از دست دادن سرمایه گذاری همیشه ناراحت کننده است، اما فرصت های جدیدی نیز وجود دارد. در حالی که شیبا اینو (SHIB) یکی از پیشگامان عرصه میم‌کوین‌ها بوده و رشد قابل توجهی داشته است، از دست دادن پتانسیل سودآوری اولیه دلیلی برای ناامیدی نیست. دو آلت‌کوین جذاب برای سرمایه‌گذاری فعلی، میم کوین (MEME) و ناگت راش (NUGX) هستند.

تحلیلگران بر این باورند که این توکن‌های میم پتانسیل رشد بالایی دارند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای SHIB باشند، به ویژه ناگت راش (NUGX). ناگت راش یک میم کوین نوظهور بازی کن و درآمد کسب کن (P2E) است که با توجه به چشم انداز صعودی قوی، مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

ناگت راش (NUGX): فرصت سرمایه‌گذاری جذاب‌تر از SHIB؟

ناگت راش (NUGX) یک میم‌کوین جدید با پتانسیل عملکرد بهتر از شیبا اینو (SHIB) است. این توکن در مرحله پیش فروش با عملکرد چشمگیر خود توانسته از مرز ۲.۹ میلیون دلار عبور کند که نشان‌دهنده علاقه قابل توجه بازار به این پروژه است.

جذابیت ناگت راش ناشی از نوآوری و چشم‌انداز رشد چشمگیر آن است. قیمت هر توکن در دور لانچ پد ICO تنها ۰.۰۱۹ دلار است و برخی از تحلیلگران پیش بینی جهشی ۷۰ برابری را پس از راه اندازی آن دارند.

علاوه بر پتانسیل رشد بالا، مفهوم منحصر به فرد ناگت راش نیز برای سرمایه گذاران جذاب است. این توکن با ترکیب ترندهای داغ حوزه ارز دیجیتال از جمله میم، بازی کن و درآمد کسب کن (P2E)، گیم فای و NFT، پتانسیل بالایی برای پذیرش گسترده و رشد تصاعدی دارد.

بازی آینده ناگت راش یک تجربه گیم پلی هیجان‌انگیز همراه با فرصت‌هایی برای کسب دارایی‌های واقعی مانند پول نقد و طلا را ارائه می‌دهد. اقلام درون بازی که در حین استخراج طلا به دست می‌آیند را می‌توان در بازار NFT معامله کرد که روشی برای کسب درآمد غیرفعال است.

شیبا اینو (SHIB): تکرار مسیر درخشان گذشته؟

شیبا اینو (SHIB) به عنوان یک میم‌کوین پیشرو بر روی بلاک چین اتریوم، از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۲۰، از نظر رشد و سودآوری عملکرد قابل توجهی داشته است. با این حال، تکرار همان سطح از رشد برای SHIB بعید به نظر می‌رسد.

با وجود این، شیبا اینو همچنان یک ارز دیجیتال با پتانسیل سودآوری در کنار رشد کلی بازار ارز دیجیتال است. در حال حاضر که این توکن پیشروترین بازیگر در تب و تاب اخیر میم‌کوین‌ها به شمار می رود، ممکن است در روزها یا هفته‌های آینده شاهد افزایش قیمت بیشتری باشیم.

میم‌کوین (MEME): آماده برای رشد قابل توجه

میم‌کوین (MEME) با توجه به نام و نماد خود، جذابیت بالایی در حوزه میم‌کوین‌ها دارد. نماد این توکن در شبکه‌های اجتماعی به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است و همین امر منجر به علاقه سرمایه‌گذاران شده است.

به عنوان یک ابزار کاربردی، توکن میم‌کوین ارز دیجیتال بومی Memeland، یک استودیوی سرمایه‌گذاری وب ۳ به شمار می‌رود. این توکن به تازگی بالاترین قیمت تاریخی خود را ثبت کرده است و کشف قیمت آن همچنان در حال انجام است.

با افزایش ترس از دست دادن فرصت (FOMO) در آینده، میم‌کوین می‌تواند یکی از جذاب‌ترین آلت‌کوین‌ها برای خرید باشد. تحلیلگران نیز نسبت به این توکن خوشبین هستند و توصیه می‌شود برای دستیابی به سود قابل توجه در سال جاری آن را نگهداری کنید (HODL).

نتیجه گیری

اگر فرصت سرمایه‌گذاری در شیبا اینو (SHIB) را از دست داده‌اید، میم کوین (MEME) و ناگت راش (NUGX) دو میم‌کوین جدید و نوظهور هستند که می‌توانند بازده سرمایه‌گذاری قابل قبولی را ارائه دهند.

منبع: CoinJournal