پروجکت گلکسی(gal)

خرید و فروش ارز پروجکت گلکسی (Project Galaxy) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال GAL

آخرین قیمت به ریال

1,705,865IRR

آخرین قیمت به تتر

2.88USDT

تغییر قیمت

0 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

پروجکت گلکسی

بازارهای معاملاتی پروجکت گلکسی

  • پروجکت گلکسی

    (gal)

    1,705,865 irr

    0 %

معرفی ارز پروجکت گلکسی (project galaxy)

جمع‌آوری و ارائه اطلاعات هویتی در دنیای دیجیتال یکی از بخش‌هایی است که بلاکچین و ارزهای دیجیتال توانایی بهینه‌سازی‌های اساسی در آن دارند. پروجکت گلکسی از پروژه‌های مهم دنیای بلاکچین محسوب می‌شود که روی ارائه اطلاعات هویتی کاربران به اپلیکیشن‌های Web3 کار می‌کند. اطلاعات هویتی داده‌هایی هستند که هویت دیجیتالی کاربران را تشکیل می‌دهند. این اطلاعات در ارتباط با اپلیکیشن‌ها اهمیت پیدا می‌کنند و حفاظت از آن‌ها در یک زیرساخت امن، امکان افزایش اعتماد کاربران به سرویس‌های دیجیتالی را افزایش می‌دهد. ارز دیجیتال GAL در پروجکت گلکسی یکی از ابزارهای مهم تعامل کاربران با پلتفرم محسوب می‌شود و خرید ارز پروجکت گلکسی را می‌توان بلیط ورود به دنیای اطلاعات هویتی غیر متمرکز و شفاف دانست.

پروجکت گلکسی (Project Galaxy) چیست؟

نماد ارز Project Galaxy و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

ارائه اطلاعات شفاف هویتی به کاربران و اپلیکیشن‌ها و انتقال مالکیت کامل آن‌ها به کاربران، در دنیای بلاکچین اهمیت و جذابیت زیادی دارد. پروجکت گلکسی با نام لاتین Project Galaxy بزرگ‌ترین شبکه داده‌ای از اطلاعات هویتی محسوب می‌شود که امکان ایجاد جامعه‌های فعال و همچنین جذب کاربران بیشتر را به اپلیکیشن‌های وب ۳ می‌دهد. اطلاعات هویتی که همان داده‌های اساسی برای شکل دادن به هویت دیجیتال کاربران محسوب می‌شوند، در این پلتفرم با امنیت و شفافیت بالایی جمع‌آوری شده و در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد.

داده‌های هویتی کاربران در دنیای دیجیتال، امروزه در دیتابیس‌های بسته و مجزا از هم توسط شرکت‌های بزرگ، دولت‌ها و سازمان‌های انحصارطلب نگهداری می‌شود. پروجکت گلکسی با دیدن این چالش، برنامه‌هایی جدی برای حل آن پیشنهاد می‌دهد. داده‌هایی که امروز از دسترس کاربران و شرکت‌های دیگر دور هستند، با استفاده از پروجکت گلکسی و اجازه خود کاربران، در دسترس قرار می‌گیرند. به‌عنوان مثالی از داده‌های هویتی می‌توان به تاریخچه رای‌دهی کاربران یا فعالیت آن‌ها در بازارهای مالی اشاره کرد. داده‌هایی که به‌صورت محرمانه تنها در دسترس تعداد محدودی گروه قرار دارند. پروجکت گلکسی تلاش می‌کند تا این داده‌ها را در اختیار همه توسعه‌دهنده‌های دنیای وب ۳ قرار دهد.

ایده‌ای که منجر به توسعه پروجکت گلکسی شد، برای بسیاری از کاربران و توسعه‌دهنده‌ها جذابیت‌های زیادی داشت. به همین دلیل حتی پیش از معرفی ارز دیجیتال GAL در پروژه، بیش از ۵۰۰ کمپین توسط ۱۰۰ شریک تجاری و استراتژیک در پلتفرم راه‌اندازی شده بود. به‌عنوان مثالی از این کمپین‌ها می‌توان به گروه‌های کاربری، برنامه‌های وفاداری، کمپین‌های هک رشد و سیستم‌های رای‌دهی شخصی‌سازی شده اشاره کرد. پلتفرم Project Galaxy با تکیه بر همین کمپین‌ها و جذابیت‌های ساختاری، موفق به جذب جامعه فعالی از انواع کاربران شد. تعداد آی‌دی‌های ثبت‌شده در پلتفرم به سرعت از مرز ۱/۳ میلیون فراتر رفت و مسیر رشد خصوصا در شبکه‌های مرتبط با پروجکت گلکسی به سرعت طی شد.

همه رخدادهایی که پیرامون پروجکت گلکسی و جذب کاربران آن پیش آمد، پس از رونمایی از ارز دیجیتال GAL منجر به افزایش محبوبیت آن شد. قیمت ارز پروجکت گلکسی در همان ماه‌ها و روزهای ابتدایی رشد قابل‌توجهی را تجربه کرد. کاربرانی که خرید ارز دیجیتال GAL را پله ورود به دنیای اطلاعات هویتی می‌دیدند، به سرعت برای خرید آن اقدام کردند. همین افزایش تقاضا یکی از فاکتورهای موثر روی قیمت ارز پروجکت گلکسی بود.

پروجکت گلکسی چطور کار می‌کند؟

سکه ارز دیجیتال GAL و لوگوی صرافی رمزینکس

جمع‌آوری داده و ارائه آن به شرکای استراتژیک پلتفرم، از اهداف اصلی پروجکت گلکسی است. این پروژه زیرساخت لازم برای اعضای یک جامعه کاربری را با هدف جمع‌آوری و منظم کردن اطلاعات هویتی و مشارکت در شبکه فراهم می‌کند. کاربران فعال در پلتفرم می‌توانند انواع اطلاعات هویتی را در آن جمع‌آوری و منظم کنند. به‌عنوان مثال، داده‌های خارج از بلاکچین یا همان آف‌چین با استفاده از هماهنگی با منابع داده‌ای مثل اسنپ‌شات و توییتر و گیت‌هاب جمع‌آوری می‌شوند. داده‌های آن‌چین هم با استفاده از کوئری‌های ساب‌گراف (Subgraph) و اسنپ‌شات در پروژه جمع‌آوری می‌شوند.

کاربران و گروه‌هایی که داده‌های خود را در شبکه داده‌ای پروجکت گلکسی موسوم به Galaxy Data Network ارائه می‌کنند، پاداش‌هایی دریافت خواهند کرد. البته این داده‌ها باید در ماژول‌های اپلیکیشنی پروجکت گلکسی، اوراکل‌های داده‌ای و APIها استفاده شوند.

یکی دیگر از جنبه‌های جذاب پلتفرم پروجکت گلکسی، هویت دیجیتالی موسوم به Galaxy ID است. به‌صورت خلاصه می‌توان این سرویس را لینکدین در دنیای وب ۳ دانست. گلکسی آی‌دی شامل نام کاربری افراد و اطلاعات دیگر مرسوم می‌شود که در بلاکچین‌های متنوع و کیف پول‌های ارز دیجیتال قابل استفاده خواهد بود. این داده هویتی، اطلاعات جمع‌آوری شده از کاربران در وب ۳ را نمایش می‌دهد. توسعه‌دهنده‌ها با استفاده از Galaxy ID می‌توانند قابلیت‌های شخصی‌سازی شده را با تکیه بر اطلاعات هویتی در اختیار کاربران قرار دهند. کاربران هم می‌توانند این آی‌دی را در توییتر، گیت‌هاب، دیسکورد و سرویس‌های دیگر استفاده کنند.

مدیران و برگزارکننده‌های رویداد هم می‌توانند از پروجکت گلکسی برای بهبود تجربه کاربران استفاده کنند. یکی از سرویس‌ها به نام Galaxy on-chain achievement token یا OAT راهکاری متمرکز بر برگزارکننده‌های رویداد است. این سرویس به برگزارکننده‌ها امکان می‌دهد از زیرساخت NFT پروژه و داده‌های آن‌چین برای ساخت و توزیع بج‌های رویداد به‌صورت NFT استفاده کنند و به آسانی به کاربران خود پاداش و جایزه بدهند. پروجکت گلکسی، سرویس OAT را به‌صورت خلاصه، مجموعه‌ای از همه دستاوردهای کاربر در زندگی می‌داند که به‌صورت یک NFT قابل نمایش خواهد بود. هدف نهایی این است که ترکیبی از داده‌های آفلاین و آنلاین کاربر برای استفاده در رویدادهای مختلف استفاده شود. مثلا رویدادهای آفلاین مثل کنسرت‌های موسیقی با رویدادهای آنلاین مثل وبینارها ترکیب می‌شوند و همه این رخدادها با استفاده از NFT ممکن خواهد شد.

به خاطر ساختار امن و غیر متمرکزی که پروجکت گلکسی در اختیار سرویس‌ها و پروژه‌های بلاکچینی قرار می‌دهد، شرکای استراتژیک متعددی دارد. از بین آن‌ها می‌توان به صرافی غیر متمرکز Hashflow اشاره کرد که از زیرساخت NFT مبتنی بر داده‌های هویتی برای پاداش دادن به کاربران استفاده می‌کند. با اضافه کردن این ساختار پاداش به پروژه، حجم ترید و معامله‌های صرافی در مدت چند ماه به ۶۰۰ میلیون دلار رسید.

از پروژه‌های دیگری که با پروجکت گلکسی همکاری می‌کنند می‌توان به بی‌ان‌بی چین اشاره کرد. این بلاکچین مشهور برای ساختار MVB خود با Project Galaxy کار کرده و پاداش‌هایی از جنس NFT به اعضا اهدا می‌کند. همچنین سولانا هم با همکاری با این پلتفرم، کمپین‌های مارکتینگی و جذب کاربر موفقی داشت.

ارز دیجیتال GAL چیست؟

سکه‌های ارز پروجکت گلکسی (GAL) و لوگوی صرافی رمزینکس

پلتفرم پروجکت گلکسی برای ایجاد یک ساختار اقتصادی غیر متمرکز و جذب کاربران و پروژه‌های جدید به یک ارز دیجیتال نیاز داشت. ارز دیجیتال GAL به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی و کاربری پلتفرم معرفی شد که کاربردهای متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مهم‌ترین کاربرد ارز پروجکت گلکسی مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز یا همان DAO است. کاربران با هولد کردن ارز پروجکت گلکسی امکان مشارکت در رای‌گیری‌هایی را پیدا می‌کنند که با هدف توسعه پروژه و ایجاد تغییرات در ساختار آن انجام می‌شود. این رای‌گیری‌ها در پلتفرم حاکمیت غیر متمرکز برای مدت مشخص منتشر می‌‌شوند و کاربران به ازای توکن‌هایی که هولد کرده‌اند، امتیاز شرکت در نظرسنجی دارند. همچنین آن‌ها می‌توانند پیشنهادهایی برای تغییر و توسعه پلتفرم ارائه کنند. خرید ارز دیجیتال GAL و هولد کردن آن برای ارائه پیشنهادها هم الزامی است.

از تصمیم‌گیری‌های مهمی که در ساختار DAO پروجکت گلکسی انجام می‌شود، می‌توان به مقدار هزینه کارمزد در شبکه اشاره کرد. همچنین تصمیم‌گیری درباره هزینه کردن خزانه‌های پروژه که همان هزینه‌های دریافت‌شده از کاربران هستند، با تصمیم عمومی انجام می‌شود.

توسعه‌دهنده‌هایی که قصد استفاده از پلتفرم Project Galaxy و داده‌های آن را دارند، باید هزینه پلتفرم را به‌صورت ارز دیجیتال GAL پرداخت کنند. این هزینه‌ها بین ارائه‌دهنده‌ها و تجمیع‌کننده‌های داده پخش می‌شود.

پلتفرم گلکسی پروجکت در بایننس لانچپد رونمایی شد و ۱/۵ درصد از مجموع ۲۰۰ میلیون ارز دیجیتال GAL در این پلتفرم هزینه شده بود. از بخش‌های دیگر توزیع توکن می‌توان به خزانه پروژه و بازاریابی اشاره کرد. در مجموع ارز دیجیتال GAL با ساختار توزیع تقریبا غیر متمرکز، کاربردهای متنوع و استقبال کاربران و توسعه‌دهنده‌ها از آن، شانس رشد قیمت را دارد. البته خرید ارز پروجکت گلکسی و سرمایه‌گذاری در آن باید با دقت کامل و مطالعه شرایط بازار در کنار مسیر رشد پروژه باشد.

از کجا ارز پروجکت گلکسی (GAL) بخریم؟

ارز دیجیتال پروجکت گلکسی با نماد GAL در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز GAL در ایران با پرداخت ریال از صرافی ارز دیجیتال رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال GAL با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. همین حالا می‌توانید لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را در این صرافی مشاهده و برای خرید و فروش تصمیم‌گیری کنید.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس مانند ارز پولکادات DOT، ارز کاردانو ADA، ارز اتریوم و صدها رمز ارز دیگر باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش پروجکت گلکسی

کارمزد معاملات خرید پروجکت گلکسی در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول پروجکت گلکسی

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال پروجکت گلکسی به کیف پول، 5 پروجکت گلکسی می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

پروجکت گلکسی یک پلتفرم جمع‌آوری و توزیع داده‌های هویتی است که به توسعه‌دهنده‌ها و کاربران امکان استفاده شفاف از داده‌ها را می‌دهد.

گلکسی آی‌دی یکی از سرویس‌های پروجکت گلکسی است که با هدف ایجاد یک هویت دیجیتال جامع و قابل استفاده در همه پلتفرم‌ها توسعه یافت.

پروجکت گلکسی امکان ساخت و توزیع NFT بر اساس داده‌های هویتی را به توسعه‌دهنده‌ها می‌دهد که برای پاداش‌دهی به کاربران هم استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال GAL ارز دیجیتال اصلی پروجکت گلکسی است که برای مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز و پرداخت هزینه‌ها استفاده می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال GAL از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.