ویجر توکن(vgx)

خرید و فروش وویجر توکن با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای وویجر توکن VGX

آخرین قیمت به ریال

49,550IRR

آخرین قیمت به تتر

0.08USDT

تغییر قیمت

5.85 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

ویجر توکن

بازارهای معاملاتی ویجر توکن

  • ویجر توکن

    (vgx)

    49,550 irr

    5.85 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز ویجر توکن (voyager token)

در دنیای سرویس‌های مالی برای ارزهای دیجیتال رقابت‌های شدید همیشه باعث صعود و سقوط‌های متوالی برای فعالان می‌شود. وویجر دیجیتال یکی از فعالان جدی در این بازار بود که باوجود جذب موفق کاربران بسیار زیاد، با چالش‌های ورشکستگی و بدهی‌های متعدد روبه‌رو شد. با اینکه فعالیت‌های صرافی غیر متمرکز وویجر در سال ۲۰۲۳ کاملا متوقف شد، ارز وویجر توکن هنوز در صرافی‌ها تبادل می‌شود و حتی یکی از گزینه‌های جذاب برای برخی از تریدرها است. ارز دیجیتال VGX به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی پلتفرم وویجر دیجیتال با کاربردهای متنوعی به بازار عرضه شد و با وجود نوسان‌های شدید، هنوز هولدرها و سرمایه‌گذارهای جدی دارد. در اینجا با قابلیت‌ها و امکاناتی که وویجر دیجیتال و ارز دیجیتال VGX در اختیار کاربران قرار می‌گذاشتند، آشنا می‌شوید. 

نکته مهم اینکه شرکت رسمی Voyager هنوز درگیر مراحل بعد از ورشکستگی است و در وب‌سایت رسمی این شرکت، اطلاعات تنها مربوط به فرایندهای ادعای دارایی هستند. وب‌سایت دیگر که به‌عنوان وب‌سایت رسمی پروژه معرفی می‌شود هم ethos نام دارد که یک اپلیکیشن مدیریت مالی غیر متمرکز است. درنتیجه اطلاعاتی که در این صفحه می‌خوانید، اطلاعات پیرامون قابلیت‌های قبلی وویجر هستند که شاید با بازگشت شرکت و پلتفرم به وضعیت قبلی، مجددا در اختیار کاربران قرار بگیرند.

ارز دیجیتال Voyager با پس زمینه نمودار و لوگوی صرافی رمزینکس

وویجر (Voyager) چیست؟

در دنیای ارزهای دیجیتال، سرویس‌های متعددی با ارائه خدمات سرمایه‌گذاری و فرصت‌های ترید، کاربران را به سمت خود جذب می‌کننذد. وویجر یا ویجر با نام لاتین Voyager یک اپلیکیشن موبایلی با کاربرد بروکر در ارزهای دیجیتال است که امکان خرید، فروش، سواپ کردن و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به کاربران می‌دهد. این سرویس به‌صورت اپلیکیشن‌های اندروید و iOS به بازار عرضه شد.

از قابلیت‌های اپلیکیشن وویجر می‌توان به پشتیبانی از بیش از ۶۰ رمزارز و اتصال به صرافی‌های متعدد برای ارائه سرویس‌های جامع به کاربران اشاره کرد. این اپلیکیشن امکان ترید کردن و کسب درآمد ثابت را در دسترس کاربران قرار می‌داد. نکته مهم اینکه سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن وویجر نیاز به هیچ‌گونه پرداخت کارمزد نداشت که در دنیای برورکرهای معامله مالی رویکرد عادی محسوب نمی‌شد. به هر حال این قابلیت و بسیاری جذابیت‌های دیگر، وویجر را به گزینه‌ای جذاب برای بسیاری از سرمایه‌گذاران دنیای ارز دیجیتال تبدیل کرده بود.

استیو ارلیش (Steve Ehrlich) و اسکار سالازار (Oscar Salazar) هم‌بنیان‌گذارهای پروژه وویجر بودند. آن‌ها این پروژه را در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کردند و با بزرگ‌تر شدن تیم توسعه، قابلیت‌های جدید را به آن اضافه کردند. تیم توسعه‌دهنده ابتدا قابلیت‌های ارز دیجیتال ETHOS را با قابلیت‌های وویجر ترکیب کرده و ارز دیجیتال VGX را به بازار عرضه کردند. پس از مدتی هم با عرضه VGX 2.0، مهاجرت کامل پروژه به بلاکچین اختصاصی Voyager Chain انجام شد.

لوگوی ارز دیجیتال VGX و صرافی دیجیتال رمزینکس

وویجر چطور کار می‌کند؟

آسان‌تر کردن معامله ارزهای دیجیتال از اهداف اصلی وویجر محسوب می‌شود. این اپلیکیشن، کاربران را به برترین صرافی‌‌‌های ارز دیجیتال متصل می‌کرد تا به بهترین فرصت‌های ترید دسترسی داشته باشند. این سرویس به نام Smart Order Routing معرفی شد و یکی از جذابیت‌های اصلی وویجر بود.

برای سرمایه‌گذاری در برورکر موبایلی وویجر، کاربران باید حداقل ۱۰ دلار هزینه پرداخت می‌کردند. حداکثر میزان پشتیبانی هم ۵ هزار دلار بود که درنتیجه، مجموعه بزرگی از کاربران در این پلتفرم پشتیبانی می‌شدند.

به طور کلی مجموعه وویجر را می‌توان ترکیبی از بهترین سرویس‌های مورد نیاز تریدرها، خصوصا تازه‌کارها دانست. یک اپلیکیشن غیر متمرکز، بلاکچین اختصاصی، ارز دیجیتال اختصاصی، قابلیت‌های دیفای و یک صرافی غیر متمرکز در این سرویس جمع شده‌اند. این پروژه با هدف ترکیب بهترین قابلیت‌های صرافی‌های متمرکز (مثلا امنیت) با برتری‌های صرافی‌های غیر متمرکز به بازار عرضه شد.

یکی از اولویت‌های مهم تیم توسعه وویجر برای ارائه اپلیکیشن جامع، فراهم کردن فرصت مناسب برای کاربران جدید است. کاربرانی که برای بار اول قصد ورود به دنیای سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال را دارند، همیشه با گزینه‌های پیچیده و درنتیجه دشواری در استفاده از سرویس‌ها روبه‌رو می‌شوند. درنتیجه تیم وویجر یک رابط کاربری آسان را با دسترسی به انواع سرویس‌های جذاب برای کاربران فراهم کرد.

از دیگر چالش‌هایی که وویجر برای حل آن‌ها برنامه‌ریزی کرد، چالش دسترسی به بازارهای مالی بود. کاربران برای دسترسی به صرافی‌های متمرکز گزینه‌های متعددی داشتند که انتخاب بین آن‌ها دشوار بود. وویجر همه این دسترسی‌ها را در یک اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار داد که درنهایت، دسترسی به حجم نقدینگی بیشتر را هم به‌همراه داشت.

همان‌طور که گفته شد، وویجر از یک بلاکچین اختصاصی برای مدیریت فرایندهای خودکار استفاده می‌کند. این بلاکچین به نام VGX Chain معرفی شد و از همان ابتدا با هدف از بین بردن چالش‌های موجود در بلاکچین‌های نسل قبل مثل اتریوم توسعه داده شده بود.

اپلیکیشن وویجر عضو مهم دیگر در اکوسیستم Voyager محسوب می‌شود که دسترسی به سرویس‌های متعدد این اکوسیستم را آسان می‌کند. این اپلیکیشن غیر متمرکز یک داشبورد با رابط کاربری بسیار آسان دارد که در کنار انگیزه‌های مالی متنوع مثل سرمایه‌گذاری و کسب سود ثابت، از جذاب‌ترین سرویس‌ها برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال است.

کارت‌های اعتباری با قابلیت پرداخت ارز دیجیتال همیشه راهکارهایی جذاب برای افزودن کاربران جدید به اکوسیستم بلاکچین بوده‌اند. وویجر با ارائه کارت موسوم به Voyager Debit Card به کاربران امکان می‌دهد که از هر فروشنده طرف قرارداد با مسترکارت، خرید با ارز دیجیتال داشته باشند. نکته مهم اینکه استفاده از این کارت با ۹ درصد بازگشت هزینه یا همان Cashback همراه است. انگیزه‌ای که استفاده بیشتر از وویجر را برای کاربران جذاب می‌کرد. نکته مهم اینکه این کارت خرید، قبل از نهایی کردن خرید کاربران، ارز دیجیتال آن‌ها را به استیبل کوین USDC تبدیل می‌کرد.

استیک کردن هم از قابلیت‌های جذاب وویجر محسوب می‌شد که با هدف افزایش تعامل کاربران و جذب هرچه بیشتر آن‌ها به پلتفرم توسعه داده شد. کاربران با خرید ارز دیجیتال VGX و استیک کردن آن در اپلیکیشن، سود دریافت می‌کردند. نرخ بازپرداخت سود هم ۱۲ درصد بود که نسبت به رقبا، مزیت‌های بیشتری را به وویجر می‌داد.

رمز ارز وویجر و لوگوی صرافی ایرانی رمزینکس

ارز دیجیتال VGX چیست؟

اغلب صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز برای جذب کاربران بیشتر و همچنین مدیریت ساختارهای مالی خود، به یک ارز دیجیتال نیاز دارند. ارز دیجیتال VGX ارز دیجیتال اصلی پلتفرم وویجر محسوب می‌شود که ابتدا به‌صورت یک توکن ERC-20 روی شبکه اتریوم معرفی شد. پس از رونمایی از VGX Chain، توکن‌های اتریومی به توکن‌های نیتیو شبکه جدید تبدیل شدند. با رونمایی از بلاکچین اختصاصی، قابلیت‌های جدید مثل استیک کردن و پرداخت هزینه‌های وفاداری به آن اضافه شد.

تیم توسعه‌دهنده وویجر قابلیت‌های متعددی برای ارز دیجیتال VGX در نظر گرفتند. این ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های صرافی، پاداش بازپرداخت استفاده از کارت خرید و همچنین تخفیف‌های داخل اپلیکیشن توسعه پیدا کرد. نکته مهم اینکه ارز وویجر ابتدا از ترکیب ارز جدید با ارز اتوس معرفی و سپس هم با ارز دیجیتال LGO ترکیب شد.

مشکلات و چالش‌هایی که برای ارز وویجر در سال ۲۰۲۳ پیش آمد، بسیاری از سرمایه‌گذاران این پروژه را ناامید کرد. اعلام ورشکستگی شرکت و توقف فعالیت‌های صرافی، امید به آینده ارز دیجیتال VGX را تا حد زیادی از بین برد. البته این ارز دیجیتال هنوز در صرافی‌ها خرید و فروش می‌شود و طرفداران خاص خود را هم دارد. باوجود اینکه کاربردهای ارز وویجر تاحدی از بین رفته‌اند، نوسان‌گیری از حرکت‌های چارت قیمتی و همچنین سرمایه‌گذاری با امید شروع مجدد فعالیت‌ها، هنوز ادامه دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز وویجر توکن را دارید، باید شرایط پروژه و پشتیبانی صرافی‌ها از ارز دیجیتال را با دقت در نظر داشته باشید. همان‌طور که گفته شد، وب‌سایت رسمی پروژه اکنون تنها برای ادعای طلب سرمایه‌گذاران باز است و وب‌سایت ethos هم به‌عنوان یکی دیگر از منابع مرتبط با وویجر شناخته می‌شود. به‌هرحال خرید وویجر و سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت یا نوسان‌گیری در آن هنوز هم برای بسیاری از سرمایه‌گذاران جذاب است. دسته دیگر سرمایه‌گذاران تازه وارد باید برای بهره بردن از نوسان‌های قیمت ارز دیجیتال VGX دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند.

چطور ارز وویجر توکن VGX بخریم؟

ارز وویجر توکن به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال VGX می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای بررسی لیست کل ارزهای دیجیتال و خرید ارز VGX در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز وویجر توکن بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال VGX خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال مانند ارز یونی، اتریوم، آوه و... با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید VGX در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال VGX یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به لیست ارزهای دیجیتال رمزینکس همین حالا قیمت آوه، وویجر توکن، بیت کوین و دیگر رمز‌ارزها را مشاهده و بررسی کنید.

کارمزد خرید و فروش ویجر توکن

کارمزد معاملات خرید ویجر توکن در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ویجر توکن

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ویجر توکن به کیف پول، 40 ویجر توکن می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

وویجر یک بروکر ارزهای دیجیتال بود که دسترسی به صرافی‌های متمرکز و مبادله ارزهای دیجیتال را با یک اپلیکیشن موبایل ممکن می‌کرد و در سال ۲۰۲۳ ورشکست شد.

وویجر با یک اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS، دسترسی به بازارهای مالی متنوع و سرمایه‌گذاری و ترید ارزهای دیجیتال را برای کاربران با سطح دانش متنوع ممکن می‌کند.

ارز دیجیتال وویجر توکن با نماد VGX ارز دیجیتال اصلی وویجر بود که برای پرداخت هزینه‌ها و پاداش فعالیت در اپلیکیشن کاربرد داشت.

باوجود ورشکستگی شرکت مادر، ارز دیجیتال وویجر توکن هنوز در صرافی‌ها خرید و فروش می‌شود و نوسان‌های قیمتی قابل‌توجهی دارد.

برای خرید ارز دیجیتال VGX از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار پایین در این صرافی خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت ویجر توکن

بیشترین قیمت

40,057irr

کمترین قیمت

49,550irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال ویجر توکن

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال ویجر توکن در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال ویجر توکن همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط ویجر توکن برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.