تحلیل دوج کوین / doge

آخرین قیمت به ریال

77,000IRR

آخرین قیمت به تتر

0.12USDT

تغییر قیمت

8.25 %

کمترین قیمت

70,831IRR

بیشترین قیمت

77,499IRR

تحلیل دوج کوین امروز(5 تیر 1403)

در این بخش قصد داریم به تحلیل تکنیکال دوج کوین برای امروز(5 تیر 1403) بپردازیم. از تایم‌فریم‌های چهار ساعته، یک ساعته و 15 دقیقه برای تحلیل دوج کوین استفاده خواهیم کرد. هر روز این بخش از صفحه تحلیل تکنیکال دوج کوین بروزرسانی می‌شود و سناریوهای مختلفی که برای قیمت در روز می‌تواند رخ دهد را بررسی می‌کنیم تا کنار هم بهتر تحلیل و معامله کنیم. این بخش از تحلیل مخصوص معامله‌گران روزانه (day trader) می‌باشد.

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، دوج کوین در تایم فریم چهار ساعته در کانال نزولی و در تایم‌فریم یک ساعته درون TR قرار دارد. دیروز(4 تیر) همان‌گونه که در تحلیل هفتگی و روزانه پیشبینی کرده بودیم، دوج کوین خودش را به خط روند صعودی بلند مدت رساند  و بلافاصله توسط کندل‌های صعودی قدرتمند حرکتی روبه بالا آغاز کرد.

همچنین دوج کوین در حال حاضر در ناحیه FTR روزانه و سطح 78.6 فیبوناچی نیز قرار دارد. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید در تایم‌فریم چهار ساعته نیز یک واگرایی منفی RSI تشکیل شده است که نشانگر افزایش قدرت خریداران در این ناحیه می‌باشد.

با توجه به موارد قوق می‌توانیم انتظار داشته باشیم کندل روزانه دوج کوین امروز صعودی بسته شود و حتی ممکن است دوج بتواند روند نزولی خود را پایان دهد.

سناریوهای پیش بینی دوج کوین امروز(5 تیر 1403)

در این قسمت سعی می‌کنیم با تحلیل ارز دوج کوین، سناریوهای مختلف قیمت دوج کوین را بر اساس احتمال وقوع بررسی کنیم تا بتوانیم معاملات بهتری انجام دهیم و آماده‌ی هر نوع حرکتی از بازار باشیم. لازم به ذکر است که هیچ نوع قطعیتی در تحلیل‌ تکنیکال وجود ندارد، بنابراین در معاملات خود حتما از مدیریت ریسک و سرمایه استفاده می‌کنیم و بدون استراتژی معاملاتی دست به معامله نمی‌زنیم.

سناریو اول

بازگشت قیمت به FTR و  فیبوناچی 50 درصد و سپس حرکت رو به بالا و شکست کانال نزولی(لگ دوم حرکت می‌تواند از FVG نیز آغاز شود)

سناریو دوم

واکنش به خط روند کانال نزولی و سقف TR یک ساعته و بازگشت به سمت کف TR

 

تحلیل تکنیکال هفتگی دوج کوین(4 تیر 1403)

در این بخش قصد داریم به تحلیل تکنیکال دوج کوین در کوتاه مدت و میان مدت بپردازیم. تایم‌ فریم‌های روزانه و چهار ساعته، یک ساعته مرجع ما برای تحلیل دوج کوین خواهند بود و همچنین از اندیکاتور RSI و میانگین متحرک نمایی(EMA) نیز استفاده می‌کنیم تا به دقت تحلیل بیافزاییم. این بخش از صفحه تحلیل تکنیکال دوج کوین دوشنبه هر هفته بروزرسانی می‌شود و سناریوهای مختلفی که برای قیمت در هفته پیش رو می‌تواند رخ دهد را بررسی می‌کنیم تا کنار هم بهتر تحلیل و معامله کنیم. این بخش از تحلیل مخصوص معامله‌گران کوتاه مدت و میان مدت(Swing trader) می‌باشد.

سایکل دوج کوین

دوج کوین در تایم‌فریم روزانه، در سایکل تریدینگ رنج قرار دارد. سقف این رنج را ناحیه مقاومتی 0.175-0.17 و کف TR را 0.13-0.12 ساخته است. هم‌اکنون دوج کوین در کف TR قرار دارد. 

روند دوج کوین در میان مدت و بلند مدت

در عکس بالا می‌بینیم که دوج‌کوین در روند صعودی قرار دارد، همچنین EMA(50) همچنان بالای EMA(100) و EMA(200) حرکت می‌کند و این موضوع نشان می‌دهد که دوج کوین در میان مدت و بلند مدت همچنان در روند صعودی قرار دارد. اما به تازگی قیمت دوج‌ کوین EMA(200) را به سمت پایین شکسته است.

روند دوج کوین در کوتاه مدت

در تایم‌فریم چهار ساعته دوج کوین در یک روند نزولی قرار دارد. همچنین در این تایم فریم قیمت زیر خطوط EMA قرار گرفته است. علاوه بر این EMA(50) و EMA(100) خط EMA(200) را به سمت پایین شکسته اند.

از طرف دیگر قیمت دوج کوین به یک FTR مهم بازگشته است که آخرین بار شاهد صعود قوی قیمت از این ناحیه بوده‌ایم. همچنین به خط روند صعودی بلند مدت نیز نزدیک شده‌ایم.

در تایم‌فریم روزانه و چهار ساعته نیز واگرایی RSI بسیار مهمی را داریم که می‌تواند خبر  از صعودی شدن قیمت بدهد. همچنین همانطور که در عکس زیر می‌بینیم به سطح 78.6 فیبوناچی نیز برخورد کرده‌ا‌یم، که قیمت از این سطح ریجکت نیز شده است.

سناریوهای هفته پیش رو دوج کوین(4 تیر - 10 تیر)

در این قسمت سعی می‌کنیم با تحلیل تکنیکال دوج کوین، سناریوهای مختلف قیمت دوج کوین را در هفته پیش رو بررسی کنیم تا بتوانیم معاملات بهتری انجام دهیم و آماده‌ی هر نوع حرکتی از بازار باشیم. لازم به ذکر است که هیچ نوع قطعیتی در تحلیل‌ تکنیکال وجود ندارد، بنابراین در معاملات خود حتما از مدیریت ریسک و سرمایه استفاده می‌کنیم و بدون استراتژی معاملاتی دست به معامله نمی‌زنیم.

سناریو اول

رنج زدن قیمت در محدوده مشخص شده

سناریو دوم

آغاز صعود دوج کوین با برخورد به خط روند بلند مدت

سناریو سوم

شکستن خط روند و حرکت قیمت به سمت حمایت‌های پایین تر