یونتوس
یونتوس(juv)

خرید و فروش فن توکن یوونتوس JUV + قیمت لحظه ای

آخرین قیمت به ریال

1,440,001IRR

آخرین قیمت به تتر

2.43USDT

تغییر قیمت

0 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

یونتوس

یونتوس

بازارهای معاملاتی یونتوس

 • یونتوس

  یونتوس

  (juv)

  1,440,001 irr

  0 %

معرفی ارز یونتوس (juventus)

معرفی فن توکن یوونتوس 

اگر از طرفداران تیم‌های ورزشی باشید، حتما نام توکن‌های هواداری به گوش‌تان خورده است. این توکن‌ها به هواداران تیم‌های مختلف، امکان مشارکت و تعامل با تیم، لیگ یا باشگاه مورد نظرشان را می‌دهند. به لطف فن توکن‌ها، این شرایط برای افراد فراهم شده است که تجربیاتی در رابطه با رویداد‌های مختلف تیم، ملاقات با بازیکنان و.. را داشته باشند. در همین راستا چیلیز بستر مبتنی بر بلاک‌چینی است که به تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی امکان ایجاد توکن‌های هواداری را می‌دهد. 

حال در نتیجه همکاری چیلیز با باشگاه فوتبال ایتالیایی یوونتوس است، توکن هواداری این باشگاه به نام JUV ایجاد شده است. این فن توکن به هواداران باشگاه یوونتوس امکان مشارکت در فرآیند‌های تصمیم‌گیری مربوط به باشگاه را می‌دهد. 

یوونتوس از‌جمله ارز‌های دیجیتالی است که در چند سال اخیر توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. هدف از ایجاد آن، ارائه شبکه پرداخت غیر‌متمرکزی است که توسط هیچ نهاد مرکزی کنترل نمی‌شود. JUV مبتنی بر فناوری بلاک‌چین بوده و به همین خاطر امکان انجام تراکنش‌های امن و شفاف را بین کاربران ایجاد می‌کند؛ در‌واقع از آنجایی‌که تمامی تراکنش‌ها در یک دفتر کل غیر‌متمرکز ثبت می‌شوند، عملا هک کردن آن غیر‌ممکن است.

این توکن بر شبکه اتریوم ساخته شده و نوعی توکن ERC-20 محسوب می‌شود و یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های آن این است که به کاربران امکان تعامل مستقیم با تیم محبوب‌شان را می‌دهد. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق انجمن‌ها و اتاق‌های گفتگو با سایر طرفداران نیز در ارتباط باشند. 

علاوه بر افزایش تعامل هواداران، از طریق این توکن‌ها جریان درآمدی اضافه‌ای برای باشگاه فراهم شده است. این درآمد می‌تواند مجددا صرف فعالیت‌های باشگاه مانند ارتقای استادیوم و سایر ابتکارات به نفع تیم و هواداران، شود.

تاریخچه قیمت یوونتوس 

فن توکن یوونتوس توسط یکی از موفق‌ترین باشگا‌ه‌های فوتبال ایتالیا به نام یوونتوس ایجاد شد. اگر بخواهیم نگاهی به پیشینه این باشگاه بیا‌ندازیم باید بگوییم که در سال ۱۹۸۷ گروهی از دانشجویان جوان که عاشق فوتبال بودند، باشگاه یوونتوس را تاسیس کردند. در آن زمان فوتبال در ایتالیا از محبوبیت بالایی برخوردار نبود؛ به همین خاطر موسسان این باشگاه، برای جذب بازیکنان و معرفی خود، بسیار تلاش کردند. در نتیجه تلاش‌های انجام شده، یوونتوس توانست به یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال اروپا تبدیل شود. 

در سال ۲۰۱۹ برای ایجاد ارتباطی عمیق‌تر میان باشگاه و طرفداران، توکن هواداری آن شکل گرفت. به این وسیله هواداران می‌توانند به محتواهای انحصاری دسترسی داشته باشند و در رابطه با آینده این باشگاه نظر و رای خود را اعلام کنند. 

Andrea Della Valle و Daniele Podini کسانی هستند که فرصت را برای شکل‌گیری توکن‌ هواداری یوونتوس مناسب دیدند و آن را ایجاد کردند. این دو شخص برای توسعه و اطمینان از برآورده سازی انتظارات و نیاز‌های هواداران، به طور مستقیم با یوونتوس همکاری کردند. 

توکن‌ هواداری JUV از زمان راه‌اندازی تا‌کنون توانسته موفقیت‌های بزرگی به دست‌ آورد و در حال حاضر در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال سراسر جهان، مورد معامله قرار می‌گیرد.

کاربرد های فن توکن یوونتوس 

تا اینجا متوجه شدیم که این توکن مزایای مختلفی را در اختیار هواداران این تیم قرار می‌دهد و قیمت یوونتوس رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین کاربرد‌های این ارز دیجیتال اشاره می‌کنیم.

 • حق رای: ارائه حق رای برای تصمیم‌های مهم باشگاه، یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های توکن هواداری یوونتوس است. این موارد می‌تواند شامل انتخاب بازیکن برتر مسابقه، طراحی پیراهن تیم و.. باشد. 
 • خرید کالاهای انحصاری: یکی دیگر از مزیت‌های در اختیار داشتن توکن JUV، امکان خرید کالاهایی است که برای سایرین امکان‌پذیر نیست.
 • تجارب VIP: دارندگان این توکن می‌توانند تجربیات VIP منحصر به فردی را تجربه کنند. تجربیاتی مانند ملاقات با بازیکنان، شرکت در جلسات تمرینی، سفر با تیم و….
 • تسویه فوری تراکنش‌ها: از‌جمله مزیت‌های این توکن هواداری، امکان تسویه فوری تراکنش‌ها است. بر‌خلاف روش‌‌های پرداخت سنتی که پردازش در آن‌ها ممکن است چندین روز یا هفته طول بکشد، تراکنش‌های JUV در عرض چند ثانیه تکمیل می‌گردند.

خرید و فروش فن توکن یوونتوس در صرافی رمزینکس 

تا اینجا متوجه شدیم که توکن‌ JUV در بسیاری از صرافی‌های معتبر سراسر جهان مورد معامله قرار می‌گیرند. در حال حاضر نیز یکی از راه‌های مناسب که کاربران ایرانی می‌توانند برای خرید این توکن در نظر بگیرند، استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی مانند رمزینکس است. قیمت ارز یوونتوس در این صرافی بسیار مناسب بوده و با کارمزد کم در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته است.

قدم اول برای شروع فعالیت، ثبت نام و احراز هویت در سایت است. پس از کامل شدن این مرحله کاربران می‌توانند به طور نا‌محدود به فعالیت بپردازند. این صرافی روش‌های مختلفی را برای خرید ارز یوونتوس در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

 • سفارش بازار: با خرید فن توکن یوونتوس به روش سفارش بازار، سفارش کاربر با قیمت به روز و با سرعت بالایی انجام می‌شود. 
 • سفارش محدود: در روش سفارش محدود، زمانی که قیمت سفارش خرید کاربر با قیمت سفارش فروش کاربران دیگر تطابق داشته باشد، خرید ارز یوونتوس انجام می‌شود.
 • روش OCO: در خرید فن توکن یوونتوس به روش OCO امکان ثبت همزمان دو نوع سفارش محدود و حد زیان وجود دارد. با تکمیل شدن یکی از این دو سفارش، دیگری به طور خودکار لغو می‌گردد.
 • حد زیان: با درج قیمت فعال‌سازی و تعیین قیمت در معامله به روش حد زیان، کاربران بابت تکمیل شدن سفارش‌شان در قیمت مد نظر، اطمینان پیدا می‌کنند.

لازم به ذکر است که روش‌های فروش ارز دیجیتال در صرافی رمزینکس مشابه روش‌های خرید است. برای معامله بهتر کاربران می‌توانند قیمت یوونتوس و قیمت لحظه‌ای بسیاری از ارز‌های دیجیتال را در این صرافی دنبال کنند.

کیف پول هایی که فن توکن یوونتوس را پشتیبانی میکنند 

در حال حاضر کیف‌پول‌های متنوعی از ارز دیجیتال یوونتوس پشتیبانی می‌کنند. در ادامه چند نمونه از رایج‌ترین آن‌ها را نام می‌بریم.

 • Socios.com: کیف پول رسمی این توکن بوده که کاربران می‌توانند به طور مستقیم به خرید، فروش و معامله توکن‌های JUV بپردازند.
 • Trust Wallet: تراست ولت کیف‌پول موبایل بوده و طیف گسترده‌ای از ارز‌های دیجیتال از‌جمله توکن JUV را، پشتیبانی می‌کند. 

MetaMask: متا‌مسک یکی از محبوب‌ترین کیف‌پول‌های اتریوم است که از توکن‌های ERC-20 از‌جمله یوونتوس، پشتیبانی می‌کند. 

کارمزد خرید و فروش یونتوس

کارمزد معاملات خرید یونتوس در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول یونتوس

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال یونتوس به کیف پول، 10000 یونتوس می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

حداقل مقدار برداشت این توکن و کارمزد آن در صرافی رمزینکس به ترتیب عبارتند از ۰.۴۰۰ و ۰.۲۰۰ JUV.

بله پس از تکمیل مرحله احراز هویت، کاربران می‌توانند بدون محدودیت و با استفاده از ریال به معامله بپردازند.

تغییرات قیمت یونتوس

بیشترین قیمت

1,440,000irr

کمترین قیمت

1,520,000irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال یونتوس

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال یونتوس در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال یونتوس همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط یونتوس برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

عضو رمزینکس نیستید؟

از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

ثبت‌نام
Become Member