کمپین نوروز ۱۴۰۰ رمزینکس فرصتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که بتوانند از هدایای رمزینکس بهره مند شوند. شرکت در این کمپین بسیار ساده است و هر کسی با هر سطح فعالیتی قادر خواهد بود که در این کمپین شرکت کند. شرایط و قوانین شرکت در این کمپین به شرح زیر است.

کمپین یک و تیر و دو نشان بر پایه سیستم ریفرال رمزینکس است. در سیستم ریفرال هر کاربر با دعوت از یک نفر، ۳۰ درصد از کارمزد معاملاتی فردی که به رمزینکس دعوت کرده است به او تعلق خواهد گرفت.

این کلیاتی بود بر سیستم ریفرال اما در کمپین یک و تیر و دو نشان رمزینکس داستان مقداری متفاوت و به صورت زیر است.

برای برنده شدن در این کمپین تنها باید ۷ نفر از دوستان و آشنایان خود را به رمزینکس دعوت کنید. این ۷ نفر باید در صرافی رمزینکس ثبت نام و احراز هویت کنند.

برنده‌ها چگونه انتخاب خواهد شد؟

اول از همه اینکه قرعه کشی در کار نیست. هر کاربری بتواند شرایط خواسته شده را برآورده کند از هدایا در نظر گرفته شده بهره مند خواهد شد.

هدایای این کمپین چیست؟

برای کمپین یک و تیر دو نشان، ۲ نوع هدیه در نظر گرفته شده است. کاربری که موفق به احراز شرط بالا شود، در درجه اول تا آخر فروردین ۱۰۰ درصد از کارمزد معاملاتی دعوت شدگان را تصاحب خواهد کرد. در درجه دوم خود نیز تا آخر فروردین با کارمزد معاملاتی صفر قادر به فعالیت در صرافی رمزینکس خواهد بود.

هدایا چگونه به کاربران تعلق خواهد گرفت؟

افرادی که شرایط کمپین را برآورده کنند بعد از مشخص شدن، کارمزدهایی که در فروردین ۱۴۰۰ از آنها کسر شده است در آخر فروردین به حساب آنها باز گردانده خواهد شد.