فلوکی اینو(صدتایی)
فلوکی اینو(صدتایی)(100floki)

خرید و فروش فلوکی اینو (Floki Inu) + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

9,338IRR

آخرین قیمت به تتر

0.01USDT

تغییر قیمت

2.73 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

فلوکی اینو(صدتایی)

فلوکی اینو(صدتایی)

بازارهای معاملاتی فلوکی اینو(صدتایی)

 • فلوکی اینو(صدتایی)

  فلوکی اینو(صدتایی)

  (100floki)

  9,338 irr

  2.73 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز فلوکی اینو(صدتایی) (100floki-inu)

معرفی ارز فلوکی اینو (Floki Inu) 

فلوکی اینو در سال ۲۰۲۱ عرضه شد و مانند میم‌کوین دوج‌کوین شروع به کار کرد اما با نگاهی دقیق‌تر به آن متوجه می‌شویم که قدم‌هایی فراتر از آن برداشته است. ایده شکل‌گیری این ارز به ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ و زمانی مربوط می‌شود که ایلان ماسک در یک توییت به نام FLOKI اشاره کرد و در آن زمان از این توئیت ایلان ماسک الهام گرفته شد و ارز FLOKI شکل گرفت. 

این شبکه از برخی جهات رد‌پای شیبا را دنبال می‌کند و به اکوسیستم خود بهای بسیار زیادی می‌دهد. جالب است بدانیم که تیمی ناشناس از طرفداران و اعضای جامعه شیبا اینو، این میم‌کوین را توسعه داده‌اند. 

این پروژه بر روی شبکه اتریوم و زنجیره هوشمند با‌یننس (BSC) اجرا می‌شود و قصد دارد که با اعضای جامعه خود که فلوکی وایکینگ‌ها نام دارند، به اهداف بسیار بزرگی دست پیدا کنند. همچنین تمامی معاملات و مبادلات در این شبکه، ۳٪ مالیات را شامل می‌شوند؛ این مالیات به خزانه FLOKI تعلق می‌گیرد که برای توسعه پروژه، ایجاد همکاری‌های مختلف و… استفاده می‌شود. 

این پلتفرم بر این باور است که استفاده از قدرت میم‌کوین‌ها، آن‌ها را در مسیر درستی قرار می‌دهد؛ چرا‌که میم‌کوین‌ها جذاب هستند و مورد پذیرش طیف گسترده‌ای از افراد قرار گرفته‌اند. 

بر‌اساس وایت‌پیپر، Floki نوعی توکن چند کاربردی بوده و به عنوان ابزاری برای انجام مبادلات غیر‌متمرکز مشارکت کنندگان پلتفرم استفاده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با پروژه، در ادامه بهتر است با توکن آن نیز آشنا شویم. 

پیش از این نیز ذکر کردیم که این پروژه بر روی دو شبکه اجرا می‌شود و توکن آن یعنی FLOKI نیز، از نوع ERC-20 و BEP-20 است. همچنین این شبکه در وایت‌پیپر خود به این موضوع اشاره کرده که با جمع آوری بودجه کافی، مقدار مالیات در آینده کاهش پیدا خواهد کرد. 

پروژه های فلوکی اینو 

FLOKI در چندین زمینه مختلف فعالیت داشته است؛ در ادامه به چند مورد از معروف‌ترین پروژه‌های آن اشاره می‌کنیم. 

Valhalla 

با فراگیر شدن بازی‌های متاورس NFT، جای تعجب ندارد که فلو‌کی نیز بازی خود را در این زمینه راه اندازی کرده است. Valhalla دارای ساختار بازی برای کسب درآمد (P2E) است که جوایز آن براساس میزان مشارکت کاربران توزیع می‌شود و گیمرها مالکیت کامل توکن‌های FLOKI کسب شده را برعهده دارند. همچنین درون بازی می‌توان از توکن‌های FLOKI برای خرید دارایی‌های مختلف استفاده کرد. 

DeFi 

این شبکه با استفاده از قراردادهای هوشمند، خدمات مالی را از طریق دو پلتفرم دیفای به نام‌های Inverse Finance و Barn‌Bridge ارائه می‌کند. این دو پلتفرم خدمات بسیار مفید و متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. 

Floki Places 

با رونق NFT‌ها، فلوکی قصد دارد که قدمی فراتر از Valhalla بردارد و بازاری برای خرید و فروش NFT‌ها و کالا‌ها ایجاد کند. در‌واقع هدف شبکه این است که از این طریق به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش‌های پرداخت شناخته شود. 

Floki University 

این شبکه با ایجاد دانشگاه متاورس، قصد ارائه آموزش در حوزه رمزنگاری و اکوسیستم Floki را دارد. این در حالی است که عموم آموزش‌ها در این حوزه رایگان هستند و تنها برای یادگیری برخی آموزش‌های تخصصی، نیاز به استفاده از توکن‌های FLOKI وجود دارد. 

ویژگی های ارز فلوکی 

همانطور که پیش از این اشاره کردیم دو شبکه اتریوم و با‌یننس از این پروژه پشتیبانی می‌کنند و امکان انجام مبادلات ۱:۱ از طریق پل ETH-BSC، بدون دریافت مالیات تراکنش، وجود دارد. 

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این شبکه، تعهد آن به بازاریابی است؛‌ به طوریکه بخشی از هزینه‌های دریافت شده توسط این پروژه،‌ به تیم‌ بازاریابی و توسعه پروژه تخصیص می‌یابد و در‌نهایت صرف رشد و توسعه اکوسیستم می‌شود. در همین راستا بودجه بسیار قابل توجهی به تبلیغات تعلق می‌گیرد. 

از سوی دیگر سرمایه گذاران در ازای نگهداری توکن‌های این شبکه می‌توانند پاداش دریافت کنند. مقدار پاداش ثابت نبوده و بنا به برنامه‌ها و توسعه‌های پروژه قابل تغییر است. علاوه بر این‌ها برخلاف بسیاری از میم‌کوین‌ها، Floki قابل استفاده در دنیای واقعی است و می‌توان از آن برای خرید کالا از بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه استفاده کرد. 

خرید و فروش فلوکی اینو در صرافی رمزینکس 

خرید ارز فلوکی در صرافی رمزینکس به روش‌های مختلفی امکان پذیر است؛ اما پیش از هرچیز کاربران باید در سایت ثبت نام کرده و مرحله احراز هویت را تکمیل کنند. پس از ارسال مدارک برای احراز هویت و تایید از سمت سایت، امکان فعالیت به صورت نامحدود و خرید و فروش با ارز ریال امکان پذیر است. 

یکی از راه‌های خرید فلوکی اینو، OCO نام دارد؛ در این روش می‌توان دو نوع سفارش حد زیان و محدود ثبت کرد و با انجام شدن یکی از این دو سفارش، به طور خودکار سفارش دیگر لغو می‌گردد. 

در خرید ارز دیجیتال به روش حد زیان کاربران می‌توانند علاوه بر درج قیمت و مقدار ارز مورد نظرشان، قیمت فعال‌سازی را هم تعیین کنند. بدین ترتیب بابت انجام شدن سفارش‌ در آن قیمت اطمینان پیدا می‌کنند. 

افرادی که قصد ثبت سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن را دارند، می‌توانند از طریق سفارش بازار خرید خود را انجام دهند. همچنین روش دیگری که می‌توان انتخاب کرد، سفارش محدود است که در آن تکمیل سفارش کاربر، به تطابق قیمت سفارش خرید با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر بستگی دارد. 

تا اینجا با مراحل خرید ارز فلوکی آشنا شدیم؛ فرآیند فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس مشابه خرید آن است و کاربران از راه‌های مختلفی می‌توانند اقدام به فروش دارایی‌های خود کنند. همچنین از آنجایی که تعداد زیادی از کیف پول‌ها این ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کنند، سرمایه گذاران برای نگهداری دارایی‌های خود دغدغه‌ای نخواهند داشت. 

آینده ارز فلوکی اینو 

زمانی که صحبت از آینده میم‌کوین‌ها می‌شود، بسیاری از افراد آن‌ها را بدون ثبات و پشتوانه می‌دانند اما باید بدانیم که این موضوع تا حد زیادی درباره FLOKI صدق نمی‌کند؛ شواهد نشان داده‌اند که این ارز پتانسیل بسیار خوبی برای رشد در دنیای واقعی دارد. 

در سال ۲۰۲۱ این میم‌کوین نقطه اوج قیمتی ۰/۰۰۰۰۳ دلار را تجربه کرد و از آنجایی که دائما در حال رشد و انجام مشارکت‌های مختلف است، احتمال افزایش قیمت آن در آینده وجود دارد. اگر بخواهیم همکاری‌های قوی این پروژه نام ببریم، می‌توانیم به غول‌های صنعت بلاک‌چین و ارز دیجیتال، یعنی CertiK و Wintermute اشاره کنیم. همچنین تیم تبلیغات این شرکت، کمپینی تلویزیونی در آمریکا و ترکیه راه‌اندازی کرد و با تیم فرمول یک آلفارومئو همکاری داشته است. با این اوصاف جای تعجب ندارد اگر در آینده رشد قابل توجهی را شاهد باشیم؛ به خصوص که هدف این میم‌کوین تبدیل شدن به شناخته شده‌ترین و پر کاربرد‌ترین ارز دیجیتال در جهان است.

کارمزد خرید و فروش فلوکی اینو(صدتایی)

کارمزد معاملات خرید فلوکی اینو(صدتایی) در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول فلوکی اینو(صدتایی)

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال فلوکی اینو(صدتایی) به کیف پول، 100000 فلوکی اینو(صدتایی) می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

این ارز دیجیتال دارای حداکثر عرضه ۱۰ تریلیون است که ۳۰٪ آن‌ها در قرار‌داد هوشمند Burn Tokens قفل شده است.

برای فعال شدن سطح طلایی برای کاربران که در آن محدودیتی برای فعالیت وجود ندارد و می‌توان با ریال به خرید و فروش ارز دیجیتال پرداخت، باید مرحله احراز هویت تکمیل گردد.

تغییرات قیمت فلوکی اینو(صدتایی)

بیشترین قیمت

8,973irr

کمترین قیمت

9,618irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال فلوکی اینو(صدتایی)

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال فلوکی اینو(صدتایی) در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال فلوکی اینو(صدتایی) همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط فلوکی اینو(صدتایی) برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.