صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟

فروش و خرید لوکا

loka

لوکا

loka

93,923IRR
10.43 %
0.19USDT
کمترین قیمت86,005IRR
بیشترین قیمت105,268IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

لوکا

لوکا


بازارهای معاملاتی لوکا

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
loka/rial
LOKA/IRRلوکا/ریال
93,923
10.43 %
1,972,530,844 IRRمعامله

درباره لوکا

ارز دیجیتال لوکا، توکن بومی بازی لیگ اف کینگدمز (League of Kingdoms) است. بازی لیگ اف کینگدمز ادعا می‌کند که اولین بازی استراتژی به سبک «MMO» در جهان و سریع‌ترین بازی بلاکچین است. این بازی شباهت بسیاری به بازی‌های استراتژی هم‌زمان سنتی (RTS) دارد اما با این تفاوت که از فناوری بلاکچین پشتیبانی می‌کند. در بازی لیگ اف کینگدمز، بازیکنان می‌توانند ارتش تشکیل دهند، با سایر پادشاهی‌ها متحد شوند و با هم نبرد کنند. در کل این بازی یک بازی استراتژی تاکتیکی مبتنی بر بلاکچین است.

بازی لیگ اف کینگدمز یک بازی زمین مجازی و دارایی غیر مثلی (NFT) است که در آن کاربران از توکن لوکا برای خرید کالاها، بسته‌ها و سایر موارد موجود در فروشگاه استفاده می‌کنند. رمز ارز لوکا، توکن مبتنی بر ERC-20 اتریوم است. دارندگان این توکن‌ها به عنوان اعضای اصلی این بازی، از انواع مزایا و امتیازات مختلفی، از جمله توانایی مشارکت در فرایند‌های حاکمیت و رأی‌گیری در بازی برخوردار خواهند بود. در این بازی، صرف نظر از اینکه چه کسی مالک برخی زمین‌ها است، دارندگان توکن لوکا نقش مراجع قضایی در کل قاره‌ها را خواهند داشت و وظیفه تصمیم‌گیری و رأی‌گیری بر عهده آن‌ها خواهند بود. دارندگان توکن‌ها همچنین می‌توانند برخی از فعالیت‌ها را محدود کنند، از ساکنان مالیات بگیرند، جوایز و پاداش تعیین کرده و برخی قوانین را وضع کنند که سایر بازیکنان باید از آن‌ها پیروی کنند. مالکین زمین‌ها 5 درصد از منابعی که داخل زمین جمع‌آوری می‌شوند را دریافت می‌کنند و در نهایت می‌توانند از این پاداش‌ها برای توسعه پادشاهی خود یا توسعه توکن‌های غیر مثلی استفاده کنند. گیمر‌ها در صورت تمایل می‌توانند زمین‌های مجازی و سایر دارایی‌های غیر مثلی را از فروشگاه رسمی بازی یا در بازار غیرمتمرکز اوپن سی (opensea.io) از سایر گیمر‌ها خریداری کنند. گیمر‌ها همچنین می‌توانند بسته به دارایی‌های غیر مثلی که دارند یا میزان تلاش و فعالیت در بازی، توکن لوکا را به عنوان پاداش دریافت کنند.

تاریخچه قیمت لوکا

رمز ارز‌های لوکا در 21 ژانویه 2022 با قیمت 2/60 دلار در بازار جهانی منتشر شدند. این توکن‌ها پس از عرضه دچار افت شده و در 24 ژانویه به قیمت 1/42 دلار کاهش پیدا کردند که پایین‌ترین قیمتی است که این ارز دیجیتال تا کنون تجربه کرده است. پس از ماه ژانویه این ارز دیجیتال همچنان قیمت پایینی داشت اما سرانجام در ماه مارس موفق شد به قیمت 3 دلار افزایش پیدا کند. توکن‌های لوکا در تاریخ 30 مارس به طور چشمگیری صعود کرده و قیمت آن‌ها به مرز 5 دلار رسید که تا کنون بالاترین قیمتی است که این رمز ارز به آن رسیده است. پس از ماه مارس، ارز دیجیتال لوکا به آرامی افت کرد و در حال حاضر در 23 آوریل با قیمت 2/68 دلار در بازار‌های جهانی معامله می‌شود.

کارمزد لوکا

کارمزد معاملات خرید لوکا در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 100 میلیون تومان% 0.2% 0.25
100 تا 500 میلیون تومان% 0.18% 0.225
500 میلیون تا 1 میلیارد تومان% 0.16% 0.2
1 تا 4 میلیارد تومان% 0.14% 0.18
4 تا 10 میلیارد تومان% 0.125% 0.17
10 تا 20 میلیارد تومان% 0.12% 0.15
20 تا 100 میلیارد تومان% 0.1% 0.135
100 تا 500 میلیارد تومان% 0.075% 0.12
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.07% 0.12

کامزد انتقال به کیف پول لوکا

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال لوکا به کیف پول، 1000000 لوکا می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش لوکا

خرید لوکا از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. لوکا در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال لوکا هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال لوکا مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید لوکا هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید لوکا

برای خرید لوکا در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار لوکا مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز لوکا می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید لوکا خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع لوکا سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید لوکا تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش لوکا

فرایند فروش ارز دیجیتال لوکا در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش لوکا و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

ارز دیجیتال لوکا، توکن بومی بازی لیگ اف کینگدمز است. بازی لیگ اف کینگدمز یک بازی زمین مجازی و دارایی غیر مثلی است که در آن کاربران از توکن لوکا برای خرید کالاها، بسته‌ها و سایر موارد موجود در فروشگاه استفاده می‌کنند. گیمر‌ها در این بازی، می‌توانند زمین‌های مجازی و سایر دارایی‌های غیر مثلی را از فروشگاه رسمی بازی یا در بازار غیرمتمرکز اوپن سی (opensea.io) از سایر گیمر‌ها خریداری کنند. آن‌ها همچنین بسته به دارایی‌های غیر مثلی که دارند یا میزان تلاش و فعالیت در بازی، توکن لوکا را به عنوان پاداش دریافت خواهند. .

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال لوکا را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال لوکا بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز لوکا بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member