Worldcup 2022Worldcup 2022

فروش و خرید نیوز کریپتوnwc

0.33 %

22,269IRR

بالاترین قیمت

$0.06538

$0.06117

پایین‌ترین قیمت

$0.06085

قیمت لحظه‌ای نیوز کریپتو

قیمت نیوز کریپتو به یورو

پرداخت میکنم

ریال


دریافت میکنم

نیوز کریپتو


قیمت تقریبی

22,269

IRR

درباره نیوز کریپتو

نیوز کریپتو (Newscrypto) یک پلتفرم برای انجام معاملات ارز دیجیتال و تسهیل راه‌های کسب درآمد برای کاربران است. این شبکه با استفاده از مجموعه‌ای از شاخص‌های جامع و منابع آموزشی سعی در اجرای هدف اصلی خود دارد تا اطمینان حاصل شود که همه شرکت کنندگان از تریدر‌های مبتدی گرفته تا حرفه‌ای، می‌توانند تجربه سودآوری در این پلتفرم داشته باشند.

پلتفرم کریپتو نیوز برای فراهم کردن تمام منابع مورد نیاز تریدر‌های ارز دیجیتال در یک پلتفرم ایجاد شده است. این پلتفرم همچنین یک سیستم متمرکز بر جامعه ایجاد می‌کند که در آن شرکت کنندگان در شبکه می‌توانند از یک دیگر چیز‌های زیادی یاد بگیرند و در عین حال برای محتوایی که در شبکه به اشتراک می‌گذارند توکن‌های نیوز کریپتو را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. پلتفرم نیوز کریپتو در سال 2017 توسط وید گرادیسار (Vid Gradisar) ایجاد شد. وی در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی در این پلتفرم فعالیت می‌کند و یک معامله‌گر با تجربه ارز‌های دیجیتال است که با سابقه موفقیت در شرکت‌های مختلف در دوران حرفه‌ای خود، در صنعت مالی و ارز دیجیتال جایگاه خود را کسب کرده است. سایر اعضای تیم این پلتفرم عبارت‌اند از لوکا بوشکین (Luka Boškin) رئیس توسعه کسب‌وکار، الویس روسجان (Elvis Rusjan) مدیر بازاریابی و اوربان زاورسنیک (Urban Završnik) مدیر ارشد فناوری. در چند سال اخیر پروژه نیوز کریپتو از یک پروژه ساده با بودجه شخصی به یک اکوسیستم کامل از شرکت کنندگان و توسعه‌دهندگان در سراسر جهان تبدیل شده است. به طور کلی پلتفرم نیوز کریپتو، برای افرادی طراحی شده است که به دنبال ورود به فضای ارز دیجیتال و همچنین پشتیبانی و راهنمایی برای سایر کاربران و سرمایه‌گذاران هستند. شبکه نیوز کریپتو سعی دارد با ارائه آخرین اخبار جهانی، اطلاعات و تحلیل‌ها در مورد وضعیت و روند فعلی و روند‌های آینده نزدیک بازار‌های اصلی ارز دیجیتال و همچنین ارائه راه‌های نوآورانه برای تجارت و تعامل با چندین پروتکل دیفای، به اهداف اصلی خود دست یابد. پلتفرم نیوز کریپتو دارای یک رمز ارز اختصاصی است که از آن برای تسهیل تراکنش‌های درون شبکه استفاده می‌کند. علاوه بر این، از توکن نیوز کریپتو در خارج از شبکه نیز می‌توان استفاده کرد و همچنین می‌توان آن را با جفت ارز‌های دیگر مبادله کرد


تاریخچه قیمت نیوز کریپتو

توکن‌های ارز دیجیتال نیوز کریپتو در اوایل نوامبر سال 2019 با قیمت 0/031 منتشر شدند. این توکن‌ها تقریباً تا یک سال تغییر چندانی نکرده و روند آهسته‌ای در پیش گرفت. سرانجام در اواخر سال 2020 قیمت این ارز دیجیتال به آرامی شروع به افزایش کرد و در اواخر نوامبر به 0/26 دلار افزایش پیدا کرد. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال کریپتو نیوز تا کنون به آن رسیده است در تاریخ 28 آوریل 2021 با رسیدن به قیمت 2 دلار به ثبت رسید. پس از ماه آوریل قیمت رمز ارز کریپتو نیوز به 0/5 دلار کاهش پیدا کرد اما توانست در عرض چند ماه دو بار روند صعودی در پیش گرفته و در تاریخ 6 سپتامبر به قیمت 1 دلار افزایش پیدا کرد. در فوریه 2022 قیمت ارز دیجیتال نیوز کریپتو کاهش پیدا کرده و با قیمت 0/22 دلار در بازار جهانی خرید و فروش می‌شد.


کارمزد نیوز کریپتو

کارمزد معاملات خرید نیوز کریپتو در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)
کمتر از 50 میلیون تومان% 0.3% 0.32
50 تا 200 میلیون تومان% 0.2% 0.25
200 تا 500 میلیون تومان% 0.15% 0.2
500 میلیون تومان و بیشتر% 0.12% 0.18

کامزد انتقال به کیف پول نیوز کریپتو

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال نیوز کریپتو به کیف پول، 100 نیوز کریپتو می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.نحوه خرید و فروش نیوز کریپتو

خرید نیوز کریپتو از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. نیوز کریپتو در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال نیوز کریپتو هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

  • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
  • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
  • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
  • تکمیل فرایند احراز هویت
  • فعال شدن سطح طلایی برای شما
  • واریز ریال به حساب
  • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
  • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
  • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال نیوز کریپتو مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید نیوز کریپتو هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید نیوز کریپتو

برای خرید نیوز کریپتو در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار نیوز کریپتو مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز نیوز کریپتو می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید نیوز کریپتو خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع نیوز کریپتو سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید نیوز کریپتو تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش نیوز کریپتو

فرایند فروش ارز دیجیتال نیوز کریپتو در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش نیوز کریپتو و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.سوالات متداول نیوز کریپتو

ارزهای مشابه

بیت کوین
بیت کوینBTC

irr

6,155,090,990
1.21 %

ارزهای پرطرفدار