ریفاند کوین (صدتایی)(100rfd)

خرید و فروش ریفاند کوین RFD + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

345IRR

آخرین قیمت به تتر

0.00058USDT

تغییر قیمت

-10.39 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

ریفاند کوین (صدتایی)

بازارهای معاملاتی ریفاند کوین (صدتایی)

 • ریفاند کوین (صدتایی)

  (100rfd)

  345 irr

  10.39 %
  arrow_drop_down

معرفی ارز ریفاند کوین (صدتایی) (100refundcoin)

معرفی ارز ریفاند کوین 

ریفاند از‌جمله میم‌کوین‌های جدیدی است که در ۱۹ می ۲۰۲۳ به بازار ورود کرد. در حال حاضر بیش از ۲۴۰۰۰ میم‌کوین وجود دارند و می‌توان این ارز را هم در قالب قیاس با آن‌ها قرار داد. پس از معرفی این توکن، بسیاری از افراد و سرمایه‌گذاران نسبت به آن علاقه نشان دادند و خواستار همکاری و ارائه پیشنهادات مختلفی شدند. 

این پروژه نیز مانند نمونه‌های دیگر، خود را متفاوت از سایر میم‌کوین‌ها معرفی کرده است. شاید در آینده‌ای نزدیک، شاهد تفاوت‌های ذکر شده باشیم. نا‌گفته نماند که این میم‌کوین به ظاهر ساده نیز ممکن است مانند شیبا، اکوسیستمی منحصر‌به‌فرد برای خود ایجاد کند. 

تاریخچه و بنیان گذاران ریفاند کوین

نام ارز دیجیتال Refund Coin با پس زمینه نمودار قیمتی و لوگوی صرافی رمزینکس 

بر‌اساس توییت منتشر شده توسط صفحه Refund Coin،‌ این توکن توسط یکی از نهنگ‌های بازار با نام کاربری توییتر Blurr.eth ایجاد شده است و در سراسر توییتر، کیف‌پول او به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کیف‌پول‌ها شناخته می‌شود. طبق گفته او، رویکرد متفاوت RFD در تمرکز‌زدایی، می‌تواند بسیاری از افراد را شگفت‌زده کند. 

این میم‌کوین رشد بسیار عجیبی از خود نشان داد و توانست توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را بر‌انگیزد. درست است که از لحاظ فناوری و نو‌آوری ممکن است ارزش افزوده‌ای را وارد بازار نکرده باشد، اما توانست حجم معاملاتی بالایی را از آن خود کند. 

از طرف دیگر کنترل این شبکه به طور کامل در دست جامعه آن قرار دارد و آن‌ها نیز برنامه‌‌های زیادی برای توسعه شبکه در نظر دارند. 

همنچنین رشد این ارز دیجیتال، موجب جلب نظر صرافی‌های بزرگی مانند گیت آی‌او، مکسی، ال‌بانک، بیت‌گت و کوکوین گردید و توانست در صرافی‌های ذکر شده لیست شود. 

ویژگی های ارز RFD

نمای گرافیکی از نام ارز RFD و صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

همانطور که گفتیم نکته قابل توجه در مورد سکه RFD این است که توسط Blurr.Eth راه اندازی شده است. این نهنگ یکی از معروف ترین نهنگ‌های رمزنگاری است که دارایی خالص او بیش از ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود و دنبال‌کننده‌های او در شبکه اجتماعی توییتر به بیش از چند صد هزار نفر می‌رسند. 

در رابطه با خالق این ارز باید یادآور شویم که معامله کریپتوپانکس ۹۹۹۸ او در سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۲۴ هزار اتر، سر‌و‌صدای زیادی به پا کرد. تاثیر این موضوع، در رشد سریع و نجومی قیمت ریفاند کوین خودش را نشان داد. 

خرید و فروش ریفاند کوین RFD در صرافی رمزینکس 

خرید ریفاند کوین یکی از مهم‌ترین مسائلی است که سرما‌یه‌گذاران با آن روبه‌رو هستند. در این راستا،‌ صرافی‌های معتبر ایرانی مانند رمزینکس، با ارائه بهترین خدمات توانسته‌اند اعتماد کاربران را جلب کنند. برای انجام معاملات در این صرافی، ابتدا نیاز به ثبت نام و احراز هویت وجود دارد؛ پس از تکمیل این مرحله، امکان فعالیت به طور نا‌محدود وجود دارد. در این بخش به روش‌های متفاوت خرید ریفاند کوین و فروش آن در صرافی رمزینکس می‌پردازیم.

 • روش ‌OCO: در این روش خرید ارز RFD کاربران می‌توانند به طور همزمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان ثبت کنند. زمانی‌که یکی از این دو سفارش تکمیل شود، سفارش دیگر به طور خودکار لغو می‌گردد. 
 • روش حد زیان: در روش حد زیان، امکان تعیین قیمت فعال‌سازی وجود دارد؛ بدین ترتیب کاربران می‌توانند به دلخواه قیمت ریفاند کوین را تعیین کنند و بابت تکمیل سفارش در آن قیمت مطمئن شوند. 
 • سفارش بازار: یکی دیگر از روش‌های خرید ریفاند کوین و فروش آن در صرافی رمزینکس، سفارش بازار نام دارد که در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش کاربر تکمیل می‌گردد.
 • سفارش محدود: زمانی‌که قیمت‌های سفارش خرید و سفارش فروش کاربران با یکدیگر تطابق پیدا کند، خرید به روش سفارش محدود تکمیل می‌گردد. 

لازم به ذکر است که روش‌های فروش ارز دیجیتال در این صرافی، مشابه روش‌های خرید است که پیش از این توضیح دادیم. همچنین کاربران برای آگاهی از بهترین قیمت ریفاند کوین و دیگر رمز‌ارزها مانند قیمت اتریوم، دات کوین یا کوزاما می‌توانند به بخش قیمت لحظه‌ای ارز‌های دیجیتال در سایت رمزینکس مراجعه کنند. 

کیف پول هایی که ریفاند کوین را پشتیبانی میکنند

لوگوی ریفاند کوین RFD و صرافی رمزینکس با پس زمینه نمودار قیمتی

پس از انجام معاملات در صرافی‌های ارز دیجیتال، یکی از نکات مهم، نگه‌داری دارایی‌ها است. در حال حاضر کیف‌پول‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارند که کاربران بنا به نیاز خود می‌توانند گزینه مناسب را انتخاب کنند. ریفاند کوین نیز از‌جمله سکه‌هایی است که بسیاری از کیف‌پول‌ها به پشتیبانی از آن می‌پردازند. چند نمونه از رایج‌ترین کیف‌پول‌ها عبارتند از: 

 • MetaMask
 • TokenPocket
 • Assure Wallet
 • SafePal
 • Coinhub
 • OKX Wallet
 • SimpleHold Wallet
 • Binance Wallet

کارمزد خرید و فروش ریفاند کوین (صدتایی)

کارمزد معاملات خرید ریفاند کوین (صدتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول ریفاند کوین (صدتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال ریفاند کوین (صدتایی) به کیف پول، 300 ریفاند کوین (صدتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

بله کاربران پس از تکمیل مرحله احراز هویت، می‌توانند به طور‌ نا‌محدود به فعالیت بپردازند.

در چند وقت اخیر قیمت ریفاند کوین رشد خوبی داشته است و کاربران با انتخاب درست در زمان مناسب، می‌توانند با خرید این میم‌کوین، به سود مناسبی برسند.