سیلی دراگون(silly)

خرید و فروش ارز سیلی دراگون (Silly Dragon) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال SILLY

آخرین قیمت به ریال

12,035IRR

آخرین قیمت به تتر

0.02USDT

تغییر قیمت

19.39 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

سیلی دراگون

بازارهای معاملاتی سیلی دراگون

  • سیلی دراگون

    (silly)

    12,035 irr

    19.39 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز سیلی دراگون (silly dragon)

دسته میم‌کوین‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال همیشه با اخبار جالب‌توجه و سودها یا ضررهای چند صد درصدی همراه بوده است. سیلی دراگون یکی از اعضای خبرساز همین دسته محسوب می‌شود که از میم‌کوین‌های خبرساز در بلاکچین سولانا بوده است. ارز دیجیتال SILLY با طراحی‌های جالب و خنده‌دار با محوریت یک اژدهای بامزه، در سال ۲۰۲۴ و تم سال اژدها خبرساز شد. میم‌کوینی که با عرضه در شبکه سولانا، به افزایش محبوبیت این بلاکچین هم کمک کرد. خرید ارز دیجیتال SILLY برای برخی از سرمایه‌گذاران با سودهای چند برابری همراه بود. هرچند قیمت ارز سیلی دراگون دچار نوسان‌های شدید هم شد و برخی از سرمایه‌گذاران خاطره خوشی از آن ندارد. به‌هرحال سیلی دراگون یکی از میم‌کوین‌های مهم محسوب می‌شود چون با افراد مشهور مثل هم‌بنیان‌گذار سولانا ارتباط نزدیکی پیدا می‌کند.

سیلی دراگون (Silly Dragon) چیست؟

اغلب میم‌کوین‌های معروف دنیای ارز دیجیتال روی اتریوم یا شبکه‌های اختصاصی معرفی شده‌اند؛ اما سولانا هم کم‌کم میزبان میم‌کوین‌ها شده است. ارز سیلی دراگون با نام لاتین Silly Dragon و نماد اختصاری SILLY یک میم کوین روی شبکه سولانا است که با تم یک اژدهای بامزه طراحی و عرضه شد. جرقه طراحی و عرضه سیلی دراگون زمانی زده شد که هم‌بنیان‌گذار سولانا یعنی آناتولی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko) یک لباس طنز با تم اژدهای سبز را در یک کنفرانس فناوری پوشید. این لباس بی‌ربط به سال ۲۰۲۴ و سال چینی اژدها نبود.

لباس اژدهایی بنیان‌گذار سوالانا ایده طراحی و عرضه یک ارز دیجیتال با نماد اژدها را روشن کرد. البته اژدهایی که بامزه است و با اژدهای مرسوم در فیلم‌ها و افسانه‌ها تفاوت دارد. درنهایت ارز سیلی دراگون در پنجم دسامبر ۲۰۲۳ عرضه شد و از همان زمان اخبار زیادی پیرامون آن شکل گرفت. تنها دو روز پس از عرضه این میم کوین، قیمت ارز سیلی دراگون حدود هزار درصد رشد و ارزش بازار ۱۰ میلیون دلاری را ثبت کرد. این رشد سریع البته فقط وابسته به شانس نبود. طراحی‌های جذاب سیلی دراگون و ارتباط آن‌ها با میم‌های مرسوم در دنیای اینترنت، کاربران علاقه‌مند زیادی را به خود جذب کرد.

مسیر پیشرفت و شهرت میم‌کوین‌هایی مثل سیلی دراگون نشان‌دهنده دوران جدیدی در بازار ارزهای دیجیتال است. این ارزها اغلب با سودهای چندین برابری در مدت کوتاه شناخته می‌شوند که البته سقوط‌های شدید را هم تجربه کرده‌اند. به هر حال ارز دیجیتال SILLY با رشد چند صد درصدی و سوددهی بالا به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین میم‌کوین‌ها در سولانا شناخته می‌شود. رونمایی از این ارز باعث شد که بار دیگر توجه‌ها در بازار ارزهای دیجیتال به میم‌کوین‌ها جلب شود. قبلا ارز شیبا این جریان را برای مدتی به راه انداخته بود.

تاریخچه و داستان ارز سیلی دراگون

داستان طراحی و معرفی سیلی دراگون به جشن هالوین سال ۲۰۲۳ برمی‌گردد. در جشن آن سال، آناتولی یاکوونکو در یک کنفرانس فناوری با یک لباس مدل شبیه به یک اژدهای سبز حضور داشت. او در رویداد سخنرانی افتتاحیه و خوش‌آمدگویی به میهمانان را با همان لباس انجام داد. همین لباس و تم اژدهای بامزه بهانه‌ای شد تا بعدا ایده یک میم‌کوین با تم اژدها بالغ‌تر شود.

آناتولی در هشتم نوامبر ۲۰۲۳ در حساب توییتر خود اشاره‌‌ای به سال اژدها داشت، اما آن را سال اژدهای بامزه (Silly Dragon) نامید. این توییت هم تاحدی انرژی لازم برای معرفی یک پروژه جدید در سولانا را فراهم کرد. سال ۲۰۲۴ هم در تقویم بسیاری از کشورها سال اژدها نام دارد. این نام‌گذاری هم تاحدی به معروف‌تر شدن ارز سیلی دراگون کمک کرد. تیم توسعه سیلی دراگون اعتقاد دارد ترکیب این نمادها انرژی لازم برای محصولات و ارزهای دیجیتال جدید در سولانا را فراهم می‌کند. ارزهایی که حتی به بهانه میم بودن و شوخی بودن یا تصور سود بالا، کاربران جدید را به اکوسیستم سولانا جذب می‌کنند.

نکته مهم اینکه اعضای اصلی یا همان بنیان‌گذارهای سولانا ارتباط مستقیمی با ارز دیجیتال SILLY ندارند. آن‌ها هیچ‌گاه به‌صورت مستقیم خرید ارز سیلی دراگون را تبلیغ نمی‌کنند، اما به‌هرحال فعالیت‌شان در شبکه‌های اجتماعی تاحدی نشان‌دهنده حمایت از پروژه بوده است. مثلا تولی (Toly)، بنیان‌گذار سوالانا، حساب توییتر سیلی دراگون را فالو و برخی از توییت‌های آن را ریتوییت می‌کند. مشابه همین اقدام‌ها را قبلا از ایلان ماسک دیده بودیم. اقدام‌هایی که به رشد چندین درصدی دوج کوین (به بیان بهتر، اولین میم‌کوین بازار)، منجر شد.

میم کوین‌ها اغلب رودمپ یا نقشه راه مشخص و دقیقی ندارند. منتهی در ادامه مسیر، برخی از آن‌ها مثل شیبا روی پروژه‌های جدید کار می‌کنند و اکوسیستم را گسترش می‌دهند. تیم توسعه‌دهنده ارز سیلی دراگون در چند ماه ابتدایی رونمایی از پروژه، برنامه مشخصی برای آینده آن در نظر ندارند. آن‌ها ارز دیجیتال SILLY را تنها یک ارز دیجیتال میم با کاربردهای ابتدایی و متمرکز بر گسترش کامیونیتی می‌دانند. البته آن‌ها هم برای تغییرهای جدید و توسعه آماده هستند، اما برای تصمیم نهایی منتظر پیشرفت پروژه می‌مانند.

نکته مهم درباره میم‌کوین‌ها اینکه اغلب آن‌ها وابستگی زیادی به کامیونیتی یا جامعه طرفداران دارند. سیلی دراگون هم اعتقاد دارد اکوسیستم پروژه باید به‌صورت طبیعی رشد کند. تیم توسعه‌دهنده‌ هم از طرفداران جدی سولانا هستند و بسیاری از سودهای خود را برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت سولانا هزینه کرده‌اند.

اعضای کلیدی تیم سیلی دراگون برخی برنامه‌ها را برای اکوسیستم این اژدهای بامزه اعلام کرده‌اند. رحیم ماوانی (Rahim Mawani)، مدیر توسعه کامیونیتی پروژه در مصاحبه‌ای گفته بود که توسعه یک بازی بلاکچینی و همچنین عرضه Silly Dragon NFT در برنامه‌های تیم سیلی دراگون قرار دارد.

ارز دیجیتال SILLY چیست؟

پروژه و اکوسیستم میم کوین بدون حضور یک ارز دیجیتال معنا پیدا نمی‌کند. ارز دیجیتال SILLY ارز دیجیتال پروژه میم سیلی دراگون است که با حداکثر میزان توزیع یک میلیارد توکن و روی شبکه سولانا معرفی شد. این ارز دیجیتال می‌تواند در مسیر توسعه سیلی دراگون کاربردهای زیادی پیدا کرده و به همکاری‌ها و مشارکت‌های این اکوسیستم با شرکت‌ها و پروژه‌های دیگر کمک کند.

توکن SILLY را می‌توان محور اصلی دنیای سیلی دراگون دانست. این ارز دیجیتال ظرفیت کاربردی زیادی دارد و احتمالا با گسترس اکوسیستم، قیمت ارز سیلی دراگون هم مجددا رشدهای زیادی را تجربه کند. هرچه پروژه سیلی دراگون بزرگ‌تر شود، تیم‌ها و پروژه‌های بیشتری با آن همکاری می‌کنند. به‌عنوان مثال بعضی از پروژه‌های بلاکچین سولانا ارز دیجیتال SILLY را به‌عنوان روش پرداخت می‌پذیرند. همچنین هولدرهای ارز سیلی دراگون از برخی از سرویس‌ها امکان دریافت تخفیف دارند.

سرویس مالی Zebec یکی از اولین پروژه‌ها بود که با ارز سیلی دراگون همکاری کرد. این سرویس پرداخت مالی که از ارز دیجیتال و پول‌های سنتی پشتیبانی می‌کند، کمی پس از رونمایی، ارز SILLY را به روش‌های پرداختی تحت پشتیبانی خود اضافه کرد. درنتیجه سیلی دراگون تنها چند ماه پس از رونمایی، کاربرد پرداختی در دنیای واقعی پیدا کرد.

برنامه‌های آتی سیلی دراگون

تیم توسعه سیلی دراگون برای بزرگ‌تر کردن اکوسیستم و جذب کاربران بیشتر، برنامه‌هایی جدی برای سال اژدها (سال ۲۰۲۴) دارد. برخی از برنامه‌ها شامل ایردراپ برای کاربران اولیه می‌شود که قطعا طرفداران زیادی دارد. برخی دیگر از برنامه‌ها هم به رونمایی و عرضه NFT مرتبط با ارز سیلی دراگون مربوط می‌شود. از طراحی‌ها و توکن‌هایی که عرضه خواهند شد، می‌توان به مجموعه Chibi و توکن‌های سه‌بعدی اشاره کرد.

افزایش همکاری با پروژه‌های دیگر و خصوصا اکوسیستم سولانا جزو برنامه‌های توسعه‌ای و گسترش کامیونیتی ارز سیلی دراگون محسوب می‌شود.

یکی از نکات مهم درباره سیلی دراگون این است که کامیونیتی آن، پروژه را فراتر از یک میم کوین می‌دانند. چیزی که در بسیاری از پروژه‌های دیگر مثل دوج و نات کوین کمتر دیده شده است. کامیونیتی سیلی دراگون اعتقاد دارد ترکیب این ارز دیجیتال با اکوسیستم سوالانا می‌تواند به شهرت بیشتر بلاکچین پربازده سولانا کمک کند. به هر حال خرید ارز سیلی دراگون به نوعی کمک به سولانا هم محسوب می‌شود. چون سهم خوبی از درآمد پروژه در زیرساخت سولانا سرمایه‌گذاری خواهد شد.

از کجا ارز دیجیتال سیلی دراگون (SILLY) بخریم؟

ارز دیجیتال سیلی دراگون با نماد SILLY در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید ازن توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز SILLY در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال SILLY با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش سیلی دراگون

کارمزد معاملات خرید سیلی دراگون در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول سیلی دراگون

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال سیلی دراگون به کیف پول، 40 سیلی دراگون می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

سیلی دراگون یک پروژه میم کوین روی سولانا است که از طراحی یک اژدهای سبز بامزه استفاده می‌کند و برنامه‌هایی هم برای توسعه سرویس‌ها دارد.

ارز دیجیتال SILLY توکن میم کوین سیلی دراگون است که در صرافی‌های مختلف متمرکز و غیر متمرکز روی سولانا خرید و فروش می‌شود.

برای خرید ارز سیلی دراگون از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی می‌توانید صدها ارز دیجیتال را با کارمزد پایین خرید و فروش کنید.

سیلی دراگون یک میم کوین است و ریسک‌های خاص خود را دارد. با مطالعه شرایط بازار شاید در بلند مدت درصورت پیشرفت پروژه سودآور باشد.

تغییرات قیمت سیلی دراگون

بیشترین قیمت

9,035irr

کمترین قیمت

12,580irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال سیلی دراگون

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال سیلی دراگون در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال سیلی دراگون همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط سیلی دراگون برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.