صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
صرافی ارز دیجیتال رمزینکس
بلاگ
سوالی دارید؟
ورودثبت‌نام

فروش و خرید amp

amp

amp

amp

1,300IRR
2.99 %
0.00USDT
کمترین قیمت0.00$1,270IRR
بیشترین قیمت0.00$1,347IRR

پرداخت میکنم

IRR

IRR


دریافت میکنم

AMP

AMP


بازارهای معاملاتی amp

نمايش همه بازارها
بازارآخرین قیمتتغييرات (24h)حجم معاملات (24h)
amp/rial
AMP/IRRAMP/ریال
1,300
2.99 %
42,254,718 IRRمعامله

درباره amp

رز دیجیتال امپ یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین اتریوم با استاندارد ERC-20 است که با استفاده از قابلیت قرارداد‌های هوشمند اتریوم توانسته به شکل خلاقانه‌ای برخی اختلالات و مشکلات تراکنش‌های انجام گرفته با ارز‌های دیجیتال را رفع کند. امپ در واقع مانند یک وثیقه عمل کرده و باعث افزایش سطح امنیت و تسریع تراکنش‌ها می‌شود.

امپ در واقع در قالب یک نوع وثیقه برای تأمین ارزش تراکنش‌هایی عمل می‌کند که هنوز تائید نشده‌اند. همان طور که می‌دانیم، مدت زمان لازم برای تائید تراکنش‌های مختلف ممکن است از چند ثانیه تا چند روز متفاوت باشد. در این جا است که کمپانی‌های بزرگی که نیاز دارند تراکنش‌های خود را به صورت آنی انجام دهند دچار مشکل شده و با تأخیر در انجام تراکنش ممکن است متحمل ضررهای بسیاری شوند. آقای تایلر اسپالدینگ (Tyler Spalding) بنیان گذار شبکه فلکسا (Flexa) و سازنده ارز دیجیتال امپ برای این مشکل راه حلی اندیشیده است؛ راه حلی بر اساس پارتیشن‌های وثیقه (Collateral partitions) و یک رمز ارز به نام امپ. در شبکه فلکسا که در واقع اولین پارتیشن وثیقه امپ محسوب می‌شود، شما می‌توانید تراکنش‌های مختلفی انجام دهید و برای تراکنش‌هایی که هنوز تائید نشده‌اند، معادل ارزش تراکنش ارز دیجیتال امپ وثیقه بگذارید. در صورتی که تراکنش با موفقیت انجام شده و تائید گردد، امپ وثیقه گذاشته شده به حساب فرد باز می‌گردد اما در صورتی که تراکنش دچار اختلال شده و غیر قابل تائید باشد، امپ وثیقه گذاشته شده در قالب خسارت یا جریمه لیکوید (Liquid) شده و به فرد گیرنده پرداخت می‌شود. همان طور که می‌توان حدس زد، تراکنش‌های انجام شده با امپ غیر قابل بازگشت هستند به همین دلیل از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بسیاری از شرکت‌های بزرگ ترجیح می‌دهند برای تراکنش‌های مالی خود از شبکه فلکسا و مکانیسم قرارداد‌های هوشمند استفاده کنند. البته شبکه فلکسا به ارز‌های دیجیتال محدود نمی‌شود و سایر بازار‌های مالی گرفته تا املاک، امکان معامله در طیف وسیعی از بازار‌ها را به کاربران ارائه می‌کند. مکانیسم

تاریخچه قیمت amp

امپ برای اولین بار در 12 سپتامبر سال 2020 با ارزشی معادل 0/01 دلار برای هر توکن وارد چرخه معاملات شد. قیمت امپ بلافاصله پس از عرضه پایین آمد و پس از یک ماه در 11 اکتبر قیمت آن به کمترین میزان خود در کل تاریخ این ارز دیجیتال یعنی 0/0033 دلار رسید. دو ماه پس از شروع سال میلادی 2021، قیمت ارز دیجیتال امپ به مرور شروع به افزایش کرد و توانست در 16 ژوئن 2021 به رکورد قیمتی 0/1 دلار برسد. امروزه در زمان نگارش این مطلب مصادف 22 فوریه 2022 (2 اسفند 1400) هر واحد ارز دیجیتال امپ معادل 0/027 دلار ارزش دارد.

کارمزد amp

کارمزد معاملات خرید amp در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول amp

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال amp به کیف پول، 10000 amp می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.


نحوه خرید و فروش amp

خرید amp از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. amp در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال amp هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال amp مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید amp هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید amp

برای خرید amp در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار amp مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز amp می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید amp خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع amp سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید amp تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش amp

فرایند فروش ارز دیجیتال amp در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش amp و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

سوالات متداول

ارز دیجیتال امپ در واقع برای افزایش سرعت تراکنش‌های انجام گرفته بر روی بلاک چین یا سایر انواع تراکنش‌های دنیای اقتصاد طراحی شده است. ارز دیجیتال به عنوان وثیقه بر روی شبکه فلکسا عمل می‌کند بدین صورت که فردی که می‌خواهد تراکنشی را در آن واحد انجام دهد، به اندازه ارزش تراکنش ارز دیجیتال فلکسا گرو می‌گذارد؛ در صورتی که تراکنش با موفقیت انجام شود ارز دیجیتال فلکسا به حساب شخص باز می‌گردد و در صورتی که تراکنش با مشکل مواجه شده و به هر دلیلی به انجام نرسد، تمام توکن گرو گذاشته شده به حساب فرد پذیرنده تراکنش وارد می‌شود. بدین وسیله تراکنش‌هایی که در شبکه فلکسا انجام می‌گیرند از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و هیچ کدام از تراکنش‌های انجام گرفته قابل بازگشت نیستند.

صرافی رمزینکس امکان خرید و یا فروش ارز دیجیتال امپ را به پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود اضافه کرده است. در صرافی رمزینکس می‌توانید با حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال امپ بپردازید

اخیراً در صرافی رمزینکس این امکان اضافه شده است که کاربران به‌محض ثبت‌نام می‌توانند ارز امپ بخرند و بدون محدودیت واریز ریالی داشته باشند. بعد از مدتی فرایند احراز هویت کامل و قادر به فعالیت در سطح طلایی خواهند بود

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت نام
become-a-member