سینگولاریتی‌ نت(agix)

خرید و فروش سینگولاریتی نت (AGIX) - معرفی و قیمت لحظه ای ارز AGIX

آخرین قیمت به ریال

587,835IRR

آخرین قیمت به تتر

1.03USDT

تغییر قیمت

1.35 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

سینگولاریتی‌ نت

بازارهای معاملاتی سینگولاریتی‌ نت

 • سینگولاریتی‌ نت

  (agix)

  587,835 irr

  1.35 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز سینگولاریتی‌ نت (singularitynet)

سینگولاریتی نت با نام لاتین SingularityNET یک مارکت‌پلیس یا همان بازارچه غیر متمرکز بلاکچینی با تمرکز روی هوش مصنوعی است که با ارز دیجیتال AGIX کار می‌کند. هدف سینگولاریتی نت، دموکراتیزه کردن دسترسی به سرویس‌های هوش مصنوعی و غیر متمرکز کردن زیرساخت دسترسی به سرویس‌ها بوده است. این پلتفرم قابلیت‌های مختلفی را به کاربران ارائه می‌کند که استفاده از هوش مصنوعی را در مجموع به یک روند ساده و در دسترس همگان تبدیل خواهد کرد. ارز دیجیتال AGIX به‌عنوان توکن اصلی پلتفرم، کاربردهای متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانند در آینده پروژه مشارکت داشته و درآمدزایی هم داشته باشند.

نماد ارز SingularityNET و لوگوی صرافی رمزینکس

سینگولاریتی نت (SingularityNET) چیست؟

سینگولاریتی نت یک پلتفرم غیر متمرکز نوآورانه با تمرکز روی هوش مصنوعی است که دسترسی به سرویس‌های هوش مصنوعی و ارتباط با آن‌ها را برای کاربران آسان می‌کند. این پروژه به‌صورت یک پلتفرم غیر متمرکز و مستقل کار می‌کند که با چارچوب‌های دسترسی آسان و مدیریت بدون چالش، مزیت‌های زیادی نسبت به رقبا دارد.

در قبل پروژه سینگولاریتی‌نت یک بازارچه (Marketplace) برای دسترسی به سرویس‌های هوش مصنوعی یا همان AI دیده می‌شود. کاربران در این مارکت‌پلیس می‌توانند انواع هوش مصنوعی را بسازند، پیاده‌سازی کنند و با آن‌ها ارتباط داشته باشند. کاربران شخصی و تیم‌های توسعه‌دهنده و شرکت‌ها، همگی می‌توانند به آسانی به این سرویس‌ها دسترسی داشته باشند.

پلتفرم SingularityNET با استفاده از قراردادهای هوشمند، ارتباط کاربران و حتی ماشین‌های هوش مصنوعی را مدیریت می‌کند. انواع تراکنش‌های مالی هم در این پلتفرم با قراردادهای هوشمند مدیریت و نظارت می‌شود. برای دسترسی به سرویس‌های پلتفرم سینگولاریتی نت هم ارز دیجیتال AGIX معرفی شد که نقش اصلی را در فرایندهای پرداخت و درآمدزایی در پلتفرم ایفا می‌کند. با استفاده از همین توکن، ساختار حاکمیت غیر متمرکز پلتفرم هم پیاده‌سازی و مدیریت می‌شود.

سازمان غیرانتفاعی SingularityNET Foundation مدیریت و نمایندگی پلتفرم سینگولاریتی‌نت را برعهده دارد. هدف نهایی سازمان و کل جامعه این پروژه، رسیدن به یک ساختار دموکراتیک و غیر متمرکز برای استفاده از سرویس‌های هوش مصنوعی است. توسعه‌دهنده‌ها، سازمان‌ها و جامعه بزرگ سینگولاریتی نت با هدایت یک ساختار حاکمیتی غیر متمرکز، به سمت توسعه بهتر سرویس‌های هوش مصنوعی حرکت می‌کنند.

نام سینگولاریتی نت از مفهوم Singularity در هوش مصنوعی گرفته شده که به معنای هوش مصنوعی جامع و زمانی است که هوش مصنوعی از هوش بشر پیشی می‌گیرد. رسیدن به اهداف زیر، در برنامه توسعه و گسترش سینگولاریتی نت است:

 • رسیدن به یک هوش مصنوعی جامع و جهانی
 • پیشرفت دادن و بهبود قابلیت‌های هوش مصنوعی
 • مشارکت در توسعه هوش مصنوعی جامع یا همان artificial general intelligence

لوگوی سینگولاریتی نت و صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

تاریخچه و بنیان‌گذارهای SingularityNET

پروژه سینگولاریتی نت در سال ۲۰۱۷ به‌عنوان یکی از پروژه‌های مهم در دنیای هوش مصنوعی متولد شد. گروهی از فعالان دنیای فناوری شامل penCog Foundation, Hanson Robotics, Vulpem و Novamente LLC، این پروژه را توسعه دادند. هدف آن‌ها، رسیدن به ساختاری غیر متمرکز و خودمختار برای مشارکت در پروژه‌های ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی بود.

تلاش‌های تیم سینگولاریتی‌نت باعث شد که متخصصان از بخش‌های مختلف صنعت وارد این پروژه شوند. متخصصانی از پلتفرم‌های متن‌باز هوش مصنوعی، ربات‌های انسان‌نما، فناوری بلاکچین و مشاوران حوزه هوش مصنوعی، به پروژه جذب شدند که درنهایت به وضعیت کنونی سینگولاریتی‌نت رسید. پس از مدتی، دفتر رسمی بنیاد سینگولاریتی‌نت در هلند راه‌اندازی شد تا فعالیت‌های پروژه، منظم‌تر و ساختارمندتر شود. نسخه بتا پروژه در سال ۲۰۱۹ رونمایی شد و از آن به بعد فرایند توسعه توسط جامعه غیر متمرکز و تحت رهبری بنیاد SingularityNET پیش رفت.

سینگولاریتی نت چطور کار می‌کند؟

فناوری و اکوسیستم پلتفرم سینگولاریتی نت ترکیبی از دو فناوری جوان و خبرساز دهه‌های اخیر است. هوش مصنوعی و زیرساخت بلاکچینی در این پلتفرم در کنار هم قرار گرفته‌اند. فناوری اصلی پروژه حول یک نرم‌افزار هوش مصنوعی پیاده می‌شود که نقش رابط را بین سرویس‌های هوش مصنوعی و پلتفرم ایفا می‌کند. این نرم‌افزار با نام SingularityNET daemon اولین چیزی است که کاربران با آن سر و کار پیدا می‌کنند تا بهترین هوش مصنوعی مرتبط با نیازشان را در مارکت‌پلیس پیدا کنند.

سینگولاریتی نت روی بلاکچین اتریوم توسعه یافته است. اتریوم به‌عنوان معتبرترین بلاکچین قراردادهای هوشمند، تراکنش‌های شفاف و امن را در SingularityNET میزبانی می‌کند. قراردادهای هوشمند مهم در پلتفرم شامل registry و multi-party escrow می‌شوند. قرارداد اول از نوع ERC-165 است که اطلاعات درباره سازمان‌ها، سرویس‌ها و ریپوزیتوری‌ها را ذخیره می‌کند.

مارکت‌پلیس سینگولاریتی نت شبیه به دیگر مارکت‌پلیس‌های غیر متمرکز در دنیای بلاکچین عمل می‌کند. کاربران می‌توانند انواع هوش مصنوعی را در این بازارچه پیدا و استفاده کنند. پیدا کردن سرویس‌های هوش مصنوعی، پرداخت هزینه برای آن‌ها، رای‌دهی و رتبه دادن به سرویس‌ها و مشاهده اطلاعات کلیدی کارایی سروی، از قابلیت‌های مارکت‌پلیس SingularityNET محسوب می‌شود. توسعه‌دهنده‌ها با استفاده از CLI یا همان رابط خط فرمان (Command Line Interface) می‌توانند با قراردادهای هوشمند ارتباط داشته باشند. مدیریت سرویس‌ها و کنترل تراکنش‌ها و هزینه‌ها هم با استفاده از CLI پیش می‌رود. کیت توسعه نرم‌افزار یا همان SDK در سیگولاریتی نت هم به توسعه‌دهنده‌ها امکان می‌دهد کتابخانه‌های سمت کلاینت را توسعه دهند. با استفاده از این کیت می‌توان سرویس‌های پلتفرم را در زبان‌های برنامه‌نویسی گوناگون، فراخوانی کرد.

سرویس‌های کنونی روی پلتفرم سینگولاریتی نت شامل موارد زیر می‌شود:

 • پلتفرم هوش مصنوعی
  • AI Marketplace
  • AI Publisher
 • AI – Domain Specific Language (DSL)
 • ابزارهای مرتبط با ارز دیجیتال AGIX
  • AGIX Staking
  • SingularityNET Bridge
 • OpenCog Hyperon

سرویس‌ها و پروژه‌های مختلف هوش مصنوعی، با پلتفرم سینگولاریتی نت همکاری می‌کنند. از مهم‌ترین اعضای کامیونیتی SingularityNET می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Cogito
 • SingularityDAO
 • Rejuve
 • NuNet
 • SophiaVERSE
 • Awakening
 • Jam Galaxy
 • HyperCycle
 • Mindplex
 • TrueAGI
 • Singularity Studio
 • Twin Protocol

ارز سینگولاریتی نت و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

بازارچه هوش مصنوعی (AI)

بازارچه یا همان مارکت‌پلیس هوش مصنوعی در سینگولاریتی نت یک اپلیکیشن غیر متمرکز است که سرویس‌های موجود هوش مصنوعی را برای کاربران فهرست می‌کند. این بازارچه به کاربران امکان می‌دهد که با استفاده از یک پلتفرم تحت وب، به سرویس‌ها دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

تراکنش‌ها در بازارچه هوش مصنوعی SingularityNET کاملا امن و به‌صورت خودکار انجام می‌شود. انتشار سرویس‌های هوش مصنوعی و عضو شدن سازمان‌های جدید در پلتفرم هم ازطریق بازارچه غیر متمرکز پیش می‌رود. با استفاده از بازارچه همچنین می‌توان استراتژی‌های قیمتی و دسترسی به API را فراهم کرد. سینگولاریتی نت برای توسعه‌دهنده‌های سرویس‌های هوش مصنوعی به یک پورتال به نام AI Publisher Portal دسترسی دارند که می‌توانند در آن از ابزارهای آنالیز، مدیریت تیم و مشارکت در توسعه استفاده کنند.

رابط SingularityNET Bridge

رابط یا همان بریج در دنیای بلاکچین کاربردهای حیاتی دارد. در سینگولاریتی نت هم یک Bridge برای جابه‌جایی توکن‌ها وجود دارد. با استفاده از بریج می‌توان توکن پروژه را از یک بلاکچین به بلاکچین دیگر منتقل کرد. رابط سینگولاریتی نت، امکان جابه‌جایی توکن‌ها را بین بلاکچین‌های اتریوم و کاردانو ممکن می‌کند.

به عنوان مثال، وقتی کاربران می‌خواهند ارز دیجیتال AGIX را از اتریوم به کاردانو منتقل کنند، توکن‌ها در قرارداد هوشمند شبکه اتریوم سوزانده می‌شوند و به همان مقدار، توکن AGIX در شبکه کاردانو مینت می‌شود.

ارز دیجیتال AGIX چیست؟

ارز دیجیتال AGIX (مخفف Artificial General Intelligence Token) به‌عنوان توکن اصلی یا همان نیتیو پلتفرم سینگولاریتی نت شناخته می‌شود. این توکن روی بلاکچین اتریوم و با استاندارد ERC-20 توسعه داده شد. البته توکن AGIX در شبکه کاردانو هم در دسترس قرار دارد. هر دو بلاکچین از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کنند.

توکن AGIX برای مدیریت و هدایت مهم‌ترین فرایندها در پلتفرم سینگولاریتی نت برنامه‌ریزی شده است. این ارز دیجیتال به‌عنوان ابزار اصلی برای تبادل ارزش و هزینه سرویس‌های هوش مصنوعی استفاده می‌شود. کاربران در مارکت‌پلیس غیر متمرکز سینگولاریتی نت با استفاده از ارز دیجیتال AGIX به سرویس‌های هوش مصنوعی دسترسی پیدا کرده و هزینه استفاده و رتبه‌بندی سرویس‌ها را پرداخت کنند. یکپارچه‌سازی بازارچه غیر متمرکز سینگولاریتی نت با سرویس‌های متعدد دیگر باعث می‌شود که به یک مکانیزم پرداخت با بازدهی بالا و بدون نیاز به سازمان و گروه واسطه دسترسی داشته باشید. پروژه‌ها و تیم‌های ارائه‌دهنده سرویس‌ها هم به ازای ارائه کردن سرویس خود، ارز دیجیتال AGIX دریافت می‌کنند.

کاربرد دیگر ارز دیجیتال AGIX در ساختار حاکمیت غیر متمرکز سینگولاریتی نت دیده می‌شود. با پیاده‌سازی حاکمیت غیر متمرکز یا DAO، توکن حاکمیتی AGIX نقش حیاتی پیدا می‌کند. هولدرهای AGIX می‌توانند در فرایندهای رای‌گیری برای پیشنهادهای توسعه اکوسیستم و سرویس‌های SingularityNET مشارکت داشته باشند. برای پیشنهاد دادن پروپوزال‌های جدید در اکوسیستم هم باید ارز دیجیتال AGIX هولد کنید.

از دیگر قابلیت‌های ارز دیجیتال AGIX در پلتفرم سینگولاریتی نت می‌توان به استیک کردن و کسب سود اشاره کرد. هولدرها با استیک کردن این ارز دیجیتال، هم در زنده و غیر متمرکز نگه داشتن پلتفرم مشارکت می‌‌کنند، هم در ازای آن پاداشی به‌صورت ارز دیجیتال AGIX دریافت خواهند کرد.

از کجا ارز سینگولاریتی نت AGIX بخریم؟

ارز دیجیتال کامپ با نماد AGIX در بسیاری از صرافی‌های بزرگ متمرکز و غیر متمرکز بین‌المللی پشتیبانی می‌شود. بایننس، کوکوین، گیت و بای‌بیت تعدادی از این صرافی‌ها هستند. البته برای خرید و فروش AGIX در این پلتفرم‌ها باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم را در نظر داشته باشید.

برای مشاهده جدول ارز دیجیتال و خرید AGIX در ایران می‌توانید از صرافی معتبر رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال با کمترین کارمزد وجود دارد. رمزینکس امکان خرید سینگولاریتی نت AGIX با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. علاوه‌بر آن می‌توانید برای خرید و مشاهده قیمت کاردانو، ارز BNB، اتم و دیگر ارزهای دیجیتال از خدمات این صرافی بهره ببرید.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. بعد از احراز هویت می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش سینگولاریتی‌ نت

کارمزد معاملات خرید سینگولاریتی‌ نت در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول سینگولاریتی‌ نت

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت به کیف پول، 40 سینگولاریتی‌ نت می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

سینگولاریتی نت با نام لاتین SingularityNET یک پلتفرم دسترسی و استفاده از سرویس‌های هوش مصنوعی است که دسترسی به سرویس‌ها و خرید و فروش آن‌ها را به‌صورت غیر متمرکز روی اتریوم و کاردانو ممکن می‌کند.

ارز دیجیتال AGIX به‌عنوان توکن اصلی سینگولاریتی نت شناخته می‌شود که برای فرایندهای پرداخت و همچنین مشارکت در حاکمیت غیر متمرکز پلتفرم کاربرد دارد.

برای خرید ارز دیجیتال AGIX در صرافی رمزینکس استفاده کنید. با ثبت‌نام و احراز هویت سریع می‌توانید AGIX را با کارمزد بسیار پایین بخرید.

تغییرات قیمت سینگولاریتی‌ نت

بیشترین قیمت

563,800irr

کمترین قیمت

613,000irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال سینگولاریتی‌ نت

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال سینگولاریتی‌ نت در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال سینگولاریتی‌ نت همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط سینگولاریتی‌ نت برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.