ارز دیجیتال کیشو اینو چیست؟ کوچک اما با آرزوهای بزرگ

  متوسط

  1401/03/31

  15 دقیقه

  ارز دیجیتال کیشو اینو چیست؟ کوچک اما با آرزوهای بزرگ

  ارز دیجیتال کیشو اینو نیز عضوی دیگر از دار و دسته میم کوین‌ها است. کیشو به‌عنوان یک مم یا میم کوین از آن انتظار می‌رود که بازدهی مانند رفقای خود داشته باشد و بسیاری از سرمایه‌گذاران به آینده آن خوش‌بین هستند. اما واقعاً رمزارز کیشو (KISHU) چیست و چگونه کار می‌کند؟ آیا می‌توان به آیند آن امیدوار بود؟ اصلاً ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

  ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU) چیست؟

  کیشو اینو (کیشو) یک مِم کوین با تم سگ است که در آن از تصویر یک سگ به‌عنوان نماد استفاده شده است. کیشو کوین در میان رمز ارزهای جدید به‌عنوان رقیب دوج کوین شناخته می‌شود.

  برای اشنایی با دوج کوین بد نیست نگاهی به مقاله «دوج کوین چیست؟» بیندزاید.

  کیشو ارز دیجیتالی است که در نتیجه انجام تراکنش‌های کاربران به‌عنوان پاداش در میان دارندگان این کوین توزیع می‌شود. کیشو کوین که در تراکنش‌های مالی غیرمتمرکز کاربرد دارد قابلیت استیکینگ و کسب درآمد را دارد.

  در مقاله «میم کوین چیست و چرا این همه خواهان دارند؟» به بررسی معنی و مفهوم میم کوین به طور جامه پرداخته شده است.

  کیشو کوین که در تراکنش‌های مالی غیرمتمرکز کاربرد دارد قابلیت استیکینگ و کسب درآمد را دارد.

  به دنبال موفقیت‌آمیز بودن پروژه‌های مم کوین مانند گِیم استاپ و دوج کوین، مم کوین جدید کیشو اینو که در تم آن یک سگ دیده می‌شود با هدف کمک به ورود تازه‌واردان به فضای رمز ارزها ایجاد شد. طبق وایت پیپر این رمز ارز کیشو اینو «مأموریت دارد تا مفاهیم محبوب رمز ارز را در قالب یک پروژه قابل فهم به جریان اصلی وارد کند».

  کیشو که در آوریل ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد رشد قابل توجهی را تجربه کرده و در حال حاضر ارزش کل بازار آن ۲ میلیارد دلار بوده و بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر این رمز ارز را نگهداری می‌کنند.

  در یک تفاوت چشمگیر با بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید، کیشو یک پروژه کاملاً عمومی است و تیم توسعه آن هیچ بخشی از توکن‌ها را برای خود کنار نگذاشته است.

  بر اساس آنچه در وایت پیپر کیشو آمده است این توکن دارای یک مکانیسم توزیع مجدد داخلی است که ۲ درصد از هر تراکنش را به دارندگان توکن موجود ارسال می‌کند تا به این ترتیب به جامعه کیشو پاداش دهد.

  کیشو همچنین خبر از صرافی غیرمتمرکز «کیشو سواپ» خود داده که بر روی یونی سواپ کار می‌کند؛ همچنین برنامه‌ای به نام «Kishu Paw Print» برای ردیابی آماری توکن، و بازار ان اف تی «Kishu Crate» که در آن دارندگان می‌توانند با استیک کردن توکن خود ان اف تی‌های کمیاب را فارم می‌کنند از برنامه‌های کیشو در آینده است.

  در ژوئن ۲۰۲۱ کیشو همچنین «کیشو سواگ» خود را برای اعضایی که می‌خواهند طرفداری خود را به سطح بالاتری برسانند راه‌اندازی می‌کند.

  کیشو؛ مم کوین کوچک، رویای بزرگ. آیا قرار است قیمت این توکن طی چند روز آینده منفجر شود؟ شاید، اما هنوز نمی‌دانیم. به نمودار زیر مربوط به گوگل ترندز توجه کنید. می‌بینید که نتیجه جستجوی موضوع کیشو کوین در سراسر جهان چه تغییراتی کرده است.

  نتیجه جستجوی موضوع کیشو کوین در سراسر جهان

  همان‌طور که می‌بینید شاهد یک رشد سهموی در نتایج جستجوی ارز کیشو بوده‌ایم. در واقع این اتفاق در یوتیوب که دومین موتور جستجوی بزرگ است هم افتاده است. ارز کیشو اینو یک توکن هیجان‌انگیز است و اخیراً توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

  کیشو اینو یک توکن هیجان‌انگیز است و اخیراً توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

  ارز کیشو اینو که از حمایت جامعه خود برخوردار است یک رمز ارز کاملاً غیرمتمرکز است و متعلق به جامعه جالب و پر جنب و جوش خود است.

  کیشو اینو به هولدرهای خود پاداش فوری می‌دهد به این ترتیب که ۲ درصد از تمام تراکنش‌های انجام شده بر روی این شبکه در میان دارندگان کنونی آن توزیع می‌شود. بنابراین کیشو اینو یک دارایی رمزنگاری شده ایمن و مطمئن است.

  کیشو که از حمایت جامعه خود برخوردار است یک رمز ارز کاملاً غیرمتمرکز است و متعلق به جامعه جالب و پر جنب و جوش خود است.

  ارز دیجیتال کیشو اینو دارای عرضه کل ۱۰۰ کوادریلیون و بیش از ۱۰۰۰۰۰ هولدر است. تعداد اعضای جامعه طرفداران کیشو کوین ۷۰۰۰۰ نفر و ارزش کل بازار این توکن بیش از ۲ میلیارد دلار است که این عدد در حال رشد است.

  سرمایه‌گذاران بی‌صبرانه منتظر به بازار آمدن رمزارز کیشوی جدید هستند. دوج کوین که این روزها همه آن را می‌شناسند در ابتدا به‌عنوان وسیله‌ای برای شوخی ایجاد شد اما حالا قیمت آن سر به فلک کشیده است. این رمز ارز به دنبال آن است که به اولین کوین با نماد سگ باشد که کاربردی فراتر از یک شوخی ساده دارد.

  در نقشه راه کیشو به فارمینگ غیرمتمرکز مشابه رمز ارز شیبا اشاره شده است که همگی شاهد اتفاقات بزرگی بودیم که برای شیبا رخ داد. در حال حاضر سرمایه‌گذاران مبالغ زیادی را از اتریوم و شیبا خارج می‌کنند و آن را بر روی کیشو سرمایه‌گذاری می‌کنند.

  برای آنایی بیشتر با ارز دیجیتال شیبا اینو حتما نگاهی به مقاله «شیبا اینو (Shiba Inu) چیست؟ از تاریخچه تا خرید، شیبا بهتر است یا دوج» بیندازید.

  هدف پروژه و وایت‌پیپر کیشو اینو

  هدف پروژه کیشو ایجاد رمز ارزی است که در آینده بیشترین جذابیت را در میان سایر رمز ارزهای حوزه مم کوین خواهد داشت. توسعه دهندگان کیشو معتقدند که هیچ کدام از کوین‌های با نماد سگ دیگر ویژگی‌های رقابتی لازم در آینده را ندارند.

  مزایای کیشو اینو چیست؟

  در ادامه به چند مورد از مزایای کیشو اشاره شده است.

  هزینه کم

  کوین کیشو را می‌توان از طریق انتقال بین کیف پولی به خارج از مرزها منتقل کرد؛ این در حالی است که هزینه تراکنش آن بسیار کمتر از هزینه‌های خدمات بانکی سنتی است.

  درآمد منفعل بدون ریسک

  دارندگان کوین کیشو می‌توانند با استیک کردن کوین‌های خود در کیف پول آنلاین درآمد منفعل به صورت کوین جدید داشته باشند. در واقع آنها می‌توانند بدون معامله کردن سود کسب کنند.

  سود دریافتی

  دارندگان کوین کیشو می‌توانند با قرض دادن کوین‌های خود به کسانی که به آن نیاز دارند سود دریافت کنند.

  سرعت معامله

  با کوین کیشو می‌توان تمام فعالیت‌های معامله کردن، قرض دادن، و انتقال دادن را طی چند دقیقه انجام داد.

  مزایای کیشو اینو چیست؟

  آیا سرمایه‌گذاری در کیشو منطقی است؟

  فراموش نکنید که بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است. آدریان ژونچیک هم‌بنیانگذار گروه تحلیلی یلوبلاک در گفتگو با نیوزویک گفت که رمز ارزهایی مانند کیشو اینو و شیبا اینو تحت تاثیر رمز ارزهایی مانند دوج کوین رشد می‌کنند.

  وی در ادامه گفت: «حوزه ارزهای دیجیتال شاهد افزایش تعداد کوین‌های پرهیاهو بوده است که به دلیل ترکیدن حباب قیمت و فروکش کردن تبلیغات گسترده باعث تحمیل ضررهای کلانی به سرمایه‌گذاران شده است.»

  «به نظر می‌رسد شیبا اینو، کیشو اینو، و آندرداگ به‌عنوان نسخه دیگری از رمز ارزهایی ایجاد شده‌اند که هدف آنها جلب کردن تقاضا برای رمز ارز پرحاشیه دوج کوین است. فارغ از اینکه این قضیه درست باشد یا نه، معامله‌گران همیشه باید در مورد پروژه‌های ناشناس کاملاً محتاط باشند.»

  سخن آخر

  آیا سرمایه‌گذاری در کیشو منطقی است؟

  اخیراً شاهد معرفی یک رمز ارز دیگر داگ سیزن (با تم سگ) بوده‌ایم. رمز ارز کیشو کوین که بر بستر پلتفرم کیشو اینو ایجاد شده از جمله رمز ارزهایی است که مانند دوج کوین از نماد سگ استفاده می‌کند.

  کیشو کوین با تأکید بر این نکته که بزرگ‌ترین رقیب آن دوج کوین است هنوز در صرافی‌های با حجم معاملات زیاد لیست نشده است. تحلیلگران معتقدند کیشو کوین دارای سرعت تراکنش بالا و سرعت پایین است می‌تواند در سال ۲۰۲۱ ارزش کسب کند.

  البته بدیهی است که سرمایه‌گذاران باید در مورد رمز ارزهای حاصل از این نوع جریان بسیار محتاط باشند. کوین‌های داگ سیزن به دلیل نوسان‌های شدید بسیار خطرناک‌اند.

  ۷ راه کسب درآمد از بیت‌کوین

  ۷ راه کسب درآمد از بیت‌کوین

  1401/09/15
  بعد از FTX نوبت به crypto.com رسید!

  بعد از FTX نوبت به crypto.com رسید!

  1401/08/23
  لیکوئیدیتی چیست؟ مفهوم نقدینگی در ارز های دیجیتال

  لیکوئیدیتی چیست؟ مفهوم نقدینگی در ارز های دیجیتال

  1401/08/21
  تحلیل تکنیکال دوج‌کوین - ۱۴ آبان

  تحلیل تکنیکال دوج‌کوین - ۱۴ آبان

  1401/08/14
  ایلان ماسک چه خوابی برای توییتر و دوج‌کوین دیده است؟

  ایلان ماسک چه خوابی برای توییتر و دوج‌کوین دیده است؟

  1401/08/14
  آموزش استخراج دوج کوین (ماینینگ DOGECOIN) چگونه است؟

  آموزش استخراج دوج کوین (ماینینگ DOGECOIN) چگونه است؟

  1401/08/10
  پیش‌بینی قیمت ارز برگر

  پیش‌بینی قیمت ارز برگر

  1401/08/02
  آیا قیمت‌های لونا و لونا کلاسیک (لونک) بازیابی می‌شوند؟

  آیا قیمت‌های لونا و لونا کلاسیک (لونک) بازیابی می‌شوند؟

  1401/07/30
  فرانت رانینگ و حمله ساندویچی در ارز دیجیتال

  فرانت رانینگ و حمله ساندویچی در ارز دیجیتال

  1401/07/28
  اتحادیه اروپا چه خوابی برای استیبل‌کوین‌ها دیده است؟

  اتحادیه اروپا چه خوابی برای استیبل‌کوین‌ها دیده است؟

  1401/07/18
  پیش بینی آینده ارز لونا کلاسیک

  پیش بینی آینده ارز لونا کلاسیک

  1401/07/18
  تفاوت لونا با لونا کلاسیک چیست؟

  تفاوت لونا با لونا کلاسیک چیست؟

  1401/07/18