صرافی کوکوین (KuCoin)، پیشرو در عرصه بین‌المللی ارزهای دیجیتال، در اقدامی ابتکاری و به‌منظور قدردانی از کاربران و تقویت اعتماد جامعه، از توزیع ایردراپ بیت‌کوین (BTC) و توکن بومی خود، KCS، خبر داد.

این طرح نشانه‌ای از تعهد کوکوین به عنوان صرافی مردمی است که همواره امنیت دارایی کاربران و ارائه تجربه‌ای روان را در اولویت قرار می‌دهد.

جبران خسارت با ایردراپ برای کاربران متاثر

بر اساس اعلامیه رسمی کوکوین، این صرافی برای جبران خسارت کاربران متاثر از تأخیر در برداشت وجوه، اقدام به توزیع ایردراپی به ارزش ۸.۹۵ میلیون دلار معادل BTC/KCS خواهد کرد. کاربران واجد شرایط که بین ساعت ۲۲:۰۰ روز ۷ فروردین تا ۰:۰۰ روز ۹ فروردین به وقت استاندارد چین (UTC+۸) با این مشکل مواجه شده‌اند، مشمول دریافت ایردراپ‌هایی به ارزش ۵ تا ۲۰۰ تتر خواهند بود. کل فرآیند توزیع ظرف مدت یک هفته انجام خواهد پذیرفت.

برای دریافت ایردراپ، به کاربران کوپن‌های اعتباری جبران خسارتی معادل با مبلغ ایردراپ تعلق خواهد گرفت. این کوپن‌ها قابل تبدیل به توکن‌های BTC/KCS طی مدت هفت روز از طریق بخش «کوپن‌های من» در حساب کاربری کوکوین می‌باشند.

مزایای ویژه برای کاربران قدیمی

کوکوین ضمن درک اهمیت اعتماد کاربران به این پلتفرم، از برنامه‌ای جامع‌تر برای توزیع ایردراپ در نظر گرفته شده برای کاربران وفادار که در بازه زمانی مذکور دارایی قابل توجهی در حساب خود داشته‌اند، خبر داد. جزئیات بیشتر در مورد این طرح هفته آینده اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که امکان دارد سیاست‌های نظارتی منطقه‌ای، دسترسی به این ایردراپ را محدود کند و کوکوین حق تفسیر و اجرای نهایی این رویداد را برای خود محفوظ می‌دارد.

کوکوین از درک و حمایت جامعه جهانی کاربران خود صمیمانه قدردانی می‌کند و همواره متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و ایمن به صورت مستمر است. کاربران برای دریافت اطلاعات و به‌روزرسانی‌های بیشتر می‌توانند کانال‌های رسمی کوکوین را دنبال کنند.

درباره کوکوین

کوکوین، صرافی ارز دیجیتال شناخته‌شده در سطح بین‌المللی، در سپتامبر ۲۰۱۷ تأسیس شده و دفتر عملیاتی آن در سیشل قرار دارد. این پلتفرم کاربر محور با تمرکز بر شمولیت و فعالیت‌های اجتماعی، بیش از ۸۰۰ دارایی دیجیتال را ارائه می‌دهد. در حال حاضر کوکوین خدمات معاملات نقدی، مارجین، همتا به همتا (فیات)، آتی و استیکینگ را به بیش از ۳۰ میلیون کاربر خود در بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه ارائه می‌دهد.

کوکوین در حال حاضر یکی از ۸ صرافی برتر ارز دیجیتال است. این صرافی در سال ۲۰۲۳ توسط فوربس به عنوان یکی از بهترین صرافی‌های رمزارز انتخاب شد و در جوایز جهانی پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال ۲۰۲۳ فایندر، به عنوان یک صرافی جهانی بسیار معتبر شناخته شد.

منبع: BeInCrypto