کیشو اینو(یک میلیون تایی)(1m-kishu)

خرید و فروش کیشو اینو یک میلیون تایی با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای کیشو اینو KISHU

آخرین قیمت به ریال

245IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00USDT

تغییر قیمت

4.26 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

کیشو اینو(یک میلیون تایی)

بازارهای معاملاتی کیشو اینو(یک میلیون تایی)

  • کیشو اینو(یک میلیون تایی)

    (1m-kishu)

    245 irr

    4.26 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز کیشو اینو(یک میلیون تایی) (1m-kishu-inu)

دنیای میم کوین‌ها یا همان ارزهای دیجیتال که بر پایه شوخی یا ترندهای اینترنتی ساخته می‌شوند، پر از نمونه‌های متنوع و رقابت‌های شدید است. کیشو اینو یکی از میم کوین‌هایی است که با تکیه بر همین ترندها و شوخی‌های اینترنتی و با ادعای آشنای جذب کاربران عادی به دنیای کریپتو توسعه پیدا کرده است. البته سرویس‌ها و قابلیت‌های کیشو اینو محدود به یک میم کوین با ظاهر جذاب نمی‌شود. این پلتفرم امکانات دیگری مثل کسب درآمد از هولد کردن ارز دیجیتال KISHU و صرافی غیر متمرکز را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. جامعه طرفداران ارز کیشو اینو بسیار فعال هستند و در رقابت با میم کوین‌های دیگر، همیشه ادعای برتری دارند. به هر حال قیمت ارز KISHU هم بسته به همین طرفداری‌ها و اخبار پیرامون توسعه پروژه، نوسان‌های شدیدی را تجربه کرده است.

کیشو اینو (Kishu Inu) چیست؟ 

میم کوین‌هایی که با الهام از طراحی سگ‌های جذاب و فانتزی ساخته شده‌اند، در دنیای کریپتو تازگی ندارند. در معرفی کیشو اینو می‌توان گفت که این رمز‌ارز با نام لاتین Kishu Inu یک میم کوین با طراحی سگ بامزه است که ماموریت خود را شناساندن مفهوم ارزهای دیجیتال به همه کاربران عنوان می‌کند. این میم کوین همچنین قابلیت‌هایی مثل صرافی غیر متمرکز دیجیتال و امکان مینت و خرید و فروش NFT را به کاربران می‌دهد. ارز دیجیتال KISHU مسیری شبیه به میم کوین‌های دیگر مثل بیبی دوج و کابوسو را دنبال می‌کند. نکته جالب‌توجه اینکه طراحی و ماموریت همه این میم کوین‌ها به هم شباهت دارد. حتی برخی از کارشناسان اعتقاد دارند شاید خالق کیشو اینو و ارزهای دیجیتال مشابه، یک نفر یا یک تیم باشد. به هر حال ارز کیشو اینو و میم کوین‌های مشابه در مدت زمان کوتاه موفق به جذب طرفداران زیاد و بزرگ کردن کامیونیتی شده‌اند.

همان‌طور که گفته شد، کیشو اینو تلاش زیادی برای جذب کاربران جدید و نگه داشتن آن‌ها می‌کند. با خرید ارز دیجیتال KISHU مزیت‌های زیادی در اکوسیستم این میم کوین به دست می‌آورید. به‌عنوان مثال ۲ درصد از همه هزینه‌های تراکنش‌ در پلتفرم بین هولدرهای ارز کیشو اینو تقسیم می‌شود. به‌عنوان مثال اگر فردی یک میلیون ارز کیشو تبادل کند، ۲۰ هزار توکن آن به کیف پول هولدرهای دیگر واریز می‌شود. البته قیمت کیشو اینو آن‌چنان زیاد نیست و اغلب در صرافی‌ها (مثل رمزینکس) در بسته‌های یک میلیون تایی خرید و فروش می‌شود.

نکته جالب‌توجه در طراحی ساختار پاداش کیشو اینو این است که شما با هولد کردن و تبادل ارز دیجیتال KISHU هم هزینه کارمزد پرداخت و هم پاداش دریافت می‌کنید. درواقع با هر تبادل، ۲ درصد هزینه کارمزد پرداخت می‌کنید، اما به خاطر هولد کردن ارز کیشو اینو مقداری از این کارمزد به خود شما پرداخت می‌شود. ارزهای دیجیتال متعددی از این ساختار استفاده می‌کنند و تنها در درصد تقسیم کارمزدها تفاوت دارند.

لوگوی ارز دیجیتال kishu inu و صرافی رمزینکس

آشنایی با تاریخچه ارز کیشو اینو

گروهی از توسعه‌دهنده‌های ناشناس، در ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ ارز کیشو اینو را به بازار معرفی کردند. وب‌سایت رسمی پروژه ادعا می‌کند حجم بازار کیشو اینو در مدت یک ماه به ۲ میلیارد دلار رسید و ۱۰۰ هزار نفر از آن استفاده کرده‌اند.

ایده‌ای که منجر به توسعه ارز دیجیتال KISHU شد بیشتر به خاطر موفقیت پروژه‌های مشابه مثل ارز دوج کوین و شیبا بود. ارزهای دیجیتالی که با همین ساختار میم کوین به بازار عرضه شدند و در تاریخ خود نوسان‌های شدید را تجربه کرده‌اند.

آشنایی با شرکای کیشو اینو

مشارکت‌های تجاری و استراتژیک، در دنیای ارزهای دیجیتال مزیت‌های خوبی برای پروژه‌ها محسوب می‌شوند. وقتی یک پروژه با شرکت یا سازمانی مشهورتر از خود همکاری می‌کند، جنبه‌های جذاب آن برای کاربران بیشتر می‌شود. البته ارز کیشو اینو آن‌چنان محبوب نیست و شرکای تجاری زیادی ندارد، اما به هر حال برخی از فعالان دنیای ارز دیجیتال حاضر به همکاری کلی با آن شده‌اند.

یکی از مهم‌ترین همکاری‌ها و شراکت‌های Kishu Inu با صرافی ByBit بود که در آوریل ۲۰۲۲ انجام شد. این همکاری حول طراحی و عرضه NFT شکل گرفت. با همکاری بای‌بیت، کیشو اینو اولین میم کوینی شد که امکان عرضه NFT روی صرافی بای‌بیت را پیدا کرد. در آگوست همان سال هم شرکت مسافرتی Travala پشتیبانی از ارز کیشو اینو برای پرداخت هزینه‌های مسافرت را تایید کرد.

نماد ارز کیشو اینو با پس زمینه نمودار و لوگوی صرافی رمزینکس

ارز کیشو اینو چطور کار می‌کند؟

کارایی میم کوین‌ها پیچیدگی آن‌چنان زیادی ندارد. اغلب آن‌ها ارزهای دیجیتال ساده‌ای هستند که با هدف تبادل ارزش آسان و ارزان بین کاربران توسعه پیدا کرده‌اند. ارز دیجیتال KISHU یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است که با قیمت بسیار پایین، برای تبادل‌های ساده استفاده می‌شود. در اغلب مواقع هم حجم قابل‌توجهی از آن بین کاربران یا در صرافی‌ها تبادل می‌شود.

پلتفرم کیشو اینو با ارائه چند راهکار اضافه، خود را کمی فراتر از یک میم کوین ساده نشان می‌دهد. رویکردی که در پروژه‌های مشابه مثل شیبا اینو هم دیده بودیم. این میم کوین یک مکانیزم پاداش استفاده غیر متمرکز دارد. مکانیزمی که به همه هولدرهای ارز کیشو اینو پاداش می‌دهد. همچنین اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های متعددی هم در کنار ارز دیجیتال KISHU توسعه پیدا کرده‌اند. در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا می‌شوید.

مارکت‌پلیس Kishu Crate

اضافه کردن مفهوم NFT برای جذب کاربران جدید به هر پلتفرمی جذاب و کارآمد به نظر می‌رسد. کیشو کریت به کاربران امکان می‌دهد ارز دیجیتال KISHU را برای دریافت شانس برنده شدن NFT استفاده کنند. این توکن‌های غیر مثلی توسط هنرمندانی ساخته شده‌اند که در رقابت‌های کیشو اینو برای طراحی NFT شرکت کرده‌اند.

کیف پول Kishu Paw Print

کیف پول ارز دیجیتال Kishu Paw Print امکانات متعددی را در اختیار هولدرهای ارز کیشو اینو قرار می‌دهد. آن‌ها می‌توانند پاداش‌ها و انگیزه‌های مالی دریافت‌شده به خاطر استفاده از کیشو را در این کیف پول ردگیری و گزارش‌گیری کنند. این گزارش‌ها شامل ارزش دارایی‌ها، موجودی کیف پول و تعدادی داده‌های مفید دیگر می‌شود.

بنیاد Kishu Swag

سازمان غیر انتفاعی Kishu Swag یک سازمان بدون مالک یا سهام‌دار مشخص است. درواقع این سازمان در مالکیت و مدیریت هولدرها و جامعه کیشو اینو اداره می‌شود و امکان پشتیبانی و حمایت از ماموریت کیشو اینو را به کاربران می‌دهد. تمامی درآمدهای سازمان خرج پیشرفت پروژه، نگهداری از آن و پیاده‌سازی قابلیت‌های جدید می‌شود.

صرافی Kishu Swap

صرافی غیر متمرکز را می‌توان جذاب‌ترین قابلیت اصافه ارز کیشو اینو برای کاربران دانست. آن‌ها می‌توانند با استفاده از کیشو سواپ، توکن‌های ERC-20 را به هم تبدیل کنند و نیازی هم به سازمان یا شرکت واسطه ندارند.

لوگوی ارز دیجیتال KISHU و صرافی دیجیتال رمزینکس

چطور از کیشو اینو درآمد کسب کنیم؟

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال تنها محدود به ترید کردن نیست. ارز کیشو اینو به‌عنوان یکی از میم کوین‌هایی که مزیت‌های اضافه هم به کاربران ارائه می‌کند، فرصت‌هایی برای درآمد ثابت را در اختیار هولدرهای خود قرار می‌دهد. شما تنها با هولد کردن ارز دیجیتال KISHU در کیف پول ارز دیجیتال خود می‌توانید درآمد ثابت داشته باشید. همان‌طور که گفته شد، ۲ درصد از کارمزد تراکنش‌هاس پلتفرم به هولدرها پرداخت می‌شود.

نکته مهم اینکه پاداش کاربران در کیشو اینو به‌صورت ارز دیجیتال KISHU پرداخت می‌شود. بسیاری از کاربران به خاطر نگرانی از نوسان‌های این میم کوین، پس از دریافت پاداش ارز کیشو اینو سریعا آن را می‌فروشند. همین خرید و فروش‌ها اغلب منجر به نوسان‌هایی در چارت قیمت کیشو اینو می‌شود.

باتوجه به ویژگی‌ها و وضعیت ارز کیشو اینو احتمالا این سوال را دارید که آیا در کیشو اینو سرمایه‌گذاری بکنیم یا خیر؟ پاسخ به این سوال مشخص است. به اعتقاد اغلب کارشناسان، میم کوین‌ها هر چقدر هم که جذابیت‌ها و مزیت‌های خاص داشته باشند، نباید سهم زیادی از پورتفوی خود را به آن‌ها اختصاص دهید. خرید کیشو اینو در مقدار کم و سرمایه‌گذاری میان‌مدت یا بلندمدت در آن، پیشنهادی است که کارشناسان باتجربه مطرح می‌کنند. به‌هرحال قیمت ارز دیجیتال KISHU می‌تواند به راحتی صعودها و سقوط‌های شدید را تجربه کند و به همین دلیل ریسک بالایی برای سرمایه‌گذاری دارد.

از کجا ارز کیشو اینو (KISHU) بخریم؟

ارز دیجیتال کیشو اینو با نماد KISHU در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز KISHU در ایران با پرداخت ریال از صرافی دیجیتال رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال KISHU با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. همچنین می‌توانید قیمت تمام ارزهای دیجیتال را در این صرافی مشاهده و مقایسه کنید.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال مانند کیشو اینو، فلوکی اینو، شیبا و... را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش کیشو اینو(یک میلیون تایی)

کارمزد معاملات خرید کیشو اینو(یک میلیون تایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول کیشو اینو(یک میلیون تایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال کیشو اینو(یک میلیون تایی) به کیف پول، 10000000 کیشو اینو(یک میلیون تایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

کیشو اینو یک پروژه میم کوین با محوریت طراحی سگ بامزه است که روی شبکه اتریوم و با هدف جذب کاربران عادی به دنیای بلاکچین طراحی شد.

کیشو اینو علاوه بر میم کوین خود، قابلیت‌هایی مثل مینت کردن و خرید و فروش NFT و همچنین درآمد ثابت و صرافی غیر متمرکز دارد.

ارز دیجیتال KISHU میم کوین پلتفرم کیشو اینو است که با استاندارد ERC-20 توسعه یافت و به خاطر قیمت بسیار پایین اغلب در بسته‌های یک میلیون تایی فروخته می‌شود.

ارز کیشو اینو مانند میم کوین‌های دیگر ریسک‌ها و نوسان‌های زیادی دارد و باید با حجم پایین معامله شود.

برای خرید ارز دیجیتال KISHU یک میلیون تایی از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید.

تغییرات قیمت کیشو اینو(یک میلیون تایی)

بیشترین قیمت

233irr

کمترین قیمت

260irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال کیشو اینو(یک میلیون تایی)

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال کیشو اینو(یک میلیون تایی) در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال کیشو اینو(یک میلیون تایی) همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط کیشو اینو(یک میلیون تایی) برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.