آلکمی پی(ach)

خرید و فروش آلکمی پی با کمترین کارمزد + قیمت لحظه ای آلکمی پی ACH

آخرین قیمت به ریال

16,779IRR

آخرین قیمت به تتر

0.03USDT

تغییر قیمت

0.58 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

آلکمی پی

بازارهای معاملاتی آلکمی پی

  • آلکمی پی

    (ach)

    16,779 irr

    0.58 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز آلکمی پی (alchemy pay)

ایجاد ارتباط بین سیستم‌های پرداخت سنتی و ارز دیجیتال، کاربردها و مزیت‌های متنوعی برای کاربران خواهد داشت. آلکمی پی پلتفرمی است که با تمرکز روی همین نیاز فعالیت کرده و پرداخت‌های فیات و ارز دیجیتال را در کنار هم به کاربران ارائه می‌کند. این سرویس با قابلیت‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، نیاز آن‌ها را برای یک پلتفرم جامع پرداخت با انواع ارز برطرف می‌کند. ارز دیجیتال ACH به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی پلتفرم، کاربردهای متنوعی دارد که تقاضا برای خرید آن را بالا می‌برد. ارز آلکمی پی در همکاری با برندهای شناخته شده دنیای فناوری مثل شاپیفای و بایننس، موفق به جذب کاربران قابل‌توجهی شده است و می‌توان آینده خوبی برای آن پیش‌بینی کرد.

آلکمی پی (Alchemy Pay) چیست؟

کاربران دنیای فناوری در سرتاسر جهان همیشه به دنبال راهکارهای پرداختی بوده‌اند که انتقال پول و پرداخت هزینه‌ها را با کمترین موانع ممکن کند. آلکمی پی با نام لاتین Alchemy Pay و ارز دیجیتال ACH یک راهکار متنوع و نوآورانه پرداختی است که فاصله بین ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال را از بین می‌برد. این پلتفرم تراکنش‌ها را تبدیل به فرایندهای ساده می‌کند که در نتیجه آن، کسب‌وکارها و کاربران امکان خرید و فروش را با انواع ارز پیدا می‌کنند. پلتفرم آلکمی پی در سال ۲۰۱۸ به بازار معرفی شد و هدف خود را آسان‌تر کردن پرداخت با ارزهای دیجیتال و شبیه کردن آن‌ها به ارزهای فیات عنوان کرده بود. ترکیب ارزهای فیات و دیجیتال در این پلتفرم باعث شد کاربران عادی زیادی به استفاده از سرویس‌های پرداخت کریپتو جذب شوند.

آشنایی با قابلیت‌های آلکمی پی

پلتفرم پرداختی آلکمی پی برای ارائه بهترین خدمات به کاربران، قابلیت‌های متنوعی را در سرویس خود پیاده‌سازی کرده است که آن را به یک گزینه مناسب برای همه کاربران و کسب‌وکارها تبدیل می‌کند. آلکمی پی از ۶۵ ارز دیجیتال و ۲۷ ارز فیات پشتیبانی می‌کند. درنتیجه پرداخت با آلکمی پی برای اغلب کاربران در سرتاسر جهان آسان خواهد بود. نکته دیگر اینکه کسب‌وکارها در همکاری با آلکمی پی از دریافت سریع فروش‌های خود مطمئن می‌شوند. به بیان دیگر، هزینه‌هایی که توسط کاربران پرداخت می‌شوند، بدون نیاز به شرکت‌های واسطه، مستقیما و سریع به حساب کسب‌وکارها واریز می‌شود.

از قابلیت‌های مهم دیگر آلکمی پی می‌توان به امنیت در زیرساخت شبکه آن اشاره کرد. استانداردهای امنیتی که در Alchemy Pay پیاده شده‌اند، بسیار سخت‌گیرانه هستند. آزمایش‌های امنیتی متعددی هم روی این پروژه انجام شده و سطح بالای امنیتی آن را تایید می‌کند. همچنین کسب‌وکارها به آسانی و بدون نیاز به فرایندهای فنی خاص، امکان یکپارچه کردن سرویس‌های آلکمی پی را با ساختار پرداختی کنونی خود پیدا می‌کنند.

برای از بین بردن فاصله بین سیستم‌های پرداخت ارز فیات و دیجیتال، آلکمی پی امکانات قابل‌توجهی را به کسب‌وکارها می‌دهد. همان‌طور که گفته شد، با پذیرفتن آلکمی پی به‌عنوان یک راهکار پرداخت، کسب‌وکارها امکان دریافت پول هم به صورت ارز دیجیتال و هم فیات را پیدا می‌کنند. آن‌ها می‌توانند تبدیل ارزها به هم را به‌صورت خودکار و سریع از طریق پلتفرم آلکمی پی انجام دهند. درنتیجه تنها ارز دریافتی را مشخص کرده و به محض واریز مشتری،‌ مبلغ دریافتی را به ارز مورد نظر خودشان تبدیل می‌کنند.

آلکمی پی چطور کار می‌کند؟

فرایندی که آلکمی پی برای دریافت پول به کسب‌وکارها ارائه می‌کند، بسیار ساده و سریع است. این سرویس یک درگاه پرداخت (Gateway) به کسب‌وکارها می‌دهد که فرایند دریافت و تبدیل کردن ارزها را آسان می‌کند. فرایند دریافت و تبدیل کردن پول هم بسیار ساده است.

وقتی مشتری قصد پرداخت با ارز دیجیتال در آلکمی پی داشته باشد، ابتدا ارز دیجیتال خود را از بین فهرست ارزهای قابل پشتیبانی انتخاب می‌کند. سپس آلکمی پی یک آدرس اختصاصی برای این خرید در اختیار مشتری قرار می‌دهد. این آدرس به‌صورت متن یا QR به کاربر نمایش می‌دهد. کاربران با اسکن کردن QR یا کپی کردن آدرس در کیف پول ارز دیجیتال خود، هزینه خرید را پرداخت می‌کنند. در مرحله بعدی، پرداخت توسط آلکمی پی تایید شده و یک پیام برای فروشنده ارسال می‌شود.

بعد از دریافت پول از مشتری، فرایند تسویه حساب هم توسط آلکمی پی انجام می‌شود. کسب‌وکارها می‌توانند این فرایند را به‌صورت خودکار یا دستی از داشبورد Alchemy Pay مدیریت کنند. بعد از درخواست تسویه، فرایند تبدیل ارزها به هم انجام می‌شود. آلکمی پی با تکیه بر استخرهای نقدینگی در اختیار خود، تبدیل ارزها به هم را به سرعت برای کسب‌وکارها انجام می‌دهد. در مرحله آخر هم هزینه دریافت شده به‌صورت ارز مورد نظر کسب‌وکار به آن واریز می‌شود.

آشنایی با شرکای تجاری مهم آلکمی پی

همان‌طور که گفته شد، شراکت با کسب‌وکارها و سازمان‌های شناخته شده، امکان دسترسی به کاربران و کسب‌وکارهای بیشتر را به آلکمی پی می‌دهد. این شرکا با تکیه بر فرایندهای تسویه‌ای با همکاری سرویس‌های بزرگی مثل Mastercard, PayPal و Visa در آلکمی پی، فرایند پرداخت را برای کاربران خود آسان می‌کنند.

یکی از شرکای تجاری آلکمی پی، سرویس فروشگاه ساز شاپیفای (Shopify) است که به‌عنوان یکی از رهبران بازار تجارت الکترونیک شناخته می‌شود. این پلتفرم به کسب‌وکارهای فعال امکان دریافت هزینه به‌صورت ارز دیجیتال را ازطریق درگاه پرداخت آلکمی پی می‌دهد.

همکاری آلکمی پی با شاپیفای برای هر دو پلتفرم مزیت‌های زیادی دارد. شاپیفای با قبول ارز دیجیتال به‌عنوان یک روش پرداخت، امکان جذب کاربران علاقه‌مند به دنیای کریپتو را به مشتریان خود می‌دهد. آلکمی پی هم به پایگاه عظیم مشتریان شاپیفای دسترسی پیدا می‌کند که فرصت رشد و افزایش محبوبیت آن را چند برابر خواهد کرد.

بایننس شریک تجاری بزرگ دیگر آلکمی پی است. بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان با پیاده‌سازی درگاه پرداخت آلکمی پی به کاربران امکان می‌دهد که پرداخت با ارز فیات و ورود به دنیای کریپتو را به آسانی انجام دهند. همچنین آلکمی پی فرصت بیشتری برای جذب کاربران جدید به پلتفرم خود پیدا می‌کند.

آلکمی پی چه برنامه‌ای برای آینده دارد؟

تعداد کاربران و کسب‌وکارهایی که روزانه از سرویس آلکمی پی برای پرداخت‌های فیات و کریپتو استفاده می‌کنند، روز به روز بیشتر می‌شود. این پلتفرم برای پیشرفت هرچه بیشتر،‌ برنامه‌هایی برای آینده دارد که اغلب آن‌ها روی گسترش بازار هدف متمرکز شده‌اند. افزایش تعداد کسب‌وکارهای طرف قرارداد و پشتیبانی از کاربران در مناطق بیشتری از جهان، از برنامه‌های اصلی Alchemy Pay هستند. از لحاظ فنی هم اضافه کردن ارزهای دیجیتال و فیات جدید و همچنین بهبود تجربه کاربری را می‌توان از اهداف مهم تیم توسعه آلکمی پی دانست.

باتوجه به برنامه‌های توسعه‌ای و همچنین گسترش شرکای تجاری آلکمی پی، می‌توان به افزایش تقاضا برای توکن این پلتفرم یعنی ارز دیجیتال ACH امیدوار بود. خرید آلکمی پی برای اغلب کاربران این پلتفرم قدم اول برای استفاده از سرویس‌ها است. به همین دلیل افزایش تقاضا احتمالا در بلندمدت روی قیمت ارز دیجیتال ACH هم تاثیر خواهد داشت.

ارز دیجیتال ACH چیست؟

تقریبا همه پلتفرم‌های خدمات مالی برای مدیریت فرایند انتقال ارزش به یک ارز دیجیتال نیاز دارند. ارز دیجیتال ACH ارز دیجیتال اصلی و کاربردی پلتفرم آلکمی پی است. خرید آلکمی پی برای برخی از فعالیت‌ها در این پلتفرم الزامی است. به‌عنوان مثال کارمزد تراکنش‌ها در آلکمی پی با ارز دیجیتال ACH پرداخت می‌شود.

یکی از دلایلی که خرید ارز دیجیتال ACH و هولد کردن آن را توجیه می‌کند، مزیت‌های اضافه‌ای است که به هولدرها داده می‌شود. افرادی که ارز آلکمی پی را هولد می‌کنند، بسته به تعداد توکن‌های هولد شده امکان دسترسی به سرویس‌های CeFi و DeFi پلتفرم را پیدا می‌کنند. همچنین آن‌ها از تخفیف در پرداخت کارمزدها هم بهره‌مند می‌شوند.

از کاربردهای دیگر ارز دیجیتال ACH می‌توان به پاداش‌‌هایی اشاره کرد که در اکوسیستم به کاربران پرداخت می‌شوند. کاربران با انجام فرایندهای پرداخت، دعوت از دوستان و استفاده از سرویس‌های دیفای در آلکمی، ارز دیجیتال ACH را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند. همچنین ارز دیجیتال ACH به‌عنوان ارز حاکمیتی هم شناخته می‌شود که امکان مشارکت در رای‌گیری‌های اکوسیستم را به هولدرها می‌دهد.

تیم توسعه‌دهنده آلکمی، حداکثر میزان توزیع ارز دیجیتال ACH را ۱۰ میلیارد توکن طراحی کرده است. این سقف عرضه اگرچه تاثیر زیادی روی قیمت آلکمی پی ندارد، اما زیرساخت فرایندی برای مدیریت توکن‌های در گردش را مشخص می‌کند.

از کجا ارز آلکمی پی (ACH) بخریم؟

ارز دیجیتال آلکمی پی با نماد ACH در صرافی‌های متعدد بین‌المللی فروخته می‌شود. با پرداخت انواع ارز دیجیتال می‌توانید این توکن را بخرید. البته در کار با صرافی‌های بین‌المللی باید ریسک‌ها و محدودیت‌های تحریم و KYC را در نظر داشته باشید. 

برای خرید ارز ACH در ایران با پرداخت ریال از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را می‌توان با کمترین کارمزد خرید و فروش کرد. رمزینکس امکان خرید ارز دیجیتال ACH با ریال را هم فراهم کرده است که در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس باید ثبت‌نام و احراز هویت کنید. این فرایند در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود. بعد از آن می‌توانید با کارت‌های عضو شبکه شتاب، ارز دیجیتال مورد نظر خود را با پرداخت ریال یا ارسال ارز دیجیتال از کیف پول به صرافی رمزینکس، خرید و فروش کنید.

برای ثبت‌نام در رمزینکس تنها به یک شماره موبایل یا ایمیل نیاز دارید. بعد از ثبت‌نام باید شماره موبایل یا ایمیل خود را تایید کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید. از اینجا می‌توانید احراز هویت کنید.

برای احراز هویت در رمزینکس هم فقط باید مدارک هویتی خود را در پروفایل کاربری بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری، هویت شما در سریع‌ترین زمان تایید می‌شود. از اینجا به بعد می‌توانید به راحتی صدها ارز دیجیتال را در رمزینکس خرید و فروش کنید.

کارمزد خرید و فروش آلکمی پی

کارمزد معاملات خرید آلکمی پی در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول آلکمی پی

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال آلکمی پی به کیف پول، 1000000 آلکمی پی می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

آلکمی پی یک پلتفرم پرداخت ارزی است که امکان پرداخت با انواع ارز فیات و ارز دیجیتال را به کاربران می‌دهد.

آلکمی پی یک درگاه پرداخت در اختیار کسب‌وکارها می‌گذارد که پس از پرداخت ارز دیجیتال یا فیات توسط کاربران، آن را به ارز مورد نظر کسب‌وکار تبدیل می‌کند.

آلکمی پی از ۶۵ ارز دیجیتال و ۲۷ ارز فیات پشتیبانی می‌کند. درنتیجه پرداخت با آلکمی پی برای اغلب کاربران در سرتاسر جهان آسان خواهد بود.

ارز دیجیتال ACH ارز دیجیتال یا همان توکن اصلی پلتفرم آلکمی پی است که برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، پاداش به کاربران و مشارکت در سیستم حاکمیت استفاده می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال ACH از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی می‌توانید صدها ارز دیجیتال را با کارمزد پایین معامله کنید.

تغییرات قیمت آلکمی پی

بیشترین قیمت

16,683irr

کمترین قیمت

16,919irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال آلکمی پی

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال آلکمی پی در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال آلکمی پی همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط آلکمی پی برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.