تنسور
تنسور(tnsr)

خرید و فروش تنسور با کم‌ترین کارمزد + چارت قیمت لحظه‌ای تنسور (TNSR)

آخرین قیمت به ریال

202,505IRR

آخرین قیمت به تتر

0.34USDT

تغییر قیمت

0 %
نمودار و تحلیل تنسور

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

تنسور

تنسور

بازارهای معاملاتی تنسور

 • تنسور

  تنسور

  (tnsr)

  202,505 irr

  0 %
 • تنسور/تتر

  تنسور/تتر

  (tnsr)

  4.6662 usdt

  0 %

معرفی ارز تنسور (tensor)

آشنایی با ارز تنسور

ارز تنسور یک پلتفرم جامع در شبکه سولانا است که از دو بخش اصلی بازارساز خودکار (AMM) و یک گردآورنده بازار NFT تشکیل شده است. این پلتفرم، NFTها را از ده بازار مختلف از جمله Magic Eden، Hadeswap، Elixir و چند بازار دیگر لیست کرده است. یکپارچه‌سازی AMM در پلتفرم ارز تنسور فرصت‌هایی را برای ایجاد ویژگی‌های خاص فراهم می‌کند که از این دست می‌توان به ایجاد بازار، نقدینگی فوری طرف فروش و ارائه پیشنهاد برای کل مجموعه اشاره کرد.

ارز دیجیتال TNSR توکن بومی اکوسیستم Tensor است و انتظار می‌رود که نقش حیاتی و مهمی در حاکمیت بازار تنسور ایفا کند. به عبارت دیگر، دارندگان توکن TNSR می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های کلیدی مربوط به آینده بازار Tensor، از جمله اضافه شدن ویژگی‌های جدید، مقدار کارمزدها و مسیر توسعه پلتفرم سهیم شوند و همچنین، از طریق رای‌گیری یا ارائه پیشنهادات، در تغییر و ارتقای ویژگی‌های فعلی و آینده پلتفرم Tensor مشارکت فعال داشته باشند.

مشخصات ارز تنسور
ویژگی‌ها توضیحات
نام ارز تنسور (Tensor)
نماد ارز TNSR
نوع ارز پلتفرم جامع، بازارگردان خودکار (AMM) و گردآورنده بازار NFT
شبکه سولانا
ارزش بازار ۱۰۸.۸ میلیون دلار
حجم معاملات ۷۰ میلیون دلار

تنسور چطور کار می‌کند؟

اکنون که می‌دانید ارز تنسور چیست، نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم تا درک کاملی نسبت به آن پیدا کنید. تصور کنید پلتفرمی وجود داشت که هم نیازهای سازندگان و هم نیازهای کلکسیونرها را در دنیای جذاب NFTهای سولانا برآورده می‌کرد. این دقیقا همان کاری است که Tensor انجام می‌دهد! در ادامه، نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم:

برای سازندگان:

 • تنسور را استودیوی شخصی NFT خود در نظر بگیرید. می‌توانید آثار خلق‌شده خود را آپلود کنید، به راحتی جزئیاتی مانند نام و توضیحات را ویرایش کنید و حتی اطلاعات ضرب (Mint) را تنظیم نمایید. همه این کارها در یک مکان انجام می‌شود! دیگر نیازی به جابه‌جایی بین پلتفرم‌های مختلف نخواهید داشت.
 • آماده‌اید تا مجموعه NFT خود را به دنیا معرفی کنید؟ لانچ‌پد داخلی Tensor این امر را به شکل کاملا روان و کارآمد ارائه می‌کند. به سادگی اثر هنری خود را آپلود کرده، شرایط را تعیین کنید و آماده شوید تا ببینید چه کسانی آثار خلق‌شده شما را خریداری می‌کنند.

برای کلکسیونرها:

 • بازاری پر از NFTهای سولانا را تصور کنید. تنسور آن‌ها را از پلتفرم‌های برتر مانند Magic Eden و Hadeswap جمع‌آوری و مجموعه‌ای عظیم برای کاوش در اختیار شما قرار می‌دهد. استخرهای نقدینگی عمیق تنسور تضمین می‌کنند که NFTهای مورد نظر خود را پیدا کنید.
 • به لطف به‌روزرسانی‌های لحظه‌ای، از جدیدترین ترندها و داغ‌ترین عرضه‌ها در دنیای پرجنب‌وجوش NFT عقب نمی‌مانید و دیگر هیچ فرصتی را در این بازار سریع از دست نخواهید داد.
 • تنسور فراتر از خرید و فروش معمولی عمل می‌کند. شما در این پلتفرم می‌توانید پیشنهادهایی را برای کل یک مجموعه ارائه دهید تا مجموعه رویایی خود را به چنگ آورید، از دکمه Sell now برای فروش سریع استفاده کنید و حتی با بازارگردانی برای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ‌تر در دنیای NFT را تجربه کسب کنید.
 • اگر احساس می کنید که یک طرفدار واقعی تنسور هستید، به مجموعه NFT انحصاری Tensorians بپیوندید که جامعه‌ای برای مجموعه داران پرشور درست مانند شما است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال Tensor

مغزهای متفکر پشت ارز دیجیتال Tensor توسعه‌دهندگان معمولی نیستند! در ادامه، آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

 • ریچارد (هم‌بنیان‌گذار): این نابغه نرم افزار، در پلتفرم سولانا تخصص دارد. ریچارد قبل از Tensor، مهارت‌های خود را در شرکت‌های غول فناوری مانند گوگل و Shopify تقویت کرده است.
 • ایلمول (CTO): به عنوان مدیر ارشد فناوری در تنسور فعالیت می‌کند و یک نابغه بلاک چین است. تجربه گسترده او در ساخت برنامه‌های کاربردی روی شبکه سولانا تضمین می‌کند که این پلتفرم به طور روان اجرا شود و ویژگی‌های پیشرفته‌ای را ارائه دهد.

کاربردهای ارز تنسور

در دنیای خرید و فروش رمز ارز، پروژه‌هایی که در دنیای واقعی کاربرد داشته باشند شانس بقاء دارند. ارز تنسور هم دقیقا یکی از آن‌هاست که کاربردهای زیر را ارائه می‌دهد:

 • حاکمیت: دارندگان ارز تنسور می‌توانند در مورد تغییرات این پلتفرم رای‌گیری کرده و پیشنهاد دهند.
 • کارمزدها: برای پرداخت کارمزدها در پلتفرم Tensor، مانند کارمزدهای معاملات و کارمزدهای ساخت بازار از TNSR استفاده می‌شود.
 • انعام: کاربران می‌توانند در ازای ارائه نقدینگی یا مشارکت در سایر فعالیت‌های مفید در پلتفرم Tensor، توکن TNSR کسب کنند.
 • خرید و فروش تنسور: با خرید تنسور یا فروش تنسور می‌توان از نوسانات قیمت تنسور برای کسب درآمد و سودآوری استفاده کرد. در نظر داشته باشید که برای خرید و فروش تنسور باید قیمت ارز تنسور را به خوبی تحلیل کنید و مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه را نیز مد نظر قرار دهید.

ویژگی‌های ارز دیجیتال TNSR

برجسته‌ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال TNSR به شرح زیر است:

 • ترکیبی از اولین AMM جهان و بازار NFT: ارز دیجیتال TNSR یک پلتفرم نوآورانه است که اولین بازارساز خودکار (AMM) را با یک بازار NFT ترکیب می‌کند. این امر به کاربران امکان می‌دهد تا به طور کارآمد و ایمن به طیف گسترده‌ای از NFTهای Solana دسترسی داشته باشند و آن‌ها را معامله کنند.
 • پیشنهادات آسان به کلکسیون‌ها: تنسور به شما این امکان را می‌دهد که با یک پیشنهاد، کلکسیون‌های کامل NFT را به دست آورید. این ویژگی برای کلکسیونرهایی که به دنبال تکمیل مجموعه‌های خود یا سرمایه‌گذاری در مجموعه‌های NFT با پتانسیل بالا هستند، ایده‌آل است.
 • نقدینگی فوری در سمت فروش: در پلتفرم ارز دیجیتال TNSR می‌توانید NFTهای خود را با دکمه Sell now به سرعت بفروشید.
 • انواع سفارش پیشرفته: این ویژگی به شما امکان می‌دهد کنترل بیشتری بر معاملات NFT خود داشته باشید.
 • کارمزدهای AMM قابل تنظیم: این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که پلتفرم AMM را با توجه به نیازهای خود طراحی و راه‌اندازی کنید.
 • کارمزدهای اجرای صفر: با این ویژگی از لیست کردن، پیشنهادات و انجام معاملات بدون کارمزد لذت ببرید (فقط Taker یا دریافت‌کننده باید ۱ درصد کارمزد بپردازد).
 • قدرت تجمیع: شما در پلتفرم تنسور می‌توانید NFTها را از پلتفرم های برتر جمع‌آوری کنید. این امر به شما امکان می‌دهد به طیف گسترده‌تری از NFTها دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به جابجایی بین پلتفرم‌های مختلف، بهترین قیمت‌ها را پیدا کنید.
 • امکان ساخت بازار: تنسور به شما این امکان را می‌دهد که با ارائه نقدینگی به پلتفرم، درآمد کسب کنید.
 • تصمیم‌گیری با داده‌های کافی: تنسور سایت معتبر و شناخته شده TradingView را ادغام کرده است. با این ویژگی می‌توانید از ابزارهای نمودارسازی و تجزیه و تحلیل قدرتمند TradingView برای تجزیه و تحلیل NFTها استفاده کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد معاملات NFT خود بگیرید.
 • سیستم رده‌بندی بر اساس نادر بودن: با این سیستم می‌توان NFTهای کمیاب و ارزشمند را به راحتی شناسایی کرد.

تعداد توکن‌های در گردش ارز دیجیتال TNSR

تعداد توکن‌های در گردش ارز دیجیتال TNSR یک میلیارد توکن است که به شکل زیر توزیع شده:

نحوه توزیع توکن‌های ارز تنسور
گروه میزان تخصیص
جامعه (دارندگان NFT و کاربران فعال پلتفرم Tensor) ۵۵ درصد
ایردراپ (مشوق برای کاربران اولیه) ۱۲.۵ درصد
خزانه‌داری جامعه (برای تامین مالی توسعه و ابتکارات آینده پلتفرم) ۱۲.۵ درصد
مشارکت‌کنندگان اصلی (بنیان‌گذاران و تیم اصلی) ۱۴ درصد
سرمایه‌گذاران و مشاوران (که به توسعه تنسور کمک کرده‌اند) ۳ درصد
ذخایر آینده، جمع‌آوری سرمایه و توسعه ۳ درصد

خرید و فروش تنسور

برای خرید و فروش تنسور می‌توانید از خدمات صرافی‌های معتبری نظیر Binance و KuCoin استفاده کنید. اما این صرافی‌ها اخیرا احراز هویت را اجباری کرده‌اند و به دلیل تحریم‌ها، مدارک کاربران ایرانی را هم قبول نمی‌کنند. برای رفع این مشکل و خرید و فروش تنسور با خیال راحت، می‌توانید به رمزینکس مراجعه کنید که یکی از معتبرترین و قابل اطمینان‌ترین صرافی‌های ایرانی است.

رمزینکس، با سال‌ها تجربه در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ثبت نام ۲ میلیون کاربر در طی مدت فعالیت خود، توانسته خودش را به عنوان یک مرجع امن و مطمئن برای خرید تنسور و فروش تنسور معرفی کند. چه قصد خرید و فروش تنسور را داشته باشید و چه بخواهید چارت قیمت تنسور را تحلیل کنید، می‌توانید از خدمات رمزینکس با خیال راحت استفاده کنید.

برای ثبت نام در رمزینکس و شروع فعالیت خود، فقط باید یک شماره تماس یا آدرس ایمیل داشته باشید تا از قابلیت خرید و فروش تنسور به صورت ریالی بهره‌مند شوید. احراز هویت در رمزینکس اجباری نیست. اما اگر بخواهید از امکان برداشت ارز دیجیتال و واریز ریال شناسه‌دار نیز بهره‌مند شوید، باید آن را انجام دهید که مراحل بسیار ساده و راحتی دارد و نتیجه آن در عرض کم‌تر از ۵ دقیقه به شما اطلاع داده می‌شود.

نگهداری ارز دیجیتال Tensor

هنگامی که برای خرید ارز دیجیتال Tensor اقدام کردید، باید یک محل امن و مطمئن برای نگهداری توکن‌های خود فراهم کنید. برای این منظور، سه گزینه پیش روی شما قرار دارد:

 • ولت سخت افزاری: دستگاه‌هایی شبیه به فلش مموری یا هارد دیسک هستند که برای ذخیره امن ارزهای دیجیتال شما طراحی شده‌اند. این کیف پول‌ها با ذخیره کلیدهای خصوصی به صورت آفلاین، حداکثر امنیت را برای دارایی‌های دیجیتال شما فراهم می‌کنند.
 • ولت نرم افزاری: تجربه کاربری روان و لذت‌بخش را به همراه دسترسی سریع و آسان به سرمایه‌هایتان را فراهم می‌کنند. این کیف پول‌ها به صورت افزونه مرورگر یا اپلیکیشن در دسترس قرار دارند که می‌توانید روی سیستم یا گوشی موبایل خود آن‌ها را نصب کنید. 
 • ولت رمزینکس: یک کیف پول نرم افزاری است که به صرافی ایرانی رمزینکس تعلق دارد کیف پول رمزینکس از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند، سرعت انتقال دارایی‌ها و ارزها در آن بسیار بالا است، ریسک مسدود شدن حساب به دلیل تحریم‌ها را ندارد و جزو امن‌ترین کیف پول‌های کریپتو محسوب می‌شود.

آینده تنسور

اگر تنسور بتواند به عنوان یک پلتفرم پیشرو برای معاملات NFT در Solana و سایر بلاک چین‌ها تثبیت شود، تقاضا برای توکن TNSR به طور قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت و قیمت تنسور نیز رشد خواهد کرد. تیم این پلتفرم نیز در آینده آن نقش کلیدی و مهمی ایفا می‌کنند.

آن‌ها می‌توانند با توسعه قابلیت‌های جدید و نوآورانه روی پلتفرم خود، مانند ابزارهای حاکمیت پیشرفته، راه حل‌های سازمانی، یا ادغام با سایر پلتفرم‌های بلاک چین جذابیت TNSR را برای کاربران و سرمایه‌گذاران افزایش دهند و مقدمات رشد قیمت ارز تنسور را فراهم نمایند.

کارمزد خرید و فروش تنسور

کارمزد معاملات خرید تنسور در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول تنسور

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال تنسور به کیف پول، 40 تنسور می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

تنسور (با نماد TNSR) یک ارز دیجیتال و پلتفرم مبتنی بر بلاک چین Solana است که روی معاملات NFT تمرکز دارد. این پلتفرم با ارائه بازار NFT منحصربه‌فرد و ساختار کارمزد نوآورانه، به دنبال ایجاد فضایی کارآمد، امن و جذاب برای کاربران است.

برای خرید ارز تنسور می‌توانید به صرافی‌های معتبر دنیا نظیر بایننس مراجعه کنید. اما رمزینکس هم امکان خرید و فروش تنسور را بدون چالش‌ها و دردسرهای صرافی‌های خارجی فراهم کرده است.

رمزینکس امکان خرید و فروش تنسور و بیش از ۲۳۰ ارز دیجیتال دیگر را به صورت ریالی فراهم می‌کند و ریسک مسدود شدن حساب به دلیل تحریم‌ها را هم ندارد.

رمزینکس یکی از باسابقه‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که کارنامه بسیار درخشانی دارد. اکثر پروژه‌های محبوب و پرطرفدار دنیا از جمله نات کوین همزمان با صرافی‌های معتبر خارجی در رمزینکس لیست شده‌اند و این صرافی برای نگهداری از دارایی‌های کاربران بیش از ۱۰ لایه حفاظتی به کار گرفته است تا بالاترین سطح امنیت را ارائه کند.

به هیچ وجه نمی‌توان پیش‌بینی کرد قیمت ارز تنسور تا یک سال یا حتی یک ماه بعد چقدر می‌شود. فقط می‌توان بر اساس شاخص‌ها و چارت قیمت تنسور، آن را تحلیل کرد و بر اساس این تحلیل تصمیم گرفت. البته که باز هم باید مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه را مد نظر قرار داد.