پومریوم(pmg)

خرید و فروش ارز پومریوم (Pomerium) - معرفی و قیمت ارز دیجیتال PMG

آخرین قیمت به ریال

60,060IRR

آخرین قیمت به تتر

0.11USDT

تغییر قیمت

0.1 %

پرداخت میکنم

ریال

دریافت میکنم

پومریوم

بازارهای معاملاتی پومریوم

  • پومریوم

    (pmg)

    60,060 irr

    0.1 %
    arrow_drop_up

معرفی ارز پومریوم (pomerium)

بازی‌های بلاکچینی روز به روز جای خود را در بین گیمرها پیدا می‌کنند و این بخش از صنعت ارزهای دیجیتال رشد خوبی را تجربه کرده است. پومریوم با تمرکز روی توسعه و عرضه و پشتیبانی از بازی‌های بلاکچینی، یک اکوسیستم پویا و رو به رشد را ایجاد کرده است. ارز دیجیتال PMG به‌عنوان توکن اصلی پلتفرم پومریوم به‌عنوان یک توکن اکوسیستمی شناخته می‌شود. خرید ارز پومریوم برای علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های بلاکچینی و تجربه کسب درآمد از خرید و فروش NFT و مسیرهای مشابه، جذاب به نظر می‌رسد. قیمت ارز دیجیتال PMG از زمان عرضه نوسان‌هایی شدیدی را تجربه کرد که به خاطر اخبار پیرامون محصولات پلتفرم و شرایط بازار بود.

پومریوم (Pomerium) چیست؟

رقابت بین استودیوهای بازی‌های بلاکچینی روز به روز شدیدتر می‌شود و در این میان نوآوری‌های جدید می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت آن‌ها داشته باشد. پومریوم با نام لاتین Pomerium یک استودیو بازی‌سازی با تمرکز روی بازی‌های بلاکچینی و Web3 است که یک سیستم اقتصادی غیر متمرکز با ارز دیجیتال PMG و PMR دارد. این استودیو تلاش می‌کند بازی‌ها را به مرور از دنیای وب ۲ به وب ۳ بیاورد و محتوای اختصاصی با محوریت کاراکترهای خود طراحی کند. همچنین توسعه بازی‌های جدید مبتنی بر شبکه پومریوم هم در برنامه‌های توسعه‌ای قرار دارد.

در حال حاضر بازی‌های بسیار زیادی برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه هستند. در این میان بازار بازی‌های موبایلی هم رشد قابل‌توجهی داشته است و حتی در برخی مواقع سهم بازار بیشتری نسبت به کامپیوتر شخصی و کنسول دارد. در دنیای بازی‌های وب ۳ اغلب محصولات با محوریت کامپیوتر شخصی تولید شده‌اند. پومریوم تلاش می‌کند تا در بخش بازی‌های موبایلی غیر متمرکز سهم خود را بیشتر کند. بازار هدف پومریوم یک بازار چند صد میلیارد دلاری است که روز به روز هم رشد آن بیشتر می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، یکی از اهداف اصلی پومریوم، وصل کردن یا انتقال بازی‌های وب ۲ به وب ۳ است. در این مسیر ابزارها و راهکارهای توسعه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. گیمرهایی که با بازی‌های ویدیویی وب ۲ آشنا بوده‌اند، کمی با ساختار وب ۳ و استفاده از کیف پول‌های ارز دیجیتال مثل متامسک مشکل دارند. پومریوم تلاش می‌کند تا با ارائه تجربه کاربری آشنا و آسان به این گیمرها، سهم خود را از بازار افزایش دهد. همچنین راهکارهای این پلتفرم به توسعه‌دهنده‌ها امکان می‌دهد بدون نیاز به کدنویسی جدید، پروژه‌های خود را به وب ۳ منتقل کنند.

چشم‌اندازی پومریوم به گونه‌ای طراحی شده است که هم گیمرهای وب ۲ و هم وب ۳ را به خود جذب کند. گیمرهای قدیمی می‌توانند با استفاده از این پلتفرم به راحتی تجربه بازی‌های بلاکچینی داشته باشند و گیمرهای بلاکچینی هم با بازی‌های وب ۲ بیشتر آشنا می‌شوند. درنهایت پومریوم می‌خواهد به هاب بازی‌های ویدیویی تبدیل شود که هر دو سمت بازار را راضی می‌کند.

پومریوم چطور کار می‌کند؟ آشنایی با اکوسیستم Pomerium

ارائه سرویس‌های جامع به انواع کاربران در دنیای فناوری با نیازهای متنوع،‌ نیازمند توسعه سرویس‌های متعدد است. پومریوم در چند شاخته سرویس‌ها و محصولاتی را عرضه می‌کند که تا حد خوبی نیاز کاربران با آن‌ها رفع می‌شود. این سرویس‌ها همگی به افزایش تقاضا برای خرید ارز پومریوم می‌انجامند. در طولانی‌مدت و درصورت پیشرفت ادامه‌دار پلتفرم، می‌توان انتظار افزایش قیمت PMG و توکن‌های دیگر پومریوم را هم داشت.

بخش بازی‌های بلاکچینی در پومریوم تمرکز اصلی تیم را به خود منعطف می‌کند. این تیم باتوجه به بررسی بازار و مسیری که به سمت بازی‌های موبایلی حرکت می‌کند، برنامه‌هایی جدی برای افزایش سهم خود دارد. آن‌ها بیشتر بازی‌های موبایلی و ساده توسعه می‌دهند که با زمان توسعه پایین، امکان تولید بازی‌های زیاد خواهند داشت. همچنین استفاده از ارز دیجیتال PMG و PMR در ساختار اقتصادی بازی‌ها، مسیر را برای جذب گیمرهایی هموار می‌کند که به‌دنبال کسب درآمد از بازی‌ها هم هستند.

یکی از برنامه‌های جدی پومریوم این است که بازی‌هایی با ماندگاری بالا و جذب حداکثری کامیونیتی گیمرها توسعه دهد. در این مسیر، پشتیبانی بلندمدت از بازی‌ها خصوصا بازی‌های P2E در اهداف اصلی پومریوم قرار دارد. تیم توسعه‌دهنده‌، بازی‌هایی مثل Clash of Clans و League of Legends را به‌عنوان نمونه مثال می‌زند و جای خالی عناوینی به بزرگی آن‌ها در دنیای بلاکچین را هدف گرفته است.

علاوه بر بازی‌ها، سرویس‌های متنوع غیر متمرکز وب ۳ هم توسط پومریوم توسعه پیدا می‌کنند. یکی از این سرویس‌ها پروتکل Pomerium Guardians است که وظیفه تایید داده‌ها در شبکه را برعهده دارد. این پروتکل تمامی فعالیت‌ها و سرویس‌های وب ۳ در اکوسیستم پومریوم را بررسی و تایید می‌کند. از کاربردهای حیاتی پروتکل پومریوم گاردین می‌توان به بررسی و تایید داده‌های بازی‌ها اشاره کرد که در خارج از بلاکچین ذخیره می‌شوند. همچنین فعالیت‌های بریج (Bridge) کردن و سواپ (Swap) کردن توکن‌ها در اکوسیستم هم توسط این پروتکل بررسی و تایید می‌شود.

از سرویس‌های غیر متمرکز دیگر در پومریوم می‌توان به قابلیت سواپ توکن‌ها اشاره کرد. کاربران می‌توانند دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال بازی‌های خارج از بلاکچین را به کمک این سواپ به ارز دیجیتال PMG یا توکن PMR تبدیل کنند. این تراکنش‌ها هم تحت نظر و تایید پومریوم گاردین هستند.

قابلیت استیک کردن توکن‌ها یکی از قابلیت‌هایی است که اغلب بازی‌های بلاکچینی هم به سمت آن حرکت کرده‌اند. کاربران پومریوم می‌توانند با خرید ارز دیجیتال PMG و استیک کردن آن در شبکه بلاکچینی پومریوم، پاداش دریافت کنند. همچنین استیک کردن ارز پومریوم به حفظ امنیت و عدم تمرکز شبکه کمک می‌کند.

توسعه‌دهنده‌هایی که قصد ارائه تجربه‌های وب ۳ روی بازی‌های وب ۲ خود دارند، با سرویس‌های پومریوم به راحتی می‌توانند به این هدف برسند. آن‌ها می‌توانند از چند ماژول Web3 پومریوم برای ارائه تجربه غیر متمرکز به کاربران استفاده کنند. امکان توکنیزه کردن دارایی‌ها، انتشار بازی روی بلاکچین و پیاده‌سازی ساختار NFT در بازی‌های قدیمی، به راحتی با پومریوم فراهم می‌شود.

از ابزارهایی که پومریوم برای مهاجرت بازی‌ها به زیرساخت بلاکچینی ارائه می‌کند، می‌توان به کیت‌های توسعه نرم‌افزار (SDK) اشاره کرد. همچنین با استفاده از انواع API این پلتفرم می‌توان ارتباط بین سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها را هم به راحتی ایجاد کرد. پشتیبانی از بلاکچین‌های متنوع مثل اتریوم، بی‌ان‌بی چین، پالیگان و آواکس هم جزو مزیت‌های این سرویس‌ها است.

اکوسیستم بازی‌های پومریوم شامل سه عنوان اختصاصی این استودیو است که در ژانرهای متنوع در دسترس کاربران قرار دارند. اولین بازی استودیو به نام Pome Run عرضه شد که یک بازی مرسوم دویدنی با هدف رد شدن از موانع و به دست آوردن پاداش از جنس توکن PMR است.

بازی دیگر پومریوم به نام Pome Survival عرضه شد که با محوریت کاراکتر Pomeranian انجام می‌شود. در این بازی گیمرها باید با کاراکتر خود ماموریت‌ها و چالش‌های متنوعی را انجام دهند و در یک سیاره بیگانه، زنده بمانند. بازی دیگر هم به نام Pome Rumble در ژانر معمایی و نقش‌آفرینی توسعه پیدا کرده است.

ارز دیجیتال PMG چیست؟

ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیر متمرکز، بخش‌های جدانشدنی از اکوسیستم بازی‌های بلاکچینی هستند. ارز دیجیتال PMG به‌عنوان ارز اصلی پومریوم و در نقش یک توکن اکوسیستمی معرفی شد که خصوصا در سیستم گاردین کاربردی ویژه دارد. کاربران برای به دست آوردن ارز دیجیتال PMG می‌توانند به‌عنوان نود پردازشی شبکه فعالیت کنند. خرید ارز دیجیتال PMG هم برای عضویت در اکوسیستم قدم اول محسوب می‌شود.

کاربرانی که قصد عضویت در اکوسیستم پومریوم و کسب ارز دیجیتال PMG دارند، باید در سیستم تایید دیتای گاردین عضو باشند. مسیر کسب درآمد هم مسیر ساده‌‌ای است و تنها با تایید صحت داده‌ها در پلتفرم انجام می‌شود. پومریوم ۳۵ درصد از مجموع توزیع ارز دیجیتال PMG را به گاردین‌ها پرداخت می‌کند.

قیمت ارز دیجیتال PMG از زمان معرفی سیستم گاردین و عرضه به بازار، نوسان‌های شدیدی را تجربه کرده است. این ارز هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال مرتبط با بازی‌های بلاکچینی، وابستگی شدیدی به بازی‌ها و جذب کاربران دارد. درصورتی که پومریوم موفق به عرضه بازی‌های بیشتر و جذب گیمرها بشود، می‌توان آینده ارز دیجیتال PMG را هم روشن دانست.

چطور ارز پومریوم PMG بخریم؟

ارز پومریوم به‌خاطر محبوبیت بالا در بسیاری از صرافی‌های معتبر عرضه می‌شود. برای خرید ارز دیجیتال PMG می‌توانید از صرافی‌های بین‌المللی معتبر استفاده کنید. البته اغلب آن‌ها چالش تحریم و KYC دارند

برای خرید ارز PMG در ایران و با پرداخت ریال، می‌توانید از رمزینکس استفاده کنید. صرافی معتبر رمزینکس به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ریال، ارز پومریوم بخرید. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال PMG خود را بفروشید و ریال دریافت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در رمزینکس به آسانی انجام می‌شود. در این صرافی صدها ارز دیجیتال با حجم بازار مناسب عرضه می‌شوند. خرید و فروش در رمزینکس با ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و تتر امکان‌پذیر است.

برای خرید PMG در رمزینکس نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید. ثبت‌نام در رمزینکس به راحتی و با استفاده از یک شماره موبایل یا ایمیل امکان‌پذیر است. فرایند ثبت‌نام بسیار سریع و آسان انجام می‌شود.

احراز هویت در رمزینکس هم به سرعت انجام می‌شود. تنها باید مدارک مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری کنید تا در سریع‌ترین زمان، هویت شما احراز شود. سپس می‌توانید ارز دیجیتال PMG یا هر ارز دیجیتال دیگر را به‌راحتی بخرید و بفروشید.

کارمزد خرید و فروش پومریوم

کارمزد معاملات خرید پومریوم در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

حجم معاملات ماهیانهMaker (سفارش دهنده)Taker (سفارش پذیر)

کامزد انتقال به کیف پول پومریوم

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال پومریوم به کیف پول، 40 پومریوم می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول

پومریوم یک استودیو بازی‌‌سازی با تمرکز روی بازی‌های غیر متمرکز و وب ۳ است که جذب بازی‌های وب ۲ به دنیای غیر متمرکز و توسعه بازی‌های جدید را آسان می‌‌کند.

تیم پومریوم چند بازی اختصاصی هم برای توسعه اکوسیستم دارد که مهم‌ترین‌ها Pome Run و Pome Survival و Pome Rumble هستند.

ارز دیجیتال PMG ارز اصلی اکوسیستم پومریوم است که برای پاداش دادن به فعالان شبکه و نودهای پروتکل Pomerium Guardians استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال PMR توکن کاربردی پومریوم است که به‌عنوان پاداش بازی به گیمرهای وب ۳ و وب ۲ در این اکوسیستم پرداخت می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال PMG از صرافی رمزینکس استفاده کنید. در این صرافی صدها ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد بخرید و بفروشید.

تغییرات قیمت پومریوم

بیشترین قیمت

50,500irr

کمترین قیمت

64,926irr

آنالیز

شاخص برایند تحلیل تکنیکال پومریوم

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال پومریوم در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال پومریوم همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط پومریوم برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.