صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بازارهاکسب درآمددانلود اپلیکیشنبلاگراهنما
ورودثبت‌نام
صرافی ارز دیجیتال رمزینکسثبت‌نام

خرید و فروش ارز کیشو اینو + نمودار و قیمت لحظه ای1m-kishu

0.4 %

252IRR

بالاترین قیمت

$0.0004952

$0.0004818

پایین‌ترین قیمت

$0.0004588

خرید کیشو اینو

قیمت لحظه‌ای کیشو اینو

قیمت کیشو اینو به یورو

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

کیشو اینو(یک میلیون تایی)


قیمت تقریبی

252

IRR

معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو 

کیشو اینو نوعی میم کوین است که مانند سایر ارزهای دیجیتال می‌تواند برای خرید و فروش، کسب پاداش، خرید توکن‌های غیرقابل تعویض و... استفاده شود. توکن‌های این ارز برای تامین امنیت و انرژی شبکه به کار می‌روند. با نگاهی به تاریخچه این ارز باید بگوییم که راه‌اندازی آن به ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ بازمی‌گردد. ارز دیجیتال KISHU نیز ویژگی‌های مشابهی با سایر میم‌کوین‌ها دارد. اینطور گفته می‌شود که این ارز تحت تاثیر دوج‌کوین،‌ که خود میم‌کوین دیگری است، قرار دارد اما در مقایسه با آن تغییراتی را ایجاد کرده است. باتوجه به وایت‌پیپر این ارز متوجه می‌شویم که هدف آن تبدیل شدن به ارز دیجیتالی محبوب و کارآمد در آینده است. نقطه اوج و تاریخ ساز شدن این ارز زمانی بود که حدود ۱۰۰،۰۰۰ نفر این ارز را نگه‌داری کردند و ارزش بازار آن از ۲ میلیارد دلار فراتر رفت. جالب است بدانیم که این شبکه تاکنون به بسیاری از اهداف کوتاه مدت خود دست پیدا کرده و قرار است اهداف جدیدی را به نقشه راه خود اضافه کند. 

طرز کار ارز کیشو اینو KISHU INU 

کیشو اینو نوعی توکن ERC-20 بوده که بر بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. این شبکه برنامه‌های مختلفی ارائه کرده‌است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. 

• توکن KISHU: زمانی که تراکنشی در این شبکه انجام شود، به طور خودکار به افرادی که توکن‌های KISHU را دارند، توکن بیشتری تعلق می‌گیرد؛ درواقع از مکانیزمی به نام پاداش کاربری غیرمتمرکز استفاده می‌کند. 

• کیشو سوآپ (Kishu Swap): صرافی غیرمتمرکز و رسمی KISHU بوده که در آن مبادله توکن‌ها با یکدیگر انجام می‌شود. 

• کیشو کریت (Kishu Crate): بازاری برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است که افراد با قرار دادن توکن‌ KISHU می‌توانند NFT کسب کنند. بسیاری از هنرمندان در این بخش فعالیت دارند. 

• Paw Print: برنامه‌ای که برای ردیابی توکن‌های KISHU استفاده می‌شود. 

• کیش ورس (Kishuverse): برنامه‌ای که برای ضرب NFT استفاده می‌شود. 

• کیشو Swag: نوعی سازمان غیرانتفاعی که به دارندگان این ارز امکان حمایت در دنیای واقعی را می‌دهد. تمامی درآمد حاصل به نگهداری و توسعه پروژه اختصاص می‌یابد. 

ویژگی های ارز کیشو (KISHU) 

شبکه کیشو اینو کاملا غیرمتمرکز بوده و جامعه‌ای از کاربران آن را پشتیبانی می‌کنند. با وجود جامعه‌ای پشتیبان و ارتباطاتی شفاف، افراد علاقه‌مند می‌توانند از پیشرفت شبکه آگاه شوند و در پیشرفت آن مشارکت داشته باشند. به طور کلی برای اینکه کاربران به طور کامل به ارزهای دیجیتال اعتماد کنند، باید شفافیت و امنیت بسیار خوبی از شبکه مدنظرشان دریافت کنند. این ارز از این لحاظ توانسته به خوبی عمل کند؛‌ به عنوان مثال ممیزی کد KISHU و سوزاندن توکن‌های نقدینگی، مواردی هستند که تا حد زیادی احتمال ضرر را کاهش می‌دهند. این ارز قصد دارد که ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد؛ این امر با وجود جامعه‌ای غیرمتمرکز به صورت ساده‌تر صورت می‌گیرد. پیش از این نیز اشاره کردیم که یکی از نقاط قوت KISHU توزیع ۲٪ از هر تراکنش بین دارندگان توکن‌ها است. به عنوان مثال اگر کسی ۱،۰۰۰،۰۰۰ توکن وارد شبکه کند،‌ حدود ۲۰،۰۰۰ از این توکن‌ها به کیف پول دارندگان کیشو اینو ارسال می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این شبکه، سیستم هزینه / پاداش آن است اما یک ویژگی جدید و خلاقانه محسوب نمی‌شود؛ چراکه این ویژگی‌ در عموم میم‌کوین‌ها مشترک است. 

خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU INU در صرافی رمزینکس 

کاربران برای اینکه در صرافی رمزینکس بتوانند به معامله ارز دیجیتال KISHU و سایر ارزهای دیجیتال بپردازند، ابتدا باید ثبت نام کرده و مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را ارسال کنند. سپس راه‌های محتلفی برای خرید ارز KISHU پیش روی کاربر قرار می‌گیرد. دو روش اول سفارش بازار و سفارش محدود هستند؛‌ در روش اول، سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود اما در سفارش محدود باید قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد. روش سوم حد زیان نام دارد که در آن علاوه بر فیلد‌های قیمت و مقدار، ‌فیلد قیمت فعال‌سازی هم وجود دارد؛ کاربر با درج قیمت فعال‌سازی، مطمئن می‌شود که سفارش خرید یا فروش او در آن قیمت انجام خواهد شد. در خرید و فروش به روش OCO در یک لحظه می‌توان دو سفارش با عنوان‌های سفارش محدود و حد زیان ثبت کرد. زمانی که یکی از این دو سفارش انجام شود، سفارش دوم به طور خودکار لغو می‌شود. فرایند فروش ارز دیجیتال KISHU در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به چند صورت متفاوت انجام می‌شود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. 

آینده ارز کیشو 

در چند سال اخیر میم‌کوین‌ها محبوبیت بسیار خوبی به دست آوردند و KISHU نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ رشد ناگهانی و بیش از ۳۰۰۰٪ این ارز شاهدی بر این موضوع است. اما آيا آینده خوبی در انتظار کیشو است؟ این ارز مبتنی بر شبکه اتریوم بوده و به روز‌رسانی اتریوم بر جذابیت آن تاثیر دارد. از جمله مزایای آن می‌توان به هزینه کارمزد پایین‌تر اشاره کرد؛ چراکه برخی از کاربران نسبت به هزینه‌های بالای شبکه اتریوم انتقاداتی وارد کرده‌اند. یکی دیگر از ویژگی‌های این شبکه که می‌تواند در آینده آن بسیار تاثیرگذار باشد، Kishu Crate است؛ چراکه در حال حاضر NFT‌ها از محبوبیت بالایی برخوردارند و KISHU نیز می‌تواند از این موضوع برای توسعه خود استفاده کند. به طور کلی رشد قیمت و آینده این ارز به عوامل مختلفی مانند اطلاعیه‌ها، فناوری‌های جدید، فضای ارز دیجیتال و... بستگی دارد؛ بنابراین توصیه می‌شود که پیش از خرید ارز KISHU تمامی جوانب سنجیده شود.

کارمزد کیشو اینو

کارمزد معاملات خرید کیشو اینو در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول کیشو اینو

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال کیشو اینو به کیف پول، 10000000 کیشو اینو می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.سوالات متداول کیشو اینو

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

14,280,544,472
1.52 %

ارزهای پرطرفدار