پورت ۳ نتورک(port3)

خرید و فروش ارز پورت ۳ نتورک (Port3 Network) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال PORT3

آخرین قیمت به ریال

45,000IRR

آخرین قیمت به تتر

0.074USDT

تغییر قیمت

-16.67 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

پورت ۳ نتورک

بازارهای معاملاتی پورت ۳ نتورک

 • پورت ۳ نتورک

  (port3)

  45,000 irr

  16.67 %
  arrow_drop_down

معرفی ارز پورت ۳ نتورک (port3 network)

مهاجرت شبکه‌های اجتماعی از ساختار وب سنتی به وب غیر متمرکز یا وب ۳ نیازمند ابزارهای متعددی است. پورت ۳ نتورک یکی از ابزارهای حیاتی در این مهاجرت محسوب می‌شود که به‌صورت یک اوراکل، پل واسط برای جابه‌جایی داده از شبکه‌های اجتماعی سنتی به وب ۳ است. غیر متمرکز کردن زیرساخت‌های داده‌ای را می‌توان یکی از مهم‌ترین اهداف پروژه Port 3 Network دانست که با ابزارها و قابلیت‌های متنوع، پیاده‌سازی شده است. ارز دیجیتال PORT3 در این شبکه عضوی حیاتی محسوب می‌شود که کاربردهای متنوع جابه‌جایی ارزش و همچنین مشارکت در پروژه دارد. خرید ارز پورت ۳ نتورک برای کاربرانی که قصد استفاده از اوراکل داده‌های غیر متمرکز را دارند، قدم اول محسوب می‌شود.

پورت ۳ نتورک (Port3 Network) چیست؟

لوگوی ارز پورت ۳ نتورک (Port3 Network) و صرافی رمزینکس

شبکه‌های اجتماعی امروز به عضو جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده‌اند. منتهی این شبکه‌ها هنوز چالش‌های زیرساختی زیادی دارند و اغلب در کنترل شرکت‌های متمرکز مثل متا و غیره هستند. پورت ۳ نتورک با نام لاتین Port3 Network و ارز دیجیتال PORT3 یک شبکه بلاکچینی بوده که با هدف جمع‌آوری و استانداردسازی داده از شبکه‌های اجتماعی و انتقال آن به سرویس‌های Web3 توسعه یافته است. به بیان دیگر در معرفی ارز پورت ۳ نتورک می‌توان آن را یک اوراکل داده‌ای دانست که انتقال امن و غیر متمرکز داده‌ها از شبکه‌های اجتماعی وب ۲ به ساختار غیر متمرکز مدرن را مدیریت می‌کند.

حریم خصوصی و کنترل داده‌ها در شبکه‌های اجتماعی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. امروزه کاربران انواع داده‌ها و اطلاعات شخصی خود را در معرض دسترسی شبکه‌های اجتماعی قرار داده‌اند که مالکیت آن‌ها در اختیار یک یا چند شرکت است. راهکارهایی مثل Port3 Network با هدف انتقال مالکیت داده به کاربران، طراحی شده‌اند.

همان‌طور که گفته شد، شبکه پورت ۳ را می‌توان یک اوراکل (Oracle) داده‌ای دانست. اوراکل‌ها در دنیای بلاکچین نقشی حیاتی دارند و به‌نوعی پل انتقال داده از شبکه‌ای به شبکه دیگر هستند. هدف پورت ۳ نتورک تبدیل شدن به اوراکل مرجع داده‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی است. این اوراکل می‌تواند داده‌ها را از شبکه‌های اجتماعی سنتی به زیرساخت غیر متمرکز وب ۳ منتقل کند. درنتیجه مالکیت داده، هویت کاربران، حریم خصوصی و حقوق شخصی در اینترنت کاملا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

معماری پیچیده و طراحی منحصر به فرد پورت ۳ نتورک به گونه‌ای است که با استفاده از مجموعه‌ای از سرویس‌ها و محصولات مرتبط به هم، پیاده‌سازی فناوری بلاکچین را در دنیای شبکه‌های اجتماعی ممکن می‌کند. این شبکه با بیش از ۴/۵ میلیون کاربر و ۵ هزار همکاری استراتژیک، به سمت ساختن یک کامیونیتی بالغ پیش می‌رود. این کامیونیتی با محوریت ارز دیجیتال PORT3 ظرفیت‌های متنوع وب ۳ را برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی، نشان خواهد داد.

از محصولات متنوع شبکه پورت ۳ می‌توان به سرویس‌های رباتی، خدمات بازاریابی جامعه‌ محور و داشبوردهای تحلیل داده پیشرفته اشاره کرد. این سرویس‌ها به پورت ۳ امکان داده‌اند که مجموعه‌ای از فعالان دنیای فناوری را به خود جذب کند. همچنین در مسیر توسعه هم جذب سرمایه از سازمان‌هایی همچون بایننس لبز (Binance Labs)، ماسک نتورک (Mask Network) و اپتوس (Aptos) با موفقیت انجام شده است.

پورت ۳ نتورک چطور کار می‌کند؟

نماد رمز ارز پورت ۳ نتورک و صرافی ایرانی رمزینکس

اوراکا پورت ۳ نتورک برای حل کردن چالش متمرکز بودن ساختار داده‌ای در اینترنت، از ابزارهای متنوعی استفاده می‌کند. مراحل دریافت داده و ارائه آن به سرویس‌های وب ۳ در این شبکه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مالکیت داده درنهایت به‌طور کامل در اختیار کاربران باشد. این مراحل شامل موارد زیر می‌شود:

 • جمع‌آوری داده: به‌عنوان اولین مرحله فعالیت پلتفرم، داده‌ها از پلتفرم‌های آن‌چین (On-chain) و آف‌چین (Off-chain) جمع‌آوری می‌شود. منابع داده‌ای که Port3 Network از آن‌ها استفاده می‌کند، بسیار زیاد و متنوع هستند. درنتیجه این پلتفرم چالشی بابت در اختیار داشتن مقدار مناسب داده ندارد.
 • تجمیع داده‌ها: بعد از اینکه داده‌ها از منابع بلاکچینی و غیر بلاکچینی دریافت شدند، وارد مرحله استانداردسازی و پردازش می‌شوند. در این مرحله، داده‌ها فشرده‌سازی می‌شوند تا بعد از برچسب خوردن و اتصال به شاخص‌های مرتبط، برای آنالیز آماده باشند.
 • استفاده از داده‌ها: داده‌هایی که استانداردسازی شده‌اند، برای استفاده کاربران عضو در کامیونیتی شبکه، آماده خواهند بود. استفاده از داده‌ها می‌تواند برای اهداف گوناگون باشد. به‌عنوان مثال می‌توان به تبلیغات هدفمند، مدیریت جامعه کاربران و تولید محتوا اشاره کرد.

در مقاله «تحلیل ارز پورت ۳ نتورک» جزییات مرتبط بیشتری در این زمینه مطالعه می‌کنید.

قابلیت‌های کلیدی پورت ۳ نتورک

شبکه پورت ۳ برای ارائه بهترین سرویس‌ها به کاربران شخصی و سازمانی، ابزارها و قابلیت‌های متنوعی دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

سرویس رباتی Robot Matrix

پورت ۳ نتورک یک سرویس رباتی به نام ماتریکس رباتی (Robot Matrix) دارد که برای شناسایی و تحلیل همه فعالیت‌های اجتماعی پروژه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پروژه‌ها در پلتفرم SoQuest پروژه ثبت شده‌اند که در ادامه با آن آشنا می‌شوید. ربات‌ها دو کاربرد حیاتی دارند: اولی مربوط به خودکارسازی فرایند عضویت در کانال‌های تلگرام و دیسکورد پروژه می‌شود. دومی هم تجمیع و استانداردسازی داده‌ها از شبکه‌های اجتماعی و استفاده از آن‌ها را مدیریت می‌کند. ماتریکس رباتی پورت ۳ نتورک از بلاکچین‌های عمومی متنوعی همچون اتریوم، آوالانچ و نیر پشتیبانی می‌کند.

پلتفرم SoQuest

سوکوئست (SoQuest) یک پلتفرم متن‌باز است که با هدف خدمت‌رسانی به پروژه‌های وب ۳ در پورت ۳ نتورک توسعه یافت. این پلتفرم به فعالان دنیای Web3 امکان می‌دهد فرایند جذب کاربران از وب ۲ را مدیریت کنند. جذب کاربران می‌تواند شامل انواع فعالیت‌هایی باشد که روی زیرساخت بلاکچین یا زیرساخت‌های سنتی صورت می‌گیرد. در حال حاضر بیش از ۴ هزار پروژه روی SoQuest اجرا می‌شوند که در مجموع موفق به جذب ۲ میلیون کاربر شده‌اند. پلتفرم با استفاده از هوش مصنوعی کار کرده و تحلیل حرفه‌ای داده‌ها را برای پروژه‌ها انجام می‌دهد.

این پلتفرم یک افزونه Quest-as-a-service به نام QaaS دارد که امکان مشاهده کامل تحلیل داده‌های شبکه اجتماعی را به پروژه‌ها می‌دهد. اعضای تیم هر پروژه با استفاده از افزونه می‌توانند همه تحلیل‌ها را در یک صفحه وب ببینند و تحلیل بهتری از وضعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند.

زبان BQL

پلتفرم سوکوئست در وب ۳ نتورک یک زبان هوش مصنوعی به نام BQL دارد که تعامل با بلاکچین‌ها را برای اعضای شبکه آسان می‌کند. این زبان هوش مصنوعی، زبان طبیعی را به دستورالعمل‌های قابل اجرا در بلاکچین تبدیل می‌کند. کاربران با با استفاده از زبان BQL می‌توانند فعالیت‌های پیچیده بلاکچینی مانند اضافه کردن نقدینگی و استیک کردن را آسان‌تر مدیریت کنند.

ارز دیجیتال PORT3 چیست؟

نمای گرافیکی از ارز دیجیتال PORT3 همراه با لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

شبکه‌های غیر متمرکز برای مدیریت پرداخت‌ها و ایجاد انگیزه‌های مالی در کنار زیرساخت حاکمیت غیر متمرکز (DAO) به ارزهای دیجیتال نیاز دارند. ارز دیجیتال PORT3 توکن کاربردی و حاکمیتی پورت ۳ نتورک است که کاربردهای متنوعی را به اعضای جامعه این پروژه ارائه می‌کند. کاربرد حاکمیتی ارز PORT3 به کاربران امکان می‌دهد در پیشرفت پروژه و تغییرات زیرساختی آن مشارکت کنند. خرید ارز پورت ۳ نتورک برای کاربرانی که قصد همکاری بیشتر و عمیق‌تر با پروژه را دارند، قدم اول محسوب می‌شود. تیم توسعه شبکه پورت ۳ اعتقاد دارند با غیر متمرکز کردن زیرساخت حاکمیتی، کامیونیتی پروژه فعال‌تر شده و آینده روشن‌تری خواهد داشت.

شاید برای بسیاری از کاربران، خرید ارز دیجیتال PORT3 به خاطر مشارکت در DAO نباشد. بسیاری از آن‌ها به‌دنبال کسب سود از افزایش قیمت ارز پورت ۳ هستند. آن‌ها علاوه بر کسب سود با ترید، می‌توانند از ابزارهای کسب درآمد دیگر در Port3 Network هم بهره ببرند. به‌عنوان مثال با استیک کردن ارز دیجیتال PORT3 می‌توانید پاداش‌هایی را به‌صورت منظم دریافت کنید.

یکی دیگر از دلایل خرید ارز پورت ۳ نتورک به پرداخت هزینه‌ها در این اکوسیستم مربوط می‌شود. کاربران برای پرداخت هزینه گس (Gas) یا همان هزینه پردازش تراکنش‌ها در شبکه باید مقداری ارز دیجیتال PORT3 داشته باشند. این هزینه‌ها به نودها L2 در پورت ۳ نتورک پرداخت می‌شود. همچنین برای استفاده از قابلیت BQL در شبکه هم باید از توکن PORT3 استفاده کنید. سرویس‌های پولی دیگر مثل SoQuest و لایه داده‌های شبکه اجتماعی هم برای خدمت‌رسانی به کاربران، ارز پورت ۳ دریافت می‌کنند.

تیم توسعه پورت ۳ نتورک، ارز دیجیتال PORT3 را روی شبکه اتریوم توسعه داده است. حداکثر میزان توزیع این رمزارز، یک میلیارد توکن است. افزایش یا کاهش قیمت ارز دیجیتال PORT3 به محدود بودن توزیع مربوط می‌شود،‌ اما عوامل دیگر مثل شرایط بازار و استقبال از پلتفرم اصلی هم روی آن تاثیر خواهد داشت.

چطور ارز پورت ۳ نتورک PORT3 بخریم؟

ارز پورت ۳ نتورک به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال PORT3 می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی مثل گیت، بای‌بیت، یونی‌سواپ، کوکوین و بسیاری از صرافی‌های دیگر استفاده کنید. این صرافی‌ها، امکان ترید PORT3 را با ارزهای معروف مثل BTC, USDT, EUR, ETH و ارزهای مشابه را به شما می‌دهند. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای خرید ارز PORT3 در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز پورت ۳ نتورک بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال PORT3 خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید رمز ارز PORT3 در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید PORT3 یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

در لیست قیمت رمز ارز صرافی رمزینکس نرخ لحظه‌ای ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین، قیمت تتر امروز و سایر رمز‌ارزها را مشاهده و بررسی کنید.

کارمزد خرید و فروش پورت ۳ نتورک

کارمزد معاملات خرید پورت ۳ نتورک در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول پورت ۳ نتورک

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال پورت ۳ نتورک به کیف پول، 40 پورت ۳ نتورک می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

پلتفرم پورت ۳ نتورک یک اوراکل مخصوص دریافت و تحلیل داده‌های شبکه‌های اجتماعی است که به پروژه‌های وب ۳ در پیاده‌سازی ساختار غیر متمرکز داده کمک می‌کند.

پلتفرم متن باز سوکوئست (SoQuest) در پورت ۳ نتورک به پروژه‌ها امکان می‌دهد کاربران را از شبکه‌های سنتی اجتماعی به پروژه‌های وب ۳ جذب کنند.

زبان هوش مصنوعی BQL در پورت ۳ نتورک و در پلتفرم سوکوئست برای تبدیل کردن زبان طبیعی به زبان بلاکچین و پیاده‌سازی دستورهای مرتبط استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال PORT3 توکن کاربردی و حاکمیتی پورت ۳ نتورک است که برای پرداخت هزینه‌ها و مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز استفاده می‌شود.

برای خرید ارز پورت ۳ نتورک با نماد PORT3 از صرافی رمزینکس استفاده کنید که امکان خرید و فروش با کارمزد بسیار پایین را برای شما فراهم می‌کند.