بوک آف میم
بوک آف میم(bome)

خرید و فروش بوک آف میم با کمترین کارمزد + قیمت لحظه‌ای بوک آف میم (BOME)

آخرین قیمت به ریال

4,557IRR

آخرین قیمت به تتر

0.0078USDT

تغییر قیمت

4.23 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

بوک آف میم

بوک آف میم

بازارهای معاملاتی بوک آف میم

 • بوک آف میم

  بوک آف میم

  (bome)

  4,557 irr

  4.23 %
  arrow_drop_up
 • بوک آف میم/تتر

  بوک آف میم/تتر

  (bome)

  0.0083 usdt

  0 %

معرفی ارز بوک آف میم (book of meme)

دنیای ارزهای دیجیتال، دائما در حال گسترش و تحولات جدید است و این امر، باعث می‌شود تا پروژه‌های نوآورانه‌ای نظیر ارز بوک آف میم (با نماد BOME) به وجود بیاید. پروژه ارز دیجیتال Book of MEME با معرفی یک پلتفرم سرگرم‌کننده، تعاملی و جذاب، فضای منحصر‌به‌فردی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. در ادامه، نحوه خرید و فروش بوک آف میم و قیمت لحظه‌ای آن را می‌توانید مشاهده کنید.

آشنایی با بوک آف میم

نماد ارز ارز بوک آف میم و صرافی رمزینکس

ارز بوک آف میم یک پروژه نوآورانه بر بستر شبکه سولانا است که به عنوان زیرساختی برای ذخیره‌سازی و مدیریت میم کوین‌ها عمل می‌کند. این پروژه با ایجاد فضای غیرمتمرکز و جذاب، تجربه جدیدی را برای کاربران در دنیای میم کوین‌ها و NFTها رقم زده و ابعاد جدیدی به خلق میم و مشارکت جامعه اضافه کرده است.

ارز دیجیتال BOME با هدف ایجاد یک راه‌حل دائمی برای ذخیره‌سازی میم کوین‌ها طراحی شده است. این پروژه برای ذخیره‌سازی داده‌ها از فناوری‌های مختلفی از جمله Arweave و سیستم InterPlanetary File (یا IPFS) استفاده کرده و خودش را به عنوان یک پلتفرم اجتماعی برای ذخیره‌سازی زنجیره‌ای متقابل معرفی می‌کند.

مشخصات ارز دیجیتال بوک آف میم
ویژگی‌ها توضیحات
نام ارز بوک آف میم
نماد ارز BOME
نوع ارز میم کوین
شبکه سولانا
ارزش بازار ۴۶۵ میلیون دلار
حجم معاملات روزانه ۲۲۹ میلیون دلار

ریشه ارز بوک آف میم

ارز بوک آف میم با الهام از تمایل به ایجاد تغییر و تحولات بزرگ در فرهنگ میم کوین در دنیای غیرمتمرکز بلاک چین شکل گرفته است. این پروژه قصد دارد با استفاده از فناوری بلاک چین، به فرهنگ میم جان تازه‌ای ببخشد و آن را وارد دنیای جدیدی کند. این پروژه با هدف ارائه یک تجربه بهینه وب ۳ به کاربران، یک پلتفرم امن و روان برای تبادل ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.

پروژه BOME کار خود را از مارس ۲۰۲۴ شروع کرده و مدت کوتاهی پس از عرضه توکن آن، رشد ۳۰۰۰ درصدی را تجربه کرده است! ارز دیجیتال BOME توسط شخصی به اسم Darkfarms به وجود آمده که خالق شخصیت هنری پپه (Pepe) هم هست. به این ترتیب، نه تنها روی جنبه‌های مالی ارزهای دیجیتال تمرکز دارد، بلکه جنبه‌های خلاقانه و اجتماعی کریپتو را نیز مد نظر قرار داده است.

ارز دیجیتال BOME چطور کار می‌کند؟

ارز بوک آف میم به عنوان یک پروژه تجربی شناخته می‌شود که هدف آن ثبت و ضبط دائمی تک تکِ میم‌ها روی بلاک چین است تا بدین ترتیب، فرهنگ همیشه در حال تحول میم‌ها را جاودانه کند. Darkfarms، خالق پروژه مبتکرانه ارز دیجیتال BOME، در رابطه با آن چنین توضیح می‌دهد که:

هدف بوک آف میم ایجاد بعد جدیدی از رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز و تبدیل میم‌ها به پدیده‌ای غیرقابل توقف است.

کاربردهای بوک آف میم

لوگوی ارز دیجیتال BOME با پس زمینه نمودارهای قیمتی و نماد صرافی دیجیتال رمزینکس

در دنیایی که خرید و فروش ارز دیجیتال بسیار رونق پیدا کرده، ارز دیجیتال BOME نیز از طریق فرآیندی به نام استیکینگ NFTهای مجموعه میمون خسته (Bored Ape Yacht Club) تولید می‌شود. این رویکرد منحصربه‌فرد، باعث استحکام پایه‌ها و بنای این پروژه می‌شود و آن را عمیقا با دنیای NFTها ادغام می‌کند. با توجه به این امر، می‌توان گفت کاربردهای بوک آف میم به شرح زیر است:

 • ابزار اصلی مبادله: ارز دیجیتال BOME ارز رایج درون پلتفرم Book of MEME است و کاربران برای انجام انواع تراکنش‌ها مانند خرید و فروش کالا و خدمات، پرداخت هزینه‌های کارمزد و شرکت در حراجی‌ها به آن نیاز دارند. این امر، باعث رشد خرید بوک آف میم هم می‌شود.
 • حکمرانی: دارندگان ارز بوک آف میم می‌توانند در فرآیند تصمیم‌گیری‌های مربوط به پروژه شرکت کنند و در مورد مسائل مختلف مانند توسعه پلتفرم، نحوه استفاده از خزانه‌داری و آینده پروژه رای بدهند. به این ترتیب، قیمت بوک آف میم به تعادل می‌رسد.
 • دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد: کاربران با استیکینگ توکن‌های BOME خود به نسخه‌های اولیه محصولات جدید، تخفیف در کارمزدها و دسترسی به حراج‌های خصوصی دسترسی پیدا می‌کنند.
 • جوایز و پاداش‌ها: در ازای مشارکت در فعالیت‌های مختلف پلتفرم بوک آف میم مانند ایجاد محتوا، معامله و تبلیغات‌، به عنوان پاداش به کاربران توکن BOME داده می‌شود.
 • پرداخت هزینه‌ها: هزینه‌های مختلف در پلتفرم بوک آف میم مانند کارمزد تراکنش‌ها، هزینه‌های تبلیغات و عضویت با ارز دیجیتال BOME قابل پرداخت است.
 • انعام دهی: با توکن BOME می‌توانید به تولیدکنندگان محتوا و ارائه‌دهندگان خدمات در پلتفرم Book of MEME انعام بدهید.

ویژگی‌های ارز دیجیتال Book of MEME

ویژگی‌های ارز دیجیتال Book of MEME که آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز کرده، به شرح زیر است:

 • تمرکز روی NFTها: بوک آف میم اولین میم کوینی است که به طور خاص روی NFTها تمرکز دارد. این پروژه برای ذخیره‌سازی میم‌ها به طور دائمی و ایجاد یک کتابخانه جامع، از NFTها استفاده می‌کند.
 • استفاده از فناوری‌های نوآورانه: فناوری‌های نوآورانه‌ای مانند بلاک چین سولانا، Arweave و IPFS برای ارائه سرعت بالا، کارمزدهای پایین و ذخیره‌سازی امن در این پروژه به کار برده شده است.
 • حاکمیت غیرمتمرکز: دارندگان توکن BOME می‌توانند در فرآیند تصمیم‌گیری‌های پروژه شرکت کنند. در واقع، رای آن‌ها در آینده این پروژه و حتی میزان فروش بوک آف میم تاثیرگذار است.
 • کاربردهای متنوع: با وجود اینکه میم کوین‌ها معمولا هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند، اما BOME فراتر از یک ابزار ساده برای تراکنش‌های مالی عمل می‌کند و برای دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد، جوایز و پاداش‌ها، پرداخت هزینه‌ها و موارد متعدد دیگر کاربرد دارد.
 • جامعه قوی: کاربرانی که از بوک آف میم حمایت می‌کنند، بسیار پرتعداد و باانگیزه هستند. این جامعه حمایتگر، قطعا در رشد قیمت ارز بوک آف میم و افزایش میزان خرید و فروش بوک آف میم تاثیر دارد.
 • پتانسیل رشد بالا: بوک آف میم یکی از پروژه‌های ارز دیجیتال است که پتانسیل رشد زیادی دارد. در واقع، احتمال رشد قیمت بوک آف میم بسیار بالا است.

تعداد توکن‌های در گردش ارز دیجیتال BOME

قورباغه ارز دیجیتال Book of MEME و نماد صرافی رمزینکس

حداکثر عرضه ارز دیجیتال BOME دقیقا ۶۹ میلیارد و ۴۲۰ توکن است که به شکل زیر توزیع شده:

 • ۵۰ درصد از توکن‌ها قبل از راه‌اندازی پروژه به فروش رفته‌اند.
 • ۲۰ درصد از توکن‌ها برای صندوق جامعه در نظر گرفته شده که سه ماه پس از راه‌اندازی پروژه قابل دسترسی خواهد بود.
 • ۳۰ درصد از توکن‌ها برای تامین نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز اختصاص داده شده است.

نحوه پیش‌فروش این توکن به این صورت بود که افراد باید به میزان مورد نظر خود توکن SOL را به آدرس مشخصی که در سایت بوک آف میم اعلام شده بود ارسال می‌کردند تا در ازای آن BOME دریافت کنند. 

برخلاف بسیاری از پیش‌فروش‌های دیگر، قیمت ثابتی وجود نداشت و میزان تخصیص توکن برای هر مشارکت‌کننده، بر اساس درصد SOL فرستاده‌شده توسط آن‌ها تعیین می‌شد. Darkfarms انتظار داشت که حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ توکن SOL به فروش برسد، اما نتیجه پیش‌فروش، بسیار فراتر از انتظاراتش پیش رفت.

خرید و فروش بوک آف میم

اگر قصد خرید بوک آف میم یا فروش بوک آف میم دارید، باید از خدمات صرافی‌های غیرمتمرکز نظیر Uniswap استفاده کنید یا به صرافی‌های متمرکز خارجی از جمله Crypto.com مراجعه نمایید. اما یک خبر خوب برای شما داریم! می‌توانید بدون دردسرهای ناشی از تحریم یا چالش‌های فعالیت در صرافی‌های غیرمتمرکز، خرید و فروش بوک آف میم را به صورت ریالی هم انجام دهید.

در حال حاضر این امکان در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس فراهم شده است. رمزینکس، یک صرافی معتبر ایرانی است که سابقه طولانی و درخشانی در عرصه کریپتو دارد و به شما اجازه می‌دهد تا ضمن اطلاع از قیمت بوک آف میم به طور لحظه‌ای، به راحتی با کارت بانکی خود در ایران، خرید بوک آف میم یا فروش بوک آف میم را انجام دهید. پس دیگر لازم نیست نگران احراز هویت در صرافی‌های خارجی یا مسدود شدن حساب خود باشید.

برای بهره‌مندی از امکان خرید و فروش بوک آف میم و بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال دیگر در رمزینکس، فقط باید با یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل برای ثبت نام در رمزینکس اقدام کنید. برای خرید و فروش بوک آف میم و سایر ارزهای دیجیتال، همین کفایت می‌کند. اما برای استفاده از برداشت ارز دیجیتال و واریز ریال شناسه‌دار، باید برای احراز هویت در رمزینکس هم اقدام کنید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به لیست لحظه ای ارزهای دیجیتال در رمزینکس همین حالا قمیت اتریوم، بوک آف میم، ارز بیکری، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را ببینید.

نگهداری ارز بوک آف میم

پس از اینکه اقدام به خرید بوک آف میم کردید، باید یک فضای امن و مطمئن داشته باشید تا توکن‌های خود را در آنجا نگه دارید. برای نگهداری ارز بوک آف میم، دو گزینه دارید:

 • استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری
 • استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری

کیف پول‌های نرم افزاری را می‌توانید به صورت اپلیکیشن موبایل یا افزونه مرورگر روی گوشی موبایل یا سیستم دسکتاپ خود نصب کرده و به راحتی هر زمانی که خواستید، به دارایی‌های خود دسترسی داشته باشید. نمونه‌ای از این کیف پول‌ها شامل MetaMask، Trust Wallet و Coinbase Wallet می‌شود.

کیف پول‌های سخت افزاری امنیت بالاتری دارند، اما دسترسی به دارایی‌ها در آن‌ها کمی دشوارتر است. چرا که شبیه فلش مموری یا هارد دیسک هستند که باید به سیستم کامپیوتر وصل شوند. برخی از نمونه‌های آن‌ها نیز شامل Ledger Nano S؛ Trezor Model T و KeepKey می‌شود.

آینده ارز دیجیتال Book of MEME

اینکه آینده ارز دیجیتال Book of MEME چه خواهد شد، به هیچ وجه مشخص نیست. با این حال، با بررسی عوامل مختلف می‌توان احتمالات را تا حدی سنجش کرد. در مورد ارز دیجیتال بوک آف میم (BOME) عوامل مثبتی وجود دارد که می‌تواند نشان‌دهنده آینده روشن برای این پروژه باشد. یکی از این عوامل امیدوارکننده، وجود یک تیم قدرتمند و باتجربه است که از افراد باسابقه و متخصص در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال تشکیل شده.

علاوه‌براین، بوک آف میم جامعه کاربران بزرگ و فعالی دارد که به رشد و توسعه این پروژه کمک می‌کنند. نباید این نکته را هم نادیده گرفت که مواردی هم وجود دارد که می‌تواند بر آینده این پروژه تاثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال، ماهیت بازار رمز ارزها به گونه‌ای است که نوسانات زیادی دارد و این باعث عدم قطعیت در مورد قیمت بوک آف میم و تمام پروژه‌های ارز دیجیتال دیگر می‌شود. هر چقدر هم که تحلیل دقیقی صورت گرفته باشد، نمی‌توان جلوی نوسانات بازار را گرفت.

کارمزد خرید و فروش بوک آف میم

کارمزد معاملات خرید بوک آف میم در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول بوک آف میم

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بوک آف میم به کیف پول، 40 بوک آف میم می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

ارز دیجیتال بوک آف میم (BOME) یک میم‌کوین است که بر بستر بلاک‌چین سولانا اجرا می‌شود. این پروژه از Arweave و IPFS به عنوان فناوری ذخیره‌سازی اصلی خود استفاده می‌کند.

بله، هدف بوک آف میم ایجاد یک کتابخانه دائمی برای ذخیره‌سازی میم‌کوین‌ها با استفاده از فناوری‌های Arweave و IPFS است. این پروژه همچنین به عنوان یک پلتفرم اجتماعی برای ذخیره‌سازی زنجیره‌ای عمل می‌کند و ابزارهایی برای ایجاد و اشتراک‌گذاری میم ارائه می‌دهد.

به طور کلی، میم کوین‌ها بسیار پرریسک هستند و معمولا نوسانات بیشتری هم نسبت به پروژه‌های دیگر دارند. اما بوک آف میم، یکی از پروژه‌هایی است که با توجه به اهداف و برنامه‌ها و تیم قوی خود، آینده امیدوارکننده‌ای دارد. در نهایت، هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست و تصمیم در این رابطه به ریسک‌پذیری شما بستگی دارد.

خرید ارز دیجیتال BOME بهترین راه سرمایه‌گذاری در بوک آف میم است. برای خرید بوک آف میم به صورت ریالی می‌توانید به صرافی ایرانی رمزینکس مراجعه کنید.

کارمزد معاملات در رمزینکس به عوامل مختلفی از جمله Maker یا Taker بودن و حجم معاملات در ۳۰ روز اخیر بستگی دارد. به طور کلی، این کارمزد بین ۰.۰۷ تا ۰.۲ درصد از ارزش کل معامله متغیر است.

رمزینکس یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران است که با بیش از ۱۰ لایه حفاظتی از سرمایه کاربران خود محفاظت می‌کند و بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف برای خرید و فروش ارائه می‌کند.