) کار خود را با قیمت 19.44 دلار شروع کرد و بعد از یک ماه و در ابتدای سال 2018 به بالای 25 دلار نیز رسید. بعد از آن روند کاهش قیمت به خود گرفت و در مارس 208 به زیر 10 دلار رسید.

روند کاهش قیمت ارز دیجیتال فایل کوین از اواسط سال 2018 به بعد روند تندتری به خود گرفت. قیمت فایل کوین در ابتدای سال 2019 کمتر از 3 دلار بود. فایل کوین تا پایان سال 2019 در بازه قیمتی تا 6 دلار در نوسان بود.

فایل کوین سال 2020 را با قیمت 5 دلار شروع کرد. بعد از سه ماه نوسان، از اواسط ماه می 2020 قیمت فایل کوین روند صعودی به خود گرفت و در همان ماه به بالای 10 دلار رسید. روند افزایش قیمت فایل کوین در سال 2020 از جولای به بعد افزایش یافت. در مارس 2021 قیمت فایل کوین به بیش از 230 دلار رسید.کارمزد فایل

کارمزد معاملات خرید فایل در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول فایل

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال فایل به کیف پول، 0.01 فایل می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش فایل

خرید فایل از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. فایل در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال فایل هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال فایل مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید فایل هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید فایل

برای خرید فایل در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار فایل مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز فایل می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید فایل خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع فایل سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید فایل تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش فایل

فرایند فروش ارز دیجیتال فایل در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش فایل و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول فایل

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

14,280,544,472
1.42 %

ارزهای پرطرفدار