بلر
بلر(blur)

خرید و فروش بلر با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای بلر BLUR

آخرین قیمت به ریال

120,285IRR

آخرین قیمت به تتر

0.20USDT

تغییر قیمت

-0.29 %
نمودار و تحلیل بلر

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

بلر

بلر

بازارهای معاملاتی بلر

 • بلر

  بلر

  (blur)

  120,285 irr

  0.29 %
  arrow_drop_down

معرفی ارز بلر (blur)

دنیای NFT هر روز شاهد ظهور سرویس‌ها و پلتفرم‌هایی است که با هدف بهبود تجربه کاربران و لذت بردن آن‌ها از خرید و فروش توکن‌های خاص توسعه پیدا کرده‌اند. پلتفرم بلر یکی از سرویس‌هایی است که با هدف ایجاد تجربه متمرکز بر کاربران و ارائه رابط کاربری آسان در مارکت‌پلیس خرید و فروش NFT در بازار فعالیت می‌کند. پلتفرم BLUR تلاش کرده تا همه قابلیت‌ها و مزیت‌های لازم برای یک ترید حرفه‌ای NFT را در اختیار کاربران قرار دهد. ساختارهای متنوعی که پلتفرم در اختیار کاربران قرار می‌دهد، تریدرهای باتجربه دنیای NFT را هم در کنار کاربران تازه کار به این دنیا جذب کرده است. ارز دیجیتال BLUR در این پلتفرم به خاطر مزیت‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل خرید بلر برای بسیاری از کاربران علاقه‌مند به دنیای NFT جذاب شده است.

مارکت‌پلیس بلر (BLUR) چیست؟

نماد ارز دیجیتال BLUR و صرافی رمزینکس

در دنیای NFT مارکت‌پلیس‌ها یا همان بازارچه‌های خرید و فروش نقش اصلی را برای کاربران و هنرمندها یا هر نوع مالک NFT دیگر ایفا می‌کنند. پلتفرم بلر با نام لاتین Blur و ارز دیجیتال با نماد BLUR یک مارکت‌پلیس غیر متمرکز برای خرید و فروش NFT است که با قابلیت‌های متنوع، ابزاری کاربردی برای تریدرهای حرفه‌ای محسوب می‌شود. این پلتفرم انواع امکانات حرفه‌ای مثل نرخ‌های متنوع طرفداری از هنرمندها و ساختار کارمزد انعطاف‌پذیر، موفق به جذب کاربران متعددی شده است. رشد بلر از زمان عرضه بسیار قابل‌توجه بود و این مارکت‌پلیس را خیلی زود به یکی از گزینه‌های معتبر برای خرید و فروش NFT تبدیل کرد. رابط کاربری آسان، کارمزد پایین و تعداد زیادی توکن‌های مینت شده، موجب افزایش قیمت بلر هم شد. چون این ارز دیجیتال کاربردهایی حیاتی در پلتفرم دارد.

از قابلیت‌های مهم مارکت‌پلیس بلر می‌توان به پاداش‌هایی اشاره کرد که به تریدرهای NFT پرداخت می‌شود. کاربران به ازای فروش NFT در این مارکت‌پلیس، پاداش‌هایی را به‌صورت ارز دیجیتال BLUR در ایردراپ‌های متعدد دریافت می‌کنند. در ابتدای رونمایی از پلتفرم، برنامه‌های ایردراپ برای کاربران فعال پیاده‌سازی شد که با مینت کردن NFT، موجب رونق فعالیت این مارکت‌پلیس شده بودند. همین پاداش‌ها موجب این شد که حجم معامله‌های صورت‌گرفته در مارکت‌پلیس بلر به سرعت از مرز یک میلیارد دلار عبور کند.

توسعه‌دهنده‌ها و بنیان‌گذارهای مارکت‌پلیس Blur از همان ابتدا به دنبال ناشناس ماندن بودند. یکی از آن‌ها با نام PacmanBlur شناخته می‌شود که هویت اصلی خود را فاش نکرده است. درواقع بنیان‌گذارها ترجیح می‌دهند محصول و سرویس‌شان به جای خودشان شناخته شود. از افراد مشهور درگیر در پروژه هم می‌توان به Tieshun Roquerre اشاره کرد که با نام مستعار Pacman شناخته می‌شود.

بلر چه قابلیت‌هایی دارد؟

نماد ارز دیجیتال بلر با پس زمینه نمودارقیمتی و لوگوی صرافی دیجیتال رمزینکس

کاربران و تریدرهای حرفه‌ای دنیای NFT برای انتخاب مارکت‌پلیس هدف خود، موارد متعددی را مد نظر قرار می‌‌دهند. رقابت در این بازار هم شدید است و هر بازارچه‌ای برای جذب هنرمندان، فروشنده‌های NFT و خریداران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. بلر برای رسیدن به موفقیت در جذب کاربران از هر دو سمت، قابلیت‌های متنوعی را عرضه می‌کند. از قابلیت‌های مهم مارکت‌پلیس Blur می‌توان به سرعت بالا در تبدیل کردن NFT به ارز دیجیتال و بالعکس اشاره کرد.

کاربرانی که در ابتدا از مارکت‌پلیس‌های NFT روی اتریوم استفاده می‌کردند، همیشه چالش پرداخت کارمزد یا همان گس (Gas) داشتند. بلر با از بین بردن این چالش و رساندن هزینه کارمزد تراکنش به تقریبا صفر، موفقیت زیادی در جذب کاربران داشته است. همچنین این پلتفرم با اجرای برنامه‌های متنوع ایردراپ، انگیزه‌های مالی لازم را برای جذب کاربران جدید ایجاد می‌کند.

یکی از نکات مهمی که بلر را از رقبا متمایز می‌کند، انعطاف در تعیین نرخ وفاداری برای کاربرانی است که یک هنرمند یا فروشنده NFT را دنبال می‌کنند. هنرمندان می‌توانند نرخ مورد نظر خود را برای دنبال کردن از کاربران دریافت کنند و با این کار، رقابت بین آن‌ها هم موجب جذاب‌تر شدن مارکت‌پلیس می‌شود. در مجموع می‌‌توان ادعا کرد که بلر با عرضه قابلیت‌های خاص، خود را به انتخابی ویژه در دنیای NFT تبدیل کرده است.

آشنایی با کیف پول ارز دیجیتال Blur Wallet

مارکت‌پلیس بلر برای آسان‌تر کردن فعالیت کاربران در خرید و فروش و نگهداری توکن‌ها یک کیف پول ارز دیجیتال به نام Blur Wallet هم دارد که در هماهنگی با سرویس‌های دیگر، خدمات جامعی را به کاربران می‌دهد. به‌عنوان مثال این کیف پول با Atomic Wallet هماهنگ می‌شود و تراکنش‌ها و سواپ‌ها را برای کاربران تسهیل می‌کند. کیف پول ارز دیجیتال بلر البته با دیگر کیف پول‌های ERC-20 هم قابلیت‌های هماهنگی دارد.

وصل کردن کیف پول ارز دیجیتال Blur Wallet با سرویس‌های دیگر، مزیت‌هایی را برای کاربران به همراه دارد. آن‌ها می‌توانند با یک پلتفرم غیر متمرکز و با پشتیبانی از انواع ارز دیجیتال کار کنند. همچنین دریافت و یکپارچه‌سازی داده‌ها هم با نظم و کیفیت بیشتری انجام می‌شود. هماهنگی با اپلیکیشن‌های غیر متمرکز هم از دیگر مزیت‌هایی است که کیف پول بلر به کاربران ارائه می‌کند.

مقایسه بلر با پلتفرم‌های مشابه

همان‌طور که گفته شد، رقبای زیادی در دنیای مارکت‌پلیس‌های NFT فعال هستند و بلر برای جذب کاربران راه دشواری در پیش دارد. البته مارکت‌پلیس Blur مزیت‌هایی به کاربران ارائه می‌کند که آن را برتر از بسیاری از رقبا نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال می‌توان به پاداش‌ها و انگیزه‌های مالی اشاره کرد که به خاطر ترید کردن NFT به کاربران پرداخت می‌شود. همچنین تمرکز پلتفرم روی حریم خصوصی، به خاطر زیرساخت غیر متمرکز، آن را برای کاربران جدی دنیای بلاکچین جذاب می‌کند.

باوجود همه مزیت‌هایی که ارز بلر برای کاربران دارد، برخی رقبا حتی بدون داشتن ارز دیجیتال رسمی هم موفق به کسب سهم بیشتری از بازار بوده‌اند. مثلا OpenSea با پشتیبانی از چند بلاکچین در کنار اتریوم، گزینه‌ای جذاب برای کاربران خرد محسوب می‌شود. البته بلر در برخی مواقع به خاطر امکانات خاص خود، اوپن‌سی را از لحاظ حجم تراکنش‌‌ها پشت سر گذاشته است. نکته مهم‌تر اینکه بلر هیچ هزینه تراکنش از کاربران دریافت نمی‌کند و همین مزیت، آن را به گزینه‌ای اقتصادی برای فعالان بازار NFT تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال BLUR چیست؟

لوگوی ارز دیجیتال BLUR و صرافی دیجیتال رمزینکس

برای مدیریت فرایندهای مالی در بلر، توسعه یک ارز دیجیتال الزامی بود. ارز دیجیتال BLUR یک توکن روی بلاکچین اتریوم است که کاربردهای متنوعی را به خریداران و فروشنده‌های NFT در مارکت‌پلیس بلر ارائه می‌کند. این ارز دیجیتال به‌عنوان ارز اصلی پلتفرم شناخته می‌شود و برای مدریت خرید و فروش NFT و کارمزدهای مرتبط کاربرد دارد.

برنامه توزیع ارز دیجیتال BLUR با هدف تمرکز هرچه بیشتر روی رشد جامعه مارکت‌پلیس بلر توسعه یافته است. ۵۱ درصد از مجموع توزیع توکن به کامیونیتی بلر می‌رسد و ۲۹ درصد آن هم به مشارکت‌کننده‌ها در پلتفرم اختصاص دارد. سرمایه‌گذارهای پروژه ۱۹ درصد از مجموع توزیع توکن را دریافت می‌کنند و یک درصد از توکن‌های عرضه شده هم به مشاوران می‌رسد.

مانند اغلب پروژه‌های بلاکچینی، مارکت‌پلیس بلر هم یک خزانه برای مدیریت هزینه‌ها دارد که ۳۶۰ میلیون توکن ارز بلر در آن نگهداری می‌شود. این میزان، ۱۲ درصد از کل توکن‌‌های توزیعی BLUR است و به تریدرهای NFT، کاربران فعال قدیمی پلتفرم و تولیدکنند‌های NFT اختصاص پیدا می‌کند. 

از کاربردهای مهم ارز بلر می‌توان به امکان مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز پلتفرم اشاره کرد. کاربران با خرید بلر و هولد کردن این توکن، امتیاز رای‌دهی به پیشنهادهای جدید برای توسعه و پیشرفت پلتفرم را پیدا می‌کنند. آن‌ها همچنین امکان ارائه پیشنهاد برای بهبود فرایندها و زیرساخت مارکت‌پلیس بلر را دارند. این ساختار باعث می‌شود که بلر برخلاف بسیاری از رقبا زیرساختی کاملا غیر متمرکز پیدا کند. عدم تمرکز هم برای اغلب کاربران دنیای NFT یک مزیت خاص محسوب می‌شود. درنهایت همه این موارد منجر به افزایش تقاضا برای خرید ارز دیجیتال BLUR هم می‌شود که یکی از فاکتورهای مهم روی افزایش قیمت بلر خواهد بود.

چطور ارز بلر BLUR بخریم؟

ارز بلر به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال BLUR می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند.

برای خرید ارز BLUR در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز بلر بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال BLUR خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید BLUR در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال BLUR یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

برای مشاهده جدول ارزهای دیجیتال می‌توانید از لیست رمز ارزهای صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این جدول قیمت اتریوم امروز، ارز کاردانو، ارز سولانا SOL و سایر رمز‌ارزها را می‌توانید به صورت لحظه‌ای ببینید.

کارمزد خرید و فروش بلر

کارمزد معاملات خرید بلر در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول بلر

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بلر به کیف پول، 40 بلر می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

مارکت‌پلیس بلر یک بازارچه خرید و فروش NFT است که با ساختار غیر متمرکز و اهمیت بالا به حریم خصوصی،‌ کاربران بسیار زیادی دارد.

بلر قابلیت‌های اضافه‌ای را به تریدرها و تولیدکننده‌های NFT می‌دهد و مثلا پاداش‌هایی برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. همچنین کارمزد تراکنش خرید و فروش هم در Blur صفر است.

مارکت‌پلیس بلر روی زیرساخت امن اتریوم کار می‌کند. اگرچه هزینه تراکنش‌ها روی این بلاکچین برخی اوقات بالا است، بلر هیچ هزینه کارمزدی دریافت نمی‌کند.

ارز دیجیتال BLUR توکن اصلی کاربردی مارکت‌پلیس بلر بوده که برای پاداش دادن به کاربران و همچنین امکان مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز توسعه یافته است.

برای خرید ارز دیجیتال BLUR از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال را در این صرافی با کمترین کارمزد معامله کنید.