سطوح حساب کاربری در رمزینکس

سطوح کاربری در رمزینکس در سه سطح احراز نشده / احراز پایه / احراز ویژه تعریف شده‌اند و تا حد زیادی سعی شده است از تعریف سطوح زیاد که باعث سردرگمی کاربر می‌شود پرهیز شود. برای شروع احراز هویت می‌توانید از اینجا شروع کنید در صورتی که در هر قسمت احراز هویت به مشکلی خوردید یا سوالی داشتید می‌توانید از همکاران تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته رمزینکس کمک بگیرید.

سطوح کاربری

رمزینکس دارای سه سطح کاربری متفاوت به شرح ذیل است:

احراز نشده

احراز پایه

احراز ویژه

سوالات متداول

common-questions

KYC یا احراز هویت فرایندی است که با آن صرافی‌های ارز دیجیتال هویت مشتریان خود را تایید می کنند. از آنجا که تامین امنیت سرمایه کاربران وظیفه اصلی صرافی رمزینکس می‌باشد، بنابراین کاربران با طی نمودن پروسه احراز هویت مالکیت حساب کاربری خود را برای صرافی احراز می‌کنند

سطوح کاربری در صرافی رمزینکس به ۳ سطح احراز نشده، احراز پایه و احراز ویژه تقسیم می‌شود. امکانات کاربران در هر یک از سطوح در جدول بالا قابل مشاهده می‌باشد.

کاربران برای احراز در سطوح مختلف کاربری به مدارک و اطلاعات متفاوتی نیاز دارند. اطلاعات لازم برای ثبت‌نام یا رسیدن به سطح احراز شده رمزینکس صرفا شامل شماره همراه یا ایمیل کاربر به همراه یک پسورد می‌باشد. اطلاعات لازم برای رسیدن به سطح احراز پایه رمزینکس شامل نام‌و‌نام‌خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد کاربر می باشد. در نهایت اطلاعات و مدارک لازم برای رسیدن به سطح احراز ویژه شامل سریال پشت کارت ملی، آدرس محل‌ سکونت، تصویر یکی از مدارک شناسایی فرد و یک ویدیو سلفی ۵ثانیه‌ای از شخص صاحب حساب کاربری می‌باشد.

مدت زمانی که طول می‌کشد تا کاربر ثبت‌نام بکند و به بالاترین سطح کاربری رمزینکس یعنی سطح احراز ویژه برسد در مجموع کمتر از ۵ دقیقه خواهد بود.

بله، هر دو دسته از کاربران می‌توانند در رمزینکس احراز هویت سطح ویژه بکنند و از تمامی امکانات رمزینکس استفاده کنند.