موباکس
موباکس(mbox)

خرید و فروش ارز موباکس (Mobox) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال MBOX

آخرین قیمت به ریال

200,222IRR

آخرین قیمت به تتر

0.30USDT

تغییر قیمت

1.62 %

پرداخت میکنم

ریال

ریال

دریافت میکنم

موباکس

موباکس

بازارهای معاملاتی موباکس

 • موباکس

  موباکس

  (mbox)

  200,222 irr

  1.62 %
  arrow_drop_up

معرفی ارز موباکس (mobox)

بازی‌های بلاکچینی از محبوب‌ترین محصولات دنیای غیر متمرکز هستند که نقش مهمی در جذب کاربران جدید به این دنیا دارند. موباکس یکی از پلتفرم‌های محبوب بازی‌های بلاکچینی است که با ارز دیجیتال MBOX امکانات و انگیزه‌های مالی متعددی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. این پلتفرم که روی شبکه بایننس اسمارت چین (بی‌ان‌بی چین) فعالیت می کند، علاوه بر بازی‌های P2E انواع سرویس‌های خرید و فروش NFT و دیفای (DeFi) را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. خرید ارز موباکس به خاطر محبوبیت زیاد بازی‌های بلاکچینی و فرصت‌های پیشرفت اکوسیستم بایننس چین می‌تواند یک سرمایه‌گذاری سودآور باشد. قیمت ارز دیجیتال MBOX بسته به شرایط پلتفرم و استقبال کاربران و توسعه‌دهنده‌ها از آن، امکان رشد مناسبی دارد.

موباکس (Mobox) چیست؟

پلتفرم‌های گیم‌فای (GameFi) نقش مهمی در جذب کاربران عادی به دنیای بلاکچین دارند. موباکس با نام لاتین Mobox و ارز دیجیتال MBOX یک پلتفرم بازی‌های بلاکچینی با امکان درآمدزایی (P2E) بوده که روی شبکه بایننس اسمارت چین یا همان BNB Chain راه‌اندازی شده است. این پلتفرم بازی‌های بلاکچینی ترکیبی از سرویس‌های مالی غیر متمرکز یا همان دیفای را در کنار بازی‌های رایگان و مشارکت جامعه کاربران در پیشبرد اهداف پروژه، فراهم کرده است. همچنین موباکس با سیستم حاکمیت غیر متمرکز (DAO) کار می‌کند که در آن کاربران با داشتن ارز دیجیتال MBOX می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مهم پروژه برای پیشرفت و بهینه‌سازی مشارکت داشته باشند. توکن veMBOX هم در این سیستم رای‌گیری کاربرد دارد.

تیم توسعه‌دهنده موباکس تصمیم دارند این پلتفرم را به یک متاورس مخصوص بازی تبدیل کنند. این متاورس با یک سیستم اقتصادی قوی می‌تواند مسیر درآمدزایی ثابت را برای گیمرها فراهم کند. علاوه بر بازی کردن و کسب درآمد، روش‌های دیگر درآمدزایی هم در موباکس وجود دارد. به‌عنوان مثال شما با خرید ارز دیجیتال MBOX و استیک کردن توکن‌ها با جفت ارزهای دیگر (مثلا BNB)، می‌توانید از سیستم تامین نقدینگی پاداش دریافت کنید. همچنین توکن‌های غیر مثلی یا همان NFT را هم می‌توان در موباکس استیک کرد که انواع پاداش‌ها را برای کاربران به‌همراه دارند. انگیزه مالی دیگر هم به جمع‌آوری NFTهای خاص و کمیاب و خرید و فروش آن‌ها مرتبط می‌شود.

یکی از ویژگی‌های زیرساختی موباکس به نام هش پاور (hash power) شناخته می‌شود. این امتیاز، سرعت دریافت پاداش توسط هر کاربر را مشخص می‌کند. کاربران با هولد کردن گروه خاصی از NFTهای اصلی پروژه موسوم به MOMO می‌توانند سرعت هش پاور خود را افزایش دهند. همچنین با افزایش هش پاور، مبارزه‌های حرفه‌ای‌تر و ابزارهای بهتری در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

در مجموع مزیت‌ها و قابلیت‌هایی که موباکس در اختیار کاربران قرار می‌دهد، آن را به یکی از محبوب‌تریت پلتفرم‌های بازی در BNB Chain تبدیل می‌کند. به همین دلیل خرید ارز موباکس و سرمایه‌گذاری در این پلتفرم می‌تواند سودآوری خوبی داشته باشد. البته قیمت ارز دیجیتال MBOX تنها وابسته به محبوبیت پلتفرم نیست. وضعیت بازار و همچنین چالش‌ها یا فرصت‌های احتمالی برای پروژه هم روی قیمت ارز موباکس تاثیر دارد.

ارز دیجیتال MBOX چیست؟

ساختن یک اکوسیستم غیر متمرکز با انگیزه‌های مالی بدون داشتن ارز دیجیتال ممکن نیست. ارز دیجیتال MBOX توکن اصلی یا همان نیتیو کاربردی اکوسیستم موباکس است. توکن نیتیو یعنی اغلب فرایندها و فعالیت‌ها در اکوسیستم وابسته به ارز MOBOX می‌شود. همچنین ارز دیجیتال MBOX را می‌توان عضو حیاتی از سیستم پاداش‌دهی به کاربران در موباکس دانست. درنتیجه داشتن ارز دیجیتال MBOX یکی از انگیزه‌های مهم مالی برای استفاده از پلتفرم Mobox را ایجاد می‌کند. این ارز دیجیتال با استاندارد BEP-20 توسعه یافته است.

از کاربردهای دیگر ارز دیجیتال MBOX می‌توان به مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز یا همان DAO موباکس اشاره کرد. کاربران با استیک کردن مقدار مشخصی ارز MBOX می‌توانند در رای‌گیری‌های مرتبط با پیشرفت اکوسیستم موباکس مشارکت کنند. این رای‌گیری‌ها مرتبط با پیشنهادهایی می‌شود که برای تغییرات جزئی و کلی در پلتفرم یا تغییر سیاست‌ها برگزار خواهند شد. همچنین استیک کردن ارز موباکس امکان ارائه پیشنهاد برای بهبود پلتفرم را هم به شما می‌دهد. درنتیجه خرید ارز دیجیتال MBOX برای علاقه‌مندان به مشارکت در پیشرفت پروژه موباکس هم قدم اول محسوب می‌شود.

استیک کردن ارز دیجیتال MBOX هم برای کاربران فوایدی دارد. آن‌ها با استیک کردن این توکن، ارز دیجیتال veMBOX دریافت می‌کنند که چند کاربرد دارد. یکی از کاربردهای توکن veMBOX مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز است. کاربرد دیگر، نوعی امتیاز و اولویت برای هولدرها است که می‌توانند با استفاده از آن در رویدادهای عرضه MOMO NFT شرکت کنند.

در مجموع کاربردهای متنوع ارز موباکس آن را به یکی از توکن‌های جذاب اکوسیستم BNB Chain تبدیل می‌کند. هولدرهای MBOX می‌توانند از امتیار آیتم‌های درون بازی، زمان اضافه برای مبارزه‌ها، ارتقاء سریع‌تر دارایی‌ها و مشارکت در قرعه‌کشی‌های مرتبط با جوایز بازی‌ها استفاده کنند. آن‌ها با داشتن آیتم‌های حرفه‌ای‌تر و مزایای متعدد به خاطر هولد کردن MBOX، پیشرفت سریع‌تر در بازی‌ها و پیروزی بیشتر را تجربه می‌کنند.

خرید و فروش NFT در موباکس

در دنیای بازی‌های بلاکچینی، توکن‌های غیر مثلی یا NFT نقش مهمی دارند. تقریبا همه آیتم‌های موجود در این بازی‌ها به‌صورت NFT ثبت می‌شوند تا مالکیت آن‌ها همیشه در اختیار کاربر باشد. موباکس یک بازارچه به نام Mobox NFT Marketplace دارد که با ساختار صرافی غیر متمرکز (DEX)، امکان تبادل MOMO NFT را به کاربران می‌دهد. کارمزد تراکنش‌ها در این بازارچه بسیار پایین است و کاربران برای ترید کردن NFT نیازی به خارج کردن آن از استیک ندارند.

وقتی یک گیمر، NFT خود را در مارکت‌پلیس MOMO لیست می‌کند، هش پاور آن از مجموع هش پاور گیمر کم می‌شود. به همین صورت وقتی MOMO NFT جدیدی خریداری شود، روی هش پاور تاثیر می‌گذارد.

یکی از گزینه‌های کاربردی بازارچه NFT موباکس، دسته‌بندی و خرید و فروش گروهی NFT است. این سیستم موسوم به Bundle System به کاربران امکان می‌دهد چند MOMO NFT را به‌صورت همزمان بفروشند. با این کار، هزینه تراکنش چند NFT فقط با یک تراکنش پرداخت می‌شود.

توکن‌های MOMO یا همان NFTها در پلتفرم موباکس، کاربردهای متعددی در بازی‌های پلتفرم دارند. به‌عنوان مثال هر توکن یک Token Key دارد که امکان باز کردن گنجینه‌های جایزه را در بازی‌ها به گیمرها می‌دهد.

همان‌طور که گفته شد، موباکس امکان استیک کردن NFT را هم به کاربران می‌دهد. گیمرها می‌توانند با استیک کردن MOMO NFT در پلتفرم، در فرایندی به نام MOMO Mining شرکت کنند. با این کار، هر NFT روزانه مقداری ارز دیجیتال MBOX برای کاربر به همراه دارد.

در مجموع سیستم NFT در موباکس جذابیت‌ها و انگیزه‌های زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند. علاوه بر خرید و فروش MOMO در پلتفرم، ارتقاء و بهبود آن‌ها و کسب امتیاز برای پیشرفت سریع‌تر در بازی‌ها هم از انگیزه‌های استفاده از MOMO در موباکس محسوب می‌شود.

بازی‌های معروف موباکس

پلتفرم موباکس میزبان چند بازی بلاکچینی با قابلیت کسب درآمد است که هر کدام، در سبک منحصر به فرد و با انگیزه‌های اقتصادی خاص در اختیار گیمرها قرار گرفته‌اند. در ادامه با چند عنوان معروف این پلتفرم آشنا می‌شوید.

Block Brawler

بازی جنگجوی بلوکی یا Block Brawler یک بازی در ژانر نقش‌آفرینی است. در این بازی می‌توانید امتیازها، منابع درون بازی، مهارت بازی و بسیاری آیتم‌های دیگر را با مشارکت در نبردها و چالش‌ها کسب کنید. این بازی دو حالت مبارزه روبه‌رو یا PvP و مبارزه با محیط بازی PvE دارد که هرکدام انگیزه‌های مالی و جذابیت‌های خاص خود را به کاربر ارائه می‌کنند.

Token Master

بازی استاد توکن‌ها یا Token Master یک بازی در سبک ماجراجویی است. این بازی بلاکچینی که روی موباکس رونمایی شد، مسیر ساده‌ای دارد و تنها با دزدیدن توکن‌ها از دوست و دشمن، به گیمر پاداش می‌دهد. در بازی توکن مستر هم برای پیشرفت به توکن‌های بیشتر و MOMO NFT نیاز پیدا می‌کنید. پس باز هم خرید ارز دیجیتال MBOX و مشارکت در بازارچه موباکس در مسیر پیشرفت در بازی اهمیت پیدا می‌کند.

شبیه‌ساز ترید Trade Action

یکی از بازی‌های جذاب موباکس به نام ترید اکشن (Trade Action) امکان شبیه‌سازی ترید در سه حالت SimpleTrade, Bull vs Bear و LeverageMania را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. در این بازی چالش‌های هفت روزه برگزار شده و بازیکنان برتر بسته به درآمد و سود از ترید کردن، رتبه‌بندی می‌شوند.

چطور ارز موباکس MBOX بخریم؟

ارز موباکس به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال MBOX می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی مثل بایننس، پنکیک‌سواپ، بای‌بیت و بسیاری از صرافی‌های دیگر استفاده کنید. این صرافی‌ها، امکان ترید ارز دیجیتال MBOX را با ارزهای معروف مثل BTC, USDT, EUR, ETH و ارزهای مشابه را به شما می‌دهند. البته اغلب آن‌ها چالش‌های تحریم و KYC دارند.

برای خرید ارز دیجیتال MBOX در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز موباکس بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال MBOX خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید ارز دیجیتال MBOX در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید MBOX یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

کارمزد خرید و فروش موباکس

کارمزد معاملات خرید موباکس در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول موباکس

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال موباکس به کیف پول، 100000 موباکس می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

موباکس یک پلتفرم بازی‌های بلاکچینی روی شبکه بایننس اسمارت چین (BNB Chain) است که امکانات متعدد کسب درآمد از بازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اغلب آیتم‌های بازی‌ها در موباکس به‌صورت NFT عرضه می‌شوند. این توکن‌ها با نام MOMO شناخته شده و در بازارچه NFT موباکس خرید و فروش می‌شوند.

برای کسب درآمد از پلتفرم موباکس می‌توانید در بازی‌ها مشارکت کنید، MOMO NFT خرید و فروش کنید یا حتی با استیک کردن MBOX پاداش بگیرید.

ارز دیجیتال MBOX توکن اصلی و حاکمیتی پلتفرم موباکس است که امکان مشارکت در سیستم حاکمیت غیر متمرکز، خرید و فروش در بازی‌ها و کسب درآمد را به کاربران می‌دهد.

برای خرید ارز دیجیتال MBOX از صرافی رمزینکس استفاده کنید. صدها ارز دیجیتال در این صرافی با کارمزد بسیار پایین قابل خرید و فروش است.

تغییرات قیمت موباکس

بیشترین قیمت

197,033irr

کمترین قیمت

222,222irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال موباکس

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال موباکس در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال موباکس همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط موباکس برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.